Cyberpunk 2077 po polsku - czekaj, a będzie Ci dane
Gry

Cyberpunk 2077 po polsku - czekaj, a będzie Ci dane

z dnia
Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Już widać, że Poznań Game Arena 2019 będą wyjątkowo gorące. Powodów jest wiele, ale główny winowajca – tylko jeden. Pokaz Cyberpunk 2077 po polsku już w pierwszy dzień przyciągnął tłumy. Jeśli więc myślisz by wpaść na PGA i go zobaczyć, lepiej uzbrój się w cierpliwość.

marketplace
Ocena benchmark.pl
 • 4,9/5
Plusy

wielowątkowa historia, rozbudowane dialogi; system walki i klasy postaci przeniesione z papierowego systemu rpg – Cyperpunk 2020

Minusy

na tę chwilę brak

Cyberpunk 2077 znów każe na siebie czekać

Trzeba przyznać, że CD Projekt RED naprawdę się postarał – sporej wielkości klimatyzowane kino to dość rzadki widok na Poznań Game Arena. Szczególnie, gdy ozdabia je tytuł tak gorącej i wyczekiwanej gry jak Cyberpunk 2077.

Czy swoją nową produkcją „Redzi” zdetronizują dotychczasowego króla gier RPG - Wiedźmina 3? Zapewne wielu z Was zadaje sobie to pytanie. Szczególnie, że jak dotąd polskie studio było dość oszczędne, jeśli chodzi o publiczne prezentacje Cyberpunk 2077

Nie ma więc co się dziwić, że pokaz rozgrywki, i to już w polskiej wersji językowej, cieszy się na Poznań Game Arena 2019 tak wielkim zainteresowaniem. Zresztą twórcy to przewidzieli przygotowując miejsce na naprawdę pokaźnych rozmiarów kolejkę. Czy warto więc przyjść i czekać kilka godzin by obejrzeć przygotowany fragment Cyberpunk 2077 po polsku? Jasne, że warto.

Cyperunk 2077 na PGA 2019 - kolejka czekających na wejście na pokaz

Cyberpunk 2077 rozpala do czerwoności 

Przyznam szczerze, że sam byłem ogromnie ciekaw jak brzmieć będą polskie głosy w Cyberpunk 2077. Widziałem grę parę miesięcy temu, jeszcze w angielskiej wersji językowej i dubbing był tam niesamowicie klimatyczny.

A jak na tamtym tle wypada polska wersja językowa? Napisy pomijam, te prezentuje się całkiem nieźle. Co zaś tyczy się doboru polskich głosów – tu mam lekką zagwozdkę. Bo o ile niektórzy aktorzy naprawdę dobrze wpasowują się w swoje role i klimat gry, o tyle „gwiazda programu” (wszyscy chyba wiecie o kogo chodzi) wypada dość mizernie. Przynajmniej w mojej ocenie.

Najlepiej sami to oceńcie. Jeśli wpadniecie na PGA 2019 uzbrójcie się w cierpliwość, bo czekania będzie na pewno sporo. A tym którzy nie chcą czekać polecam wzięcie udziału w grze terenowej związanej oczywiście z Cyberpunk 2077. 

Zabawa nazywa się Kontrakt: Nowi w mieście i została przygotowana przez serwis GOG przy współpracy CDProjekt RED. Więcej szczegółów znajdziecie w naszej targowej gazetce. Koniecznie więc ją weźcie odwiedzając Poznań Game Arena 2019.

PGA 2019 - dziewczyny z gazetką Benchmark.pl

Warto zobaczyć:

marketplace

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yamdit
  Gra wydaje się ciekawa ale mam wrażenie, że jest OverHyped poczekajmy do premiery. Wiedźmin to inna kategoria tu nie ma co dywagować którą będzie lepsza i zdetronizowana przez drugą. CD Red postawiło wysoko poprzeczkę po Wieśku 3cim i tu nie ma kompromisów gra powinna wciągnąć fanów klasycznych RPG, którzy własnie po ostatniej produkcji mają wysokie oczekiwania. Oby polski Team nie zawiódł. Powodzenia chłopaki.
 • avatar
  Generalnie gram w gry w angielskiej wersji językowej. Wyjątkiem był tylko Wiedźmin ze względu na "słowiańskie" poczucie humoru i charakterystyczne teksty. Jak będzie z Cyberpunkiem - jeszcze nie wiem. Pewne jest tylko to, że będę grał. :)
 • avatar
  deel77
  Czy czas spędzony w kolejce odlicza się od ceny wejściówki? Czy kolejka była zaplanowana? Kto odpowiada za złe przygotowanie stanowiska?
 • avatar
  cancel
  Wczoraj, kolejka + pokaz wychodziło równa godzina. Opłacało sie.
 • avatar
  Dejff0
  byłem, widziałem,słyszałem. jak dla mnie dubbing 1 klasa ;)
  25 min pokazu i to czysty gameplay ;)
 • avatar
  Mandalorian
  Polski dubbing w cyberpunku... Nieśmieszny żart, to nie może wyjść dobrze.
 • avatar
  BrumBrumBrum
  czy będzie można wybrać bengalski w cyberpunku ?