Komentarze

 • Najbardziej niedocenione gry ostatnich lat

  Ocena komentarza: 0
  nomad soul - moim zdaniem ta gra wyprzedziła epoke, gdyby to wyszło troche później , z ładniejszą grafiką to pewnie był by hit, wiatr kurz i latające liście pamiętam do dziś.

  Fahrenheit - szkoda, mogło być lepiej

  Dark Messiah of Might & Magic - ta gra i tak jak na tamte czasy graficznie była przepiękna, szkoda że jej niedopracowali.

  82

 • Producenci blokują odsprzedawanie gier

  Ocena komentarza: 0
  Ale w czym problem ?
  jedna gra = jedno konto steam,
  Ja już mam 5 kont, każdą grę trzymam na osobnym koncie, zaletą jest to że zgodnie z regulaminem steam ban na konto = ban na wszystkie gry na koncie. Jeśli ktoś przypadkiem dostanie bana i straci kolekcje gier za 500 zł to się posra.
  .Co do to trybu multi - tutaj powinno być zwykłe logowanie w postaci kombinacji login i hasło, a to na jakim kompie uruchamiam grę już nie powinno nikogo obchodzić. Gra to nie system operacyjny. Nikt mi nie zabroni co tydzień zmieniać kompa/konsoli. Wystarczy sprawdzanie aby w jednej chwili z jednego konta steam korzystała jedna osoba/komp, na drugim kompie już się nie zalogujesz aby grać w tej samej chwili. Co im jeszcze potrzebne ?
  .Tryb offline bez netu - nie ma problemu, kopiuje cracka i gram bez netu w singla. Chce pograć w multi to się loguje i gram. Jak zwykle tracą na tym najbiedniejsi, których nie stać lub nie mają dostępu do netu ze względu na lokalizacje.
  .Ale nie martwcie się, sprzedaż spadnie to się opamiętają. Ubisoft dostał nauczkę. Kiedyś starforce`m też straszyli, teraz w większości gier pousuwali ten syf w aktualizacjach.
  .A najlepsi nie mają się czego obawiać, dobra gra sama się sprzeda i nie potrzebuje żadnego zabezpiecznie. Przykład - seria quake - tam jedynym zabezpieczeniem był numer seryjny, i nikt się na piractwo nie skarży. Boją się że nikt nie kupi tego gówna które produkują, to kombinują.
  .Crysis 2 kosztuje 40 zł na allegro, dużo ? ..wylałem żale :]

  107

 • Przegląd taryf internetu stacjonarnego cz.1

  Ocena komentarza: 0
  A gdzie telpol ??

  Na papierze te megabity wyglądają cudownie , ciekawe jak w praktyce. Z własnego doświadczenia UPC 50 Mbps nie udało mi się rozpędzić powyżej 38 Mbps. Z drugiej strony wszystko zależy od lokalizacji. W centrum miasta zawsze będize większy wybór operatorów niż na peryferiach.

  151

 • AMD uśmierca markę Phenom i Athlon

  Ocena komentarza: 0
  Czysty marketing. Zmianiają nazwy żeby klient się nie połapał że kupuje to samo tylko w innym pudełku i pod inną nazwą.
  Wystarczy popatrzeć na grafiki gdzie zmieniają się numerki jak w kalejdoskopie a stary poczciwy 8800GT bije na głowe kilka kart serii 4xxi 5xx czyli 4 generacje nowsze.
  Drukarki - to samo tylko w innej obudowie i z mniejszym pojemnikiem na tusz. Chociaż dobrze że co roku rozmiar LCD rośnie o 0,5 cala bo tak to nadal byśmy kupowali 17 cali panorame po 600 zł.

  41

 • Ferguson Ariva HDplayer 210 - filmy w HD, serwer plików, BitTorrent

  Ocena komentarza: 1
  Przydałby się dokładny pomiar poboru energii. Zasilacz daje do 35 W czyli w zasadzie tyle co dzisiejsze laptopy. Możecie sprawdzić ile to ciągnie przy odtwarzaniu fullHD , przy przeglądaniu zdjęć ?
  Cena nie jest zła. Ferguson to nie byle jaka firma , tunery robią dobre więc rok gw jeszcze da się przeżyć. Za 300 zł bym to brał w ciemno :] Z dyskiem wychodzi przynajmniej 600 zł - dla porównania WD Elements Play z 1TB kosztuje 500 :/
  Martwi mnie wentylator od spodu który będzie zasysał strasznie kurz :/

  25

 • Kontrowersyjna cena StarCraft II

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli druga część będzie takim hitem jak pierwsza to te 200 zł to są grosze. Maniacy grali po 10 lat w Starcrafta. Nie ma co płakać, na gwiazdkę pewnie już będzie za 150 zł.

  184