Komentarze

 • Uważaj z przelewami - na początku wszystko idzie dobrze, a potem...

  Ocena komentarza: 0
  Najlepiej nic nie mieć na koncie - zero kasy, zero zmartwień i zagrożeń ;D

  11

 • Obraźliwy SMS? Zachowaj spokój, zachowasz pieniądze

  Ocena komentarza: 0
  Albo olewać, gdyby się człowiek tak miał przejmować wszystkim to by na nerwicę padł po 15 minutach :D

  17

 • E3 2017: przejażdżka z Project CARS 2

  Ocena komentarza: 0
  Ch*j nie gra. Kolejny wyciskany gniot na kasę bez żadnych rewelacji. Auta nie zachowują się jak powinny, szczególnie Chiron i jego przełożenia...

  5

 • E3 2017: Xbox One X - oto najpotężniejsza konsola do gier (za 499 dolarów) [AKT. 2]

  Ocena komentarza: 0
  Popieram.
  Laptop 17" z 1070 albo 1080 to absolutnie najlepsze i uniwersalne wyjście, jedyny sensowny kompromis. Wydajemy przynajmniej 8K, ale mamy wszystko (w tym 120Hz monitor) w mobilnej wersji z możliwością podłączenia do TV, mamy VR, narzędzia, programy, możemy grać WE WSZYSTKO, spokojnie wejść potrolować na benchmark, zabrać do samolotu, do posiedzeń na tronie przy dwójeczce i to starcza nam na 5 lat ultra (najbiedniej FHD więc i tak GPU lekko pociągnie) spokojnie. Konsole wychodzą co 3 ostatnio i dorównują komputerom sprzed kilku lat - nie rozumiem logiki :)

  Konsola + TV = przynajmniej 6K. 0 mobilności, brak narzędzi, i tak trzeba mieć komputer. Suma 8K najbiedniej.

  Ostatecznie to kwestia gustu, bo jak ktoś lubi konsole to będzie je kupował tak czy inaczej. Jak ktoś przekonany do stacjonarek to też nie zmusi się do laptopa.

  Ale mówienie że konsola przewyższa komputer bądź mu dorównuje jest już jak feminizm, poprawność polityczna czy gendery fluidy.

  Co do kompatybilności wstecznej - no fajnie, fajnie... Windows ma takie coś od ...zawsze? 20 lat? Yyyyy nie rozumiem znowu tego.

  Pozdrawiam, dziękuję za uwagę i przepraszam za lawinę tekstu.

  121

 • Genesis Krypton 700 - gamingowy gryzoń z podświetleniem RGB

  Ocena komentarza: 0
  A4 X748 już od wieeelu lat, działa cały czas, 0 problemów od 1 dnia po dziś. Nawet dołączone zapasowe ślizgacze w zestawie nie były nigdy potrzebne.

  komputronik.pl/product/125625/a4tech-xgame-x748-extra-fire.html

  Już myślałem o nowej wiele razy, na pewno wybiorę tą samą firmę, ale przecież jeszcze działa... Musieliby mi za darmo chyba przysłać żebym wymieniał :)

  9

 • E3 2017: Ori and the Will of the Wisps - drugi rozdział przepięknej opowieści

  Ocena komentarza: 6
  Grałem w 1 część i polecam absolutnie każdemu a szczególnie osobom, które pamiętają czasy platformówek z Pegasusa czy Atari, pierwsze Prince of Persia itd.
  Muzyka! przepiękna, grafika nie mniej i ta grywalność... Kto przechodził moment z przelewającym się drzewem wie o czym mówię :) Pierwsza gra od lat, która sprawiła że musiałem się naprawdę starać a satysfakcja po przejściu niektórych leveli lepsza jak po przejściu niektórych całych gier (o ile w ogóle była jakakolwiek radocha z grania). Niesamowita gra pod tyloma względami, nie mam pojęcia dlaczego nie jest popularna.
  Nie mogę się doczekać 2 części, super news!

  11

 • Wyrzuceni za memy, skazany za emoji - takie mamy czasy

  Ocena komentarza: 0
  No i dobrze zrobili? Jakim po*ebem trzeba być żeby go dzieci interesowały? Kto rozpowszechnia takie treści powinien być równie ostro potraktowany. Rozumiem i szanuję tych "uzdolnionych" ;) internautów bo to zawsze był jakiś "bastion" naszych praw i moralności, ale takie coś? Karać i ścigać, bo jeszcze zrobi się powszechne i normalne, gloryfikowane, jak masa innych popieprzonych rzeczy które dziś są częste.

  Nie żeby wykop był jakimś specjalnym hakerskim bastionem, ale wywlekli na światło dzienne nie jedno g*wno, które powinno być rozpowszechnione i za to plus ogromny.

  21

 • Dominacja Apple trwa - firma zgarnia ponad 83% zysków z rynku smartfonów

  Ocena komentarza: 0
  Skoro apple ma 14% a następni powiedzmy 16% to i tak apple ma większe zyski, bo cena ich towaru przekracza znacznie te 2% różnicy.
  Artykuł nic nie wnoszący i subiektywny, i jak widzę ostatnie newsy to jabłko chyba komuś bardzo posłodziło...

  25

 • Laptopy do grania? To nie są tanie rzeczy

  Ocena komentarza: 0
  Nie prawda. Wydajność jest identyczna, jest na to wiele dowodów.
  Była tak kiedyś, dziś już są inne czasy, co więcej - jedna z kart w modelu M posiada lepsze parametry i daje sporo więcej klatek niż wersja stacjonarna. Nie pamiętam już która, ale chyba chodziło o 1070 lub 970 - zaprojektowana później miała większą moc. Ale szczegóły sam doszukaj jak jesteś zainteresowany.

  Laptopy gamingowe dają identyczne rezultaty, szczególnie GPU. Druga sprawa to monitory, gdzie w laptopach są naprawdę wysoko półkowe, przynajmniej 75Hz ale i 120 łatwo znaleźć - co dla desktopowego jest już wydatkiem minimum 1400zł. Koniec końców ceny są bardzo porównywalne.
  Nikt nigdy w tych testach i opisach nie bierze po uwagę monitorów - a każdy gracz mający styczność z większą ilością klatek niż 60 potrafi powiedzieć, że jest różnica.

  Po co komu więcej niż 60 klatek, jeżeli i tak ich monitor nie pociągnie...

  Apropo fps jeszcze na koniec - kiedyś dogrzebałem się do zagranicznego forum naukowego gdzie była dyskusja na temat nieszczęsnych oczu i max 24fps - chyba każdy wie że można zauważyć więcej, ale 60fps to nie jest granica i jest to wartość indywidualna jak próg bólu np.

  55