Od wczoraj trwają zamknięte beta testy Uncharted 4: Kres Złodzieja. Dostęp do nich był dość mocno ograniczony, a zatem wszystkim tym, którzy nie mają okazji sprawdzać rozgrywki pozostaje oglądanie materiałów wideo z gry. Tych na szczęście nie brakuje.
Ostatnie godziny to prawdziwy wysyp filmików promujących grę. Przede wszystkim udostępniony został nowy zwiastun, który twórcy przygotowali z okazji gali The Game Awards 2015. Przedstawia on krótką scenkę, w której bohater odwiedza Nadine Ross. Postać na pierwszy rzut oka zdaje się bardzo sympatyczna, ale okazuje się, że spotkanie z nią nie będzie wcale takie przyjemne.
Potraktować można to jednak tylko jako przedsmak przed poniższymi materiałami. Trzy z nich pochodzą od producenta i zagłębiają się w tajniki rozgrywki w sieci. Ostatnie wideo to natomiast zapis rozgrywki z wersji beta, o jaki pokusiła się ekipa Westie.
Źródło: youtube - PlayStation, sonyplaystation, Westie, gamepur