Komentarze

 • Oficjalne wymagania sprzętowe Watch Dogs jednak bardzo wysokie - minimum 6 GB RAM

  Ocena komentarza: 0
  Nie wiem o co ten lament, od lat wymagania gier jeśli chodzi o pamięć to 2-4GB ramu, tyle wystarczyło na przestrzeni ostatniich kilu lat, a teraz płacz i lament że 6 GB, dobija fakt ze ram tak tani, ludzie ogarnijcie się, ja rozumiem ze możąnaby płakać jakby napisali ze minimum to 16-32gb ramu ale 6 ? Piszecie takie żale jakby to gry robione w dzisiejszych czasach miałyby miec wymagania jak 10 lat temu.

  129

 • ASUS Radeon R9 270X w fabrycznie podkręconej wersji z chłodzeniem DirectCU II

  Ocena komentarza: -3
  Zawiodłem się na AMD i tych radeonach, karty te najtańsze nie będą się nadawać do wymagąjacych gier które pojawią się w następnych dwóch latach, a te topowe to zbyt drogie, cóż, zostaje kupić jakiegoś potwora z nv w przedziale 1200-1400 zl bo w tym przedziale cenowym nic sensownego od AMD nie widać, co do topowych Radeonow o przystepnej cenie można zapomnieć. Początkowe informacje były optimistyczne ale po przeglądnieciu kilka portali zagranicznych jasno widać że nowe karty AMD tanie nie będą, ani wydajnosciowo ani cenowo wzgledem NV.

  15

 • Potężny komputer Komputronik Infinity Battlebox do grania w rozdzielczości Ultra HD - tani nie jest

  Ocena komentarza: -1
  Przepraszam za brak składni, literówki itp, szlag mnie trafia jak widzę takie artykuły.

  81

 • Potężny komputer Komputronik Infinity Battlebox do grania w rozdzielczości Ultra HD - tani nie jest

  Ocena komentarza: 2
  Komputer za ponad 16.000 zl.

  Szanowna Redakcjo  Czy nie macie wstydu podawać takie rewelacje w portalu gdzie dominuje komunikacja i solidarność w pełlnym znaczeniu tego słowa z graczami?

  Skoro radzicie nam co kupić i jak zmontować komputery tanio i wydajnie, to dlaczego jednocześnie macie nas za dojne krowy...

  Ja wiem że każdy chce zarobić... Ale odrobina dobrego smaku i szacunku dla czytających, bo kto was czyta jak nie my, maniacy hardware itp.

  Dla przykładu czytam czasopismo PCGH najlepszy portal waszego pokroju o hardware o grach w Niemczech, pełen profesjonalizmu, oni tez maja swój sklep, i nie robią ludzi w balona własnych czytelników, a nawet jeśli maja jakiś przeceniony zestaw komputerowy to piszą jakie ma minusy, wstyd!

  Ps.Pozwolę sobie wysłać ten tekst do szefostwa benchmarku, i komputronika, z obawy, przed usunięciem przez mało obiektywnych moderatorów tego forum, osobiście nie spodziewam się po nich reakcji ale zawsze coś...

  81