Komentarze

 • Dell Adamo XPS - prezentujemy pierwsze w Polsce wyniki wydajności super-cienkiego laptopa

  Ocena komentarza: 0
  Niezły żart z tymi benchmarkami, uśmiałem się nieźle. Ale chyba pospieszyliście się z publikacją - do kwietnia jeszcze daleko.
  W Productivity Suite wynik sporo lepszy od QX9300 i Geforce'ami w SLI? Nieźle jak na niskonapięciowy procesor i zintegrowaną kartę.
  W Gaming też nieźle - Intel musiał naprawdę wypuścić ostatnio dobre sterowniki, skoro waszym zdaniem tłucze HD3650.
  W ogóle wszystkie te benchmarki to niezła farsa - na jednym wykresie chyba zapomnieliście zmienić etykietkę, bo wyróżniony jest XPS M1330.

  42

 • WTW - komunikator lepszy od GG i Tlen?

  Ocena komentarza: 0
  "Źródło: k2t.eu" my ass. Wybaczcie Panowie, ale z czystej uczciwości moglibyście napisać "Źródło: PurePC". Po pierwsze zrzut jest zrobiony przeze mnie specjalnie do newsa na PPC. Po drugie widzę, że nawet nie chciało wam się szukać innej miniaturki, tylko po raz kolejny zerżnęliście tą obrabianą przeze mnie. Po trzecie nawet nie pokusiliście się o dodanie jakiejkolwiek swojej treści, tylko przeredagowaliście oryginalną treść. Ale jasne - źródło: k2t.eu...

  24

 • Tygrys AMD czyli nowa platforma mobilna AMD z procesorem 45nm

  Ocena komentarza: 0
  W 2011 zgodnie z rozkładem jazdy.

  6

 • Radeon HD 4890, czyli 4x Super Produkt: ASUS, Gigabyte, HIS, Sapphire

  Ocena komentarza: 0
  >Wręcz przeciwnie nie mogą dać nowej serii bo
  >te karty nic nie zmieniają...
  nVidii to jakoś nigdy nie przeszkadzało.

  140

 • Godzina dla Ziemi - 28 marca 20.30

  Ocena komentarza: 0
  OK, nie twierdzę, że działalność człowieka nie ma _żadnego_ wpływu na klimat, ale ostatnie badania pokazują, że wiele zjawisk nieco zbyt pochopnie przypisuje się człowiekowi.
  Sztandarowym przykładem zjawiska przypisywanego człowiekowi jest globalne ocieplenie, które jak się ostatnio okazuje, po prostu się skończyło i w chwili obecnej wchodzimy w fazę globalnego ochłodzenia (http://www.worldnetdaily.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=92557 http://wiadomosci.onet.pl/1939257,12,item.html). Nikt mi chyba nie powie, że to efekt ograniczenia emisji CO2?

  Czy ktoś ma jeszcze jakiś przykład wpływu człowieka na klimat? Chętnie się mu przyjrzę.

  145

 • Godzina dla Ziemi - 28 marca 20.30

  Ocena komentarza: 0
  Cóż, gdyby ta akcja miała na celu tylko wyrobienie nawyku oszczędzania energii, to miałoby to jeszcze sens, ale skoro zasłaniają się zmianami klimatu, to ja podziękuję.

  Nie pochlebiajmy sobie, człowiek nie ma aktualnie wpływu na zmiany klimatu. Ot, i z globalnego ocieplenia przechodzimy w ochłodzenie. Bynajmniej nie ze względu na mniejszą emisję CO2.

  145

 • Lekki, zgrabny, poręczny, uniwersalny i wydajny... notebook Lenovo IdeaPad U330

  Ocena komentarza: 0
  Ma, ale praktycznie we wszystkich testach jakie widziałem procesorem miał >2GHz na liczniku. Turiony naturalnie dostają niższe wyniki, ale nie tak dramatycznie jak tutaj (najniżej widziałem chyba coś koło 1600 w 3dm06, ale to było w 1280x!). Problem z wynikami w tym teście jest identyczny jak ktoś zauważył w przypadku EX300/310 - zupełnie jakby ktoś robił test na komputerze odłączonym od zasilania albo przy ustawionym oszczędzaniu energii. Proponuję zwrócić na to uwagę.

  24

 • Lekki, zgrabny, poręczny, uniwersalny i wydajny... notebook Lenovo IdeaPad U330

  Ocena komentarza: 0
  Ale kwestia zainstalowanego procesora nie może mieć aż takiego wpływu na wynik - przynajmniej nie w przypadku tego segmentu wydajności. Nikt nie mówi o kłóceniu się z 3dmarkiem - raczej o sprawdzeniu, czy z procedurą testową jest wszystko w porządku.

  24

 • Lekki, zgrabny, poręczny, uniwersalny i wydajny... notebook Lenovo IdeaPad U330

  Ocena komentarza: 0
  Hm, muszę przyznać, że wyniki w 3dmarku06 macie bardzo oryginalne. Gdzie nie spojrzeć, to w 1280x800 HD3450 ma z reguły ponad 1700-1800 punktów, a u Was 1400 w 1024x768? Bardzo ciekawe.

  24