Komentarze

 • Diablo III: gameplay trailer i nowe screeny

  Ocena komentarza: 0
  miało iść pod koment vg1vg1

  45

 • Diablo III: gameplay trailer i nowe screeny

  Ocena komentarza: -1
  Grałeś w ogóle z komendą players 8?
  Jak widać nie, bo wtedy często cały ekran był w napierających na gracza mobkach. Sieka była taka, że jeden szczęk oręża i sypiących się fantów.
  Pamiętam jak odpaliłem p8 w singlu, jeszcze na celku 300a i grając nekrusiem z full przywołańcami, w momentach zadym, procek i swap dostawały takiej zadyszki, że wyświetlało 1 klatkę na 10 sekund. Miałem czas na myślenie nad kolejnym ruchem, jakiego czaru użyć i jak się wydostać z okrążania...
  Zabawa była przednia. :-D

  45

 • be quiet! wydłuża gwarancje na zasilacze Pure Power L8 i Straight Power E9

  Ocena komentarza: -1
  Miałem zasilacz Straight Power E5 450W, który miał 3 lata gwarancji i padł sobie 2 miesiące po jej upływie. Z tego co wiem, to ta seria właśnie po około 3 latach padała jak muchy w październiku.
  A takie miały być niezawodne...

  9

 • Radeon i GeForce na procesorze 2- i 4-rdzeniowym

  Ocena komentarza: 0
  Po tym teście widać że autor testu nie ma zielonego pojęcia jak przetestować problem który sobie założył.
  Napisał że testuje karty graficzne w oddzieleniu od procesora.
  No to jak niby chciał sprawdzić wpływ narzutu na procesor? Ha! Ha! Testerze, najpierw musisz iść do kogoś po naukę; jak testować nie rozumiane przez siebie zagadnienia,.. do kogoś pokroju focusa a dopiero możesz się brać za testy.
  Nikt, kto poprawnie rozumie zależności sprzętu i oprogramowania, korelacje Sterownik/CPU/GPU, nie potraktuje poważnie testera, który testuje we wbudowanych benchmarkach. One są robione specjalnie tak, aby oszukać konsumenta, laika (jak to nasza gra wspaniale chodzi na "twoim" sprzęcie) i niczego akurat w tym przypadku nie udowadnia.
  Taki test robi się właśnie w miejscach najbardziej obciążających procesor, czyli wszelakiej maści zadymy. Dopiero wtedy widać jak sterownik radzi sobie z rozdziałem zadań procesor-karta. No i po kiego grzyba włączać tu AA i AF, co tylko pokazuje niedomogi samej karty a nie to o co chodzi w założeniach testu. Większość graczy ma średni sprzęt i musi przy testowych rozdziałkach z upiększaczy zrezygnować a wtedy ujawniają się większe różnice.
  Ten test to jeden wielki bag, co widać po lawinie krytyki, dyletanctwa i niekompetencji testera. Że też nikt nie ma nad tym kontroli, aby na takim serwisie ukazywały się takie śmieci! Całkowicie wypaczające ogląd, jak się rzeczywiście sprawy mają (czy tam miały), tym którzy nie są biegli w komputerach.

  139

 • Opera 12: przeglądarka internetowa podrasowana - premiera w tym roku

  Ocena komentarza: 0
  Czy AdBlock Plus, to co innego, od podanego niżej prze zemnie zestawu filtrów reklam i CSS do Opery?
  http://www.portal24h.pl/pobierz/detale/internet/651-filtr-reklam-do-opery.html
  Ja jadę na tych filtrach robionych przez naszych zapaleńców i sobie bardzo chwalę, bo przede wszystkim skupiają się na polskich witrynach.
  Dwa pliki tylko skopiować w opisane miejsce i robi się czysto.

  32

 • DirectX 11 – Microsoft zdradza pierwsze szczegóły

  Ocena komentarza: 0
  Czyli Dx11 dopiero będzie tym (zwiekszona wydajność na tym samym sprzęcie), czym powinien być Dx10.

  9