• benchmark.pl
  • Gry
  • 20 gier na święta - sportowe, RPG, akcja, strategie i wyścigi
Gry

20 gier na święta - sportowe, RPG, akcja, strategie i wyścigi

przeczytasz w 1 min.

WoW: Cataclysm, Assassin's Creed: Brotherhood i Enslaved to tylko trzy spośród 20 wspaniałych gier, które polecamy na święta. Zobacz wszystkie i spędź miło czas w długie zimowe wieczory.

Powyższe gry to nasze propozycje na udane święta 2010 (w każdym razie dla każdego gracza). Wybraliśmy najlepsze tytuły w swoich gatunkach, które niedawno trafiły na sklepowe półki. Wierzymy, że każdy gracz będzie usatysfakcjonowany ze znalezienia tychże pod choinką, zwłaszcza że spora część z nich zdobyła prestiżowe nagrody Video Game Awards 2010.

Przy okazji przypominamy, że gry wcale tak szybko się nie starzeją i być może właśnie dlatego warto przejrzeć także nasze artykuły z cyklu "Gry na lato" i zeszłoroczne "Gry na święta". W obydwu znajdziecie listę wciąż gorących tytułów, które na dodatek na sklepowych półkach można znaleźć po znacznie niższej cenie!

Gry na święta 2009

Najlepsze gry na lato 2010

A jeśli Św. Mikołaj zaplanował już inne zakupy - nie martwcie się. Na benchmarku poświęcamy sporo uwagi także darmowym grom. Poniżej lista produkcji, za które nie trzeba zapłacić nawet złotówki, a za to legalnie można bawić się przy produkcjach takich jak słynna FIFA Online czy nie mniej znana pierwsza część Far Cry.

Najlepsze bezpłatne gry

Flashki kontratakują

Obowiązkowo odsyłamy was również do naszej benchmarkowej strefy gier. Jest to nowy dział adresowany specjalnie do graczy odwiedzających nasz serwis. Możecie tam na bieżąco śledzić nowinki na temat setki najbardziej interesujących produkcji ostatnich miesięcy oraz śledzić testy przeprowadzane przez naszych redaktorów. Nic nie stoi także na przeszkodzie, byście nasz dział gamingowy monitorowali na bieżąco za sprawą Facebooka.