Komentarze

 • Smartfon HTC One z czystym systemem Android prawdopodobnie jest w przygotowaniu

  Ocena komentarza: 0
  Bo nie miałeś nigdy HTC (albo miałeś fatalny model)? Ja właśnie przeskoczyłem z HTC DHD na LG 4X i chętnie rzuciłbym tym chłamem o ścianę. Nie, nie chodzi o to że LG jest zły - jest po prostu mniej przyjazny użytkownikowi. Takie głupoty, np. nie potrafi odegrać dzwonka od razu na pełnej głośności, nie potrafi się wyciszyć po odwróceniu go ekranem w dół, nie umie robić zdjęć bez strzelania migawką, nie posiada podręcznej listy ostatnio odpalonych apek, nie umie działać w trybie napędu dyskowego... można tak wymieniać i wymieniać. HTC był dopracowany pod każdym względem (co nie oznacza, że nie miał wad), LG jest pod tym względem byle jaki. Ale jeśli ktoś nie miał do czynienia z HTC, przechodził na LG z innych marek, to nie zauważy tych braków.

  26

 • "Zwykła" torba raportówka na notebooki

  Ocena komentarza: 0
  Okropnie ładna.

  3

 • TOP-100 najlepsze gry XX wieku cz.2

  Ocena komentarza: 0
  NIE WIERZĘ! Nie napisaliście o Frontier - EliteII??? :(

  112

 • Godzina dla Ziemi - 28 marca 20.30

  Ocena komentarza: 0
  Dokładnie! Ekologia ma tyle wspólnego z ochroną środowiska, co feminizm z kobiecością!

  145

 • Godzina dla Ziemi - 28 marca 20.30

  Ocena komentarza: 0
  OK, daliście sobie zrobić wodę z mózgu (nie ma dowodów na wpływ człowieka na jakiekolwiek globalne zmiany temperatur)- może jeszcze jest czas na opamiętanie. Wyłączenie świateł (oprócz tego że może doprowadzić do awarii sieci energetycznej) spowoduje STRATY :) Tak jest - energia ewentualnie nie wykorzystana w czasie tej godziny zostanie bezpowrotnie stracona, dokładniej - odprowadzona do atmosfery pod postacią gorącej pary (hehe, to dopiero walka z ociepleniem). Wyłączcie telewizor, włączcie myślenie.

  145

 • Godzina dla Ziemi - 28 marca 20.30

  Ocena komentarza: 0
  Może postój na głowie przez pięć minut? Nie wiem, ale sens będzie podobny.

  145

 • Godzina dla Ziemi - 28 marca 20.30

  Ocena komentarza: 0
  Tak jest - powinniśmy żyć tak jak żyliśmy, bo ta akcja nie ma najmniejszego sensu (z naukowego punktu widzenia), no może poza wzbudzeniem podniecenia u genseka ONZ.

  145

 • Godzina dla Ziemi - 28 marca 20.30

  Ocena komentarza: 0
  Globalne ocipienie... będą siedzieć po ciemku i jeszcze się cieszyć, że tacy prospołeczni :D Idźcie skopać babci ogródek, dywan wytrzepać, pracę domową odrobić, a nie dawać się ogłupiać byle faszystom.

  145

 • Rewolucyjna usługa OnLive – przyszłość branży elektronicznej rozrywki czy jej schyłek

  Ocena komentarza: 0
  Taaa... "Jednak, aby cieszyć się „pełnym” 720p w 60 klatkach na sekundę potrzebne będzie łącze 5Mbs". Ile może kosztować sprzęt, mogący zdekodować taki strumień na żywca? Może będą dzierżawić te "modemy" albo na raty dawać. Opłata za net + opłata za modem + opłata za grę - DZIĘKI, POSTOJĘ :) I cóż - jak zwykle się okaże, że pensja polskiego gracza (lub częściej - jego rodzica) może nie dorównać kieszonkowemu przeciętnego dzieciaka "na zachodzie" i jak z zwykle zostaniemy wydymani. Jakby to miało szanse powodzenia, to dawno zrobiłby/kupiłby to Google ;D

  66

 • Wyrzuć twardy dysk - Gdrive trafi na rynek w tym roku

  Ocena komentarza: 0
  Spooooko :) Narzekacze niech sobie szykują szybsze łącza albo po prostu dadzą sobie spokój. Ja skorzystam z chęcią - w celu backup'owania przede wszystkim. Backupowania archiwów zabezpieczonych AES'em przynajmniej :] No - a jak jeszcze TrueCrypt nauczy się z takiego rozwiązania korzystać... :)

  35

 • RunCore - tani SSD

  Ocena komentarza: 0
  SLC czy MLC? :/ MLC to robienie ludzi w balona (tańsza, ale znacznie wolniejsza technologia zapisywania komórek pamięci) bo na tym się nie da za bardzo Windowsa postawić nawet. I to już w przypadku gdy mamy do czynienia ze standardem prędkości zapisu dla dzisiejszych SSD, czyli +/- 90MB/s a cóż dopiero przy tych 40. Czas dostępu - OK, ale właśnie przy MLC zaczynają się kłopoty z wykorzystaniem tego największego atutu SSD. Na razie więc nie warto rzucać się na te "nowości", niech producenci nie będą tacy cwani.

  7

 • Nowa wersja benchmark.pl w testach (tryb ukryty)

  Ocena komentarza: 0
  Pięknie, pięknie!

  457