Jeśli ktoś czeka na premierę Project Cars to ani na chwile o tym tytule chyba nie zapomina. Gdyby jednak tak się stało to producent i wydawca czuwają i systematycznie o nim przypominają.
Ostatnio zrobili to niestety w mało przyjemnym tonie, ponieważ dowiedzieliśmy się o kolejnym opóźnieniu premiery. Project Cars zadebiutować miało w listopadzie, ale ostatecznie pojawi się dopiero 20 marca 2015 roku. Na tę chwilę pozostają nam zatem jedynie zwiastuny, a skoro przy nich jesteśmy to odnotować trzeba, że w sieci opublikowany został właśnie kolejny z nich.
Nie jest tajemnicą, iż jedną z najmocniejszych stron gry ma być wysokiej jakości oprawa graficzna. Twórcy zdecydowali się po raz kolejny to podkreślić i dlatego też opublikowali materiał wideo prezentujący wyścigi w deszczu oraz po zmroku. Nie są to warunki, które kochają kierowcy. Czy inaczej stanie się w przypadku graczy sięgających po Project Cars?
Źródło: youtube, wmdportal