Project Cars ze zwiastunem premierowym i opóźnionym debiutem na jednym z rynków

Już w piątek wreszcie zagramy w najbardziej wyczekiwaną grę wyścigową ostatnich miesięcy.

Mateusz Tomczak
Project Cars gra

Na premierę Project Cars czekamy już naprawdę długo, a najgorsze jest to, że kilka razy ją przesuwano. Wydaje się, że tym razem wszystko doczeka się szczęśliwego końca, chociaż nie obejdzie się bez wyjątków.

Project Cars trafi do sklepów w najbliższy piątek, ale producent i wydawca poinformowali, że termin ten nie będzie dotyczył wersji PC oferowanej w Australii. Powód jest tym razem dość nietypowy, ponieważ kraj ten zmagał się ostatnio z ulewami i jeden z magazynów został zalany, a przechowywane tam płyty z Project Cars uległy zniszczeniu.

"Podczas ostatniej ciężkiej pogody w Sydney magazyn jednego z naszych dostawców i zapasy Project Cars na PC zostały poważnie uszkodzone."

Opóźnienie nie powinno być jednak duże. U nas wszystko ma iść zgodnie z planem, na dowód czego opublikowany został być może ostatni już zwiastun gry przypominający o piątkowej premierze. Ta będzie miała miejsce na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: dsogaming, vg247, youtube

Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!