Star Wars Battlefront będzie pozbawiony wyszukiwarki serwerów

O miejscach na konkretnych serwerach zdecydują umiejętności.

Mateusz Tomczak
Star Wars Battlefront

Zdecydowana większość doniesień związanych ze Star Wars Battlefront brzmiała bardzo optymistycznie. Z tymi najnowszymi, przynajmniej dla niektórych, tak już jednak nie jest.

Ujawniono bowiem, że zabraknie tutaj wyszukiwarki/przeglądarki serwerów. W teorii zatem gracze nie będą mieli żadnego wpływu na to gdzie i z kim zagrają. W praktyce natomiast decydujące będą umiejętności, ponieważ to właśnie na ich podstawie przydzielane mają być miejsca na konkretnych serwerach.

„Star Wars Battlefront nie będzie oferować przeglądarkę serwerów, ale będzie za to wykorzystywać nowy system kojarzenia graczy w oparciu o umiejętności.”

Początkowo przypuszczano, iż ma to dotyczyć jedynie konsolowych wersji gry. Dość szybko wyjaśniło się jednak, że nowe rozwiązanie wdrożone zostanie również na PC i to właśnie tutaj może mieć najwięcej przeciwników.

Premiera Star Wars Battlefront planowana jest na 19 listopada. Pamiętajcie jednak, że już w październiku odbędą się otwarte beta testy.

Źródło: starwars.ea, pcgamer

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY