Pierwsze oceny PES 2017 wypadają świetnie, ale...

Właściciele PlayStation 4 i Xbox One mogą zacierać ręce. Korzystający z innych platform tak zadowoleni raczej nie będą.

Image
Mateusz Tomczak

PES 2017 zaliczył już debiut za oceanem. Tamtejsi recenzenci mieli zatem okazję do sprawdzenia gry i z każdej strony napływają do nas informacje o tym, iż wypada ona świetnie. Nic tylko się cieszyć. Prawie, bo jest jedno ale.

Pojawiające się w sieci oceny PES 2017 napawają dużym optymizmem. Recenzenci są praktycznie zgodni co do tego, że gra została dopracowana w każdym niemal szczególe i jest to być może najlepsza nawet odsłona serii, której fani bawić będą się tu doskonale.

Pierwsze oceny PES 2017:

  • God is a Geek - 100%
  • Playstation Universe - 95%
  • Game Informer - 93%
  • XGN - 90%
  • GamesRadar+ - 90%
  • Gameblog.fr - 80%

Średnia ocen na metacritic to obecnie aż 90%. W tym miejscu zaznaczyć trzeba, że mowa o wersji na PlayStation 4. Podobnie wypadać powinno wydanie na Xbox One.

Niestety, właściciele pozostałych platform docelowych PES 2017 nie mogą być aż tak zadowoleni. Gra na Xbox 360 i PlayStation 3 z uwagi na ograniczenia sprzętowe wyglądać będzie inaczej i to jeszcze rozumieć można. Niestety, producent nie postarał się o sympatię właścicieli PC, którzy otrzymają hybrydę wersji z poprzedniej i obecnej generacji konsol.

Jakie będą tego efekty? Na odpowiedź musimy jeszcze chwilę poczekać. Niedługo, ponieważ PES 2017 zadebiutuje w Europie już jutro i powinny pojawić się opinie także o wersji PC.

Źródło: metacritic, Techland Wydawnictwo

Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE