Twórcy omawiają multi Mass Effect: Andromeda (który będzie posiadał mikropłatności)

Mass Effect: Andromeda to nie tylko kampania. Czego spodziewać się po zabawie w sieci?

Image
Mateusz Tomczak

Dodaj Benchmark.pl jako preferowane źródło w Google

Nasze treści będą częściej wyświetlać się w Twoich wynikach Google

Ostatnie dni to naprawdę wiele informacji i materiałów związanych z Mass Effect: Andromeda. Z racji zbliżającej się coraz większymi krokami premiery nie powinno to dziwić. Pozostaje zatem rzucić okiem na kolejne wideo.

Jest ono następnym z serii, za pośrednictwem której twórcy przybliżają najważniejsze elementy rozgrywki. Tym razem padło na tryb multi. Zanim jednak przejdziemy do oglądania warto wspomnieć, iż pojawiły się nowe informacje na temat mikropłatności.


DLA CIEBIE
Samsung - przegląd oferty lodówek


O tym, że znajdą się one w tym tytule wiadomo od dawna. Teraz pojawiły się ceny za poszczególne pakiety wirtualnej waluty. Wprawdzie dotyczą one rynku brytyjskiego, ale dają pewne wyobrażenie. I tak, najtańszy pakiet (500 punktów) kosztować będzie 3.95 funtów, a najdroższy (12 000 punktów) aż 79.96 funtów. Niektórzy skrytykują system mikropłatności od razu, inni poczekają z ocenami do ujawnienia, jak wiele przedmiotów można będzie nabyć za poszczególny pakiet.

Póki co zapoznać można się z przywoływanym już zwiastunem z fragmentami rozgrywki. Mass Effect: Andromeda zadebiutuje 23 marca - na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i Xbox One.

„W tym filmie pokażemy wam walkę we współpracy w trybie multi. Połącz siły z maksymalnie 4 graczami, zwalczaj hordy sterowanych przez SI przeciwników i zwyciężaj z wykorzystaniem zaawansowanego wyposażenia i systemu dostosowania postaci. Trwa walka o nowy dom dla ludzkości.”

Źródło: eapolska

Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!