Total War: Arena - zajrzyjmy za kulisy

Jaki jest obecny etap prac, jakie są plany na przyszłość i jak Creative Assembly ocenia współpracę z Wargaming nad Total War: Arena?

Image

Ekipa Creative Assembly kontynuuje prace na Total War: Arenastrategią z rodzaju Free2Play, którą w obieg puści firma Wargaming. W sieci ukazał się pierwszy odcinek z cyklu pamiętników twórców, dzięki któremu możemy zajrzeć za kulisy.

Total War: Arena to strategia nastawiona na rozgrywkę w sieci, która zaoferuje dynamiczne pojedynki 10 vs 10. Twórcy obiecują zachowanie najważniejszych cech znanych z głównych odsłon serii i wzbogacenie ich o nowe rozwiązania i systemy, które sprawdzą się w zabawie wieloosobowej.

O części nowości z zakresu mechaniki rozgrywki, o dalszych planach związanych z rozwojem tej produkcji, jak i o partnerstwie z Wargaming Alliance twórcy z Creative Assembly opowiadają w pierwszym odcinku pamiętników. Zobaczcie i posłuchajcie sami (są dostępne polskie napisy):

Źródło: Wargaming, Total War Wiki

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY