Coraz większymi krokami zbliża się premiera gry The Sims 4. Trudno wyobrazić sobie by tytuł ten nie osiągnął sukcesu, ale mimo tego twórcy systematycznie przypominają graczom o swojej nowej produkcji.
Można zastanawiać się nad tym, gdzie tkwi fenomen ogromnej popularności tej serii, ale jedno producentowi oddać trzeba. Mało kto tak bardzo liczy się z opiniami graczy i przykłada się nie tylko do przygotowania finalnej wersji gry, ale również do materiałów ją promujących.
Do sieci trafił właśnie kolejny materiał wideo związany z The Sims 4. Tym razem producent pokusił się o bardzo obszerne, bo ponad 20-minutowe nagranie, na którym prezentuje między innymi narzędzie Stwórz Sima, jak również fragmenty właściwej rozgrywki. Na uwagę zasługuje fakt, iż całość została przetłumaczona na język polski, a więc po raz kolejny otrzymujemy dowód, że dba się tutaj o graczy już na tym etapie.
Materiał zamieszczamy poniżej. Jednocześnie przypominamy, iż premiera The Sims 4 odbędzie się 4 września.
Źródło: dsogaming, youtube