Upiększony Wiedźmin 3 - nowa wersja moda docenionego przez Nvidię

Już oryginalny Wiedźmin 3 wygląda bardzo dobrze. Z tym modem prezentuje się jednak jeszcze lepiej,

Wiedźmin 3 HD

Wiedźmin 3: Dziki Gon to obecnie jedna z najlepiej wyglądających gier na rynku. Polski modder ukrywający się pod pseudonimem Halk Hogan PL, Bartosz Członka, od jakiegoś czasu pracuje jednak nad modyfikacją HD Reworked, która sprawia, że produkcja CD Projekt RED prezentuje się jeszcze lepiej. Projekt poprawia ogólną jakość tekstur aby „uczynić świat Wiedźmina 3 jeszcze piękniejszym”, jak mówi sam autor. Ostatnio pojawiła się nowa wersja moda oznaczona numerem 2.2.

Halk Hogan PL przyznał, że prace nad modyfikacją HD Reworked rozpoczął jeszcze przed udostępnieniem oficjalnych narzędzi modderskich. Spędził nad tym projektem wiele długich godzin, co pozwoliło udostępnić publicznie wersję 2.2. To jednak jeszcze nie koniec – Polak zapowiada, że w miarę możliwości będzie kontynuował rozwój modyfikacji, by ten świetny RPG wyglądał tak dobrze, jak na to zasługuje. 

Efekty prac naprawdę robią wrażenie. Co więcej, pod koniec grudnia projekt zauważyła i doceniła nawet firma Nvidia, która opublikowała na stronie GeForce poświęcony modyfikacji i Polakowi artykuł: How to Give The Witcher 3: Wild Hunt an HD Makeover. Zresztą sami zobaczcie porównanie przed i po modyfikacji:

Wiedźmin 3 HD 1
Wiedźmin 3 HD 2
Wiedźmin 3 HD 3
Wiedźmin 3 HD 4
Wiedźmin 3 HD 5

I co? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie. A jeśli chcielibyście wypróbować moda w akcji, możecie pobrać go klikając tutaj.

Źródło: DSOGaming, GeForce, NexusMods

Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE