Obudowa Lian Li dostępna jest w kolorze czarnym i srebrnym. Zewnętrzna powierzchnia obudowy wykonana jest z anodyzowanego aluminium, co nadaje jej elegancki wygląd. Wymiary PC-C50 to 445 x 167 x 325 mm przy wadze zaledwie 3,20 kg. Produkt przystosowany jest do instalacji płyt głównych formatu Micro ATX, Mini DTX oraz Mini ITX (na tylnej ściance mamy dostęp do czterech slotów kart rozszerzeń).
W środku znalazło się miejsce na trzy zatoki 3,5 cala oraz trzy zatoki 5,25 cala (w tym jedna zewnętrzna), które można przerobić na dodatkowe trzy zatoki 3,5 cala. Przydatną w rozplanowywaniu wnętrza cechą (pozwala zyskać więcej wolnej przestrzeni i ułatwia instalację komponentów) jest możliwość wyjmowania klatek na dyski oraz na napędy. Z przodu obudowy znajduje się multimedialny panel, w którym znalazły się trzy porty USB 3.0, gniazdo eSATA, wyjścia dźwięku HD oraz czytnik kart pamięci zgodny ze standardem MemoryStick i Secure Digital.
Wnętrze obudowy jest chłodzone za pomocą dwóch wentylatorów 120 mm (umieszczonych z boku), a z tyłu i u góry pozostawiono puste miejsce na dodatkowy wentylator – odpowiednio 80 mm oraz 120 mm. Obudowę zaprojektowano tak, aby zasilacz ATX można było zamontować w dwóch różnych pozycjach – wentylatorem do dołu lub do góry.
Lian Li zapewnia, że ręcznie wykonywana PC-C50 podobnie jak inne obudowy tej firmy jest pozbawiona ostrych krawędzi. W sprzedaży będzie dostępna pod koniec sierpnia, natomiast cena jaką przyjdzie nam za nią zapłacić to 189 dolarów netto (przy aktualnym kursie złotówki daje to 582 złote).
Źródło: techpowerup.com