Komentarze

 • Nvidia będzie dodawać Wiedźmina 3 do kart GeForce GTX 900 i 900M

  Ocena komentarza: 0
  Szkoda, że REDzi do zakupionego Wiedźmina 3, nie dają karty graficznej hyhy. Ale takie opcje z grami do kart to świetna sprawa, sam jak kupowałem 770 dostałem Assassina IV, Splinter cell'a oraz Batmana ;) z czego Splinter nadal nie pobrany, bo posiadałem już wersję pudełkową ;). Tak czy inaczej, takie akcje zawsze na propsie :) Jestem tylko ciekaw czy dam radę w miarę na rozsądnych ustawieniach pograć w 30fps chociaż.

  35

 • GTA V może potrzebować czegoś więcej niż Nvidia GTX 770 [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: 1
  Po 1 każdy z was wie jakiego posiada PC i jak gry na nim śmigają, skoro u mnie prawie każda gra działa w średnio 50kl/s na wysokich ustawieniach, to przypuszczam że GTA będzie działać podobnie, z resztą do tego typu gier wystarczy i 30kl/s.
  Po 2 miałem okazję trochę pograć na PS4 w ten tytuł i już na takich ustawieniach jakie są tam, ta gra mi się w ujj widzi, więc jeżeli wyższe ustawienia sprawią że będzie mi coś klatkować nie będę ubolewał gdy zmniejsze detale i dostosuję do takich jak na konsoli.
  Po 3 ujj z tymi wymaganiami, jeszcze raz przypomnę wiesz na czym grasz i jak grasz, więc nie stękaj, ponoć każdy głośno krzyczy, że grywalnośc ponad wygląd to ja się pytam o co chodzi?

  186