Avatar użytkownika Bartłomiej

Cieciu

data dołączenia:

Moje komentarze (48)

  • Avatar użytkownika Cieciu
   Cieciu
   Powiem tak:
   HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
   • Avatar użytkownika Cieciu
    Cieciu
    Niema to jak od naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce przejść na temat handlu diamentami w RPA...
    +100 do "Zmiany Tematu"??? :)
    • Avatar użytkownika Cieciu
     Cieciu
     Ciekawi mnie po co w Xboxie wejscie HDMI? Jedyne co mi przychodzi do głowy to podłączanie kamer, aparatów i tym podobnych urządzeń, eventualnie podlaczyc dekoder lub telewizor dla potrzeb nagrywania. OK jest to jakieś udogonienie ale w czasach kiedy każdy telewizor obecnie sprzedawany ma takich wejść conajmniej 3 to w tej konsoli takie wejscie wydaje się zbyteczne. Zwłaszcza że patrząc na wyjscia to bez TV z HDMI niepograsz. No chyba ze szykują jakieś dedykowane przystawki i cuda na kiju, albo to Kinect bedzie korzystał z tegoż złącza...

     Mimo wszystko ciekawi mnie co miał na myśli ten który pomyślał:
     "I damy mu JEDNO (!!!!) wejscie HDMI" :p

     Moze kryje sie za tym grubsza afera...
     • Avatar użytkownika Cieciu
      Cieciu
      Chyba sie troszecke zapędziłeś z tym że Gran turismo nie należy do symulatorów... Albo poprostu niegrałeś wystarczająco długo w tę gre. Owszem LFS, rFactor i iRacing są w zupełnie innej lidze ale jest pewna granica która oddziela symulatory od arcade, i to własnie seria GT ją ustaliła będąc pierwszym popularnym symulatorem, nie mylić z Indianapolis 500 który jest uznawany za pierwszy symulator wydany 8 lat przed Gran Turismo i pokazał że swiat wyscigów komputerowych może być bardziej realny niz sie wydaje. Przed Gran Turismo symulatory dawały możliwość jazdy tylko pojazdami serii NASCAR i Single Seater. Także jak wolisz mogą być dwie granice. jedna dla pojazdów wyścigowych, a druga dla drogowych.

      Co do samego GRID to zapowiada się fajnie, wygląda ładnie i może być mnóstwo dobrej zabawy. Byleby AI niebyło dziwne tak jak to było w pierwszym GRID.

      Pozdrawiam
      • Avatar użytkownika Cieciu
       Cieciu
       A czy w tym artykule niejest wyraźnie zaznaczone że artykuł jest sponsorowany? spójrz na sam koniec materiału na ostatniej stronie (tam gdzie redakcja dziękuje pewnej firmie) oraz na samej górze każdej strony przy nagłówku "Kategoria: Zasilacze" a pod spodem "Firma: ...".
       Niepodałem nazwy firmy bo zaraz mnie posądzą o sponsorowanie. ;)
       Pozdrawiam
       • Avatar użytkownika Cieciu
        Cieciu
        A ja tak sie zastanawiałem w którym poście ludziska rzucą sie na redaktorów że 'artykuł sponsorowany'... Musze przyznać ze jestem zdziwiony że dopiero w drugim komentarzu ujrzeć mozna te zarzuty. :)
        Ja powiem tak. Ludziska wyluzujcie! Kogo to interesuje czy firma A lub B zasponsorowała (jeżeli zasponsorowała)? ważny sam artykuł który jest napisany dobrze i w sposób przystępny dla laików, o co własnie tutaj chodzi... Zobaczcie pierwsze słowo tytułu 'PO-RA-DNIK'. Zobowiązuje to do tego by był dla osób niezorientowanych. PRO niebedzie musial tutaj zaglądać by wiedzieć jak i co wybrać...
        Idźcie coś pożytecznego zamiast sie czepiać. ;)

        Pozdrawiam
        • Avatar użytkownika Cieciu
         Cieciu
         "Playstation 3 jako pierwsza konsola w tak wyraźny sposób zasygnalizowała, że "to urządzenie przy telewizorze" nie musi służyć wyłącznie do gier."

         Co za stek bzdur... PS2 miało czytnik DVD i tak samo mozna bylo ogladac filmy!
         • Avatar użytkownika Cieciu
          Cieciu
          Czy tylko mnie śmieszy ten obrazek?
          Jakby obrócić to o 180 stopni to wygląda to jak... :D
          • Avatar użytkownika Cieciu
           Cieciu
           Piorunujący to GeForce 590! Aż się iskry sypią! :)
           • Avatar użytkownika Cieciu
            Cieciu
            Czy tylko mnie rozbawiła cena jaką sobie życzą za umycie auta? :D
            • Avatar użytkownika Cieciu
             Cieciu
             To się dopiero nazywa TELEPIZZA... :D