Kolejne materiały z Shadow of the Tomb Raider - w tym zwiastun premierowy

Gracze czekający na Shadow of the Tomb Raider mają co oglądać. W sieci pojawiły się kolejne materiały wideo promujące grę.

Image
Mateusz Tomczak

Trudno narzekać na brak materiałów promujących Shadow of the Tomb Raider. Twórcy są wyjątkowo hojni, czemu właśnie dali kolejny dowód.

Opublikowane zostały dwa nowe zwiastuny. Pierwszy dedykowany jest posiadaczom konsoli Xbox One X i skupia się na zaprezentowaniu ulepszeń, które udało się zastosować dzięki dużej mocy obliczeniowej tej konsoli. Drugi to z kolei mała wycieczka po świecie gry, możliwość rzucenia okiem na kilka lokacji. Dodatkowo pojawiła się tu wzmianka dotycząca trybu fotograficznego.

Dodatkowo w sieci pojawił się również materiał opisywany jako zwiastun premierowy Shadow of the Tomb Raider. Tu trzeba jednak zaznaczyć, że nie został on opublikowany przez producenta czy wydawcę, a zatem nie da się wykluczyć, że za chwilę zostanie zablokowany.

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje 14 września. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Tomb Raider, JeuxVideo-Live

Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE