Shadow Tactics - na pomoc shōgunowi ruszymy pod koniec roku

Jeżeli dobrze wspominacie Commandos albo Jagged Alliance, możecie już zacierać ręce.

Image

Przygotowania do wycieczki do feudalnej Japonii czas zacząć. Firma Techland zapowiedziała, że gra Shadow Tactics: Blades of Shogun pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

Shadow Tactics: Blades of Shogun to taktyczna strategia czasu rzeczywistego z elementami skradankowymi, nastawiona przede wszystkim na kooperację. Gra przenosi nas do Japonii, do roku 1615. Przejmujemy kontrolę nad grupą superszpiegów – ninja, samuraj, gejsza, snajper i łowca – której zadaniem jest pomoc nowemu shōgunowi w osiągnięciu jego celu: zjednoczenia kraju.

Gracz musi przede wszystkim skupić się na odpowiedniej taktyce i sprytnym wykorzystaniu umiejętności każdego z bohaterów. Mechanika rozgrywki nie będzie zaskoczeniem dla nikogo, kto pamięta jeszcze takie perełki jak Commandos, Jagged Alliance czy Fallout Tactics. Ciekawostką może być jednak jedyny w swoim rodzaju klimat Kraju Kwitnącej Wiśni.

Gra Shadow Tactics: Blades of Shogun pojawi się na rynku 6 grudnia bieżącego roku. Techland zapowiada, że (po raz kolejny) otrzymamy bardzo bogate wydanie. Zagrają posiadacze komputerów z systemami Windows, macOS i Linux. A to już świeżutki zwiastun:

Źródło: Techland

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ