Avatar użytkownika Krzysztof Florczyk

Krzysztof Florczyk

data dołączenia:

Moje komentarze (1176)

  • Avatar użytkownika Himoto
   Himoto
   Bitcoina, Komunizmu, kapitalizmy, demokracji, nawet faszyzmu i nacjonalizmu, ale jak widać nic w ostatecznej wersji nie wychodzi jak powinno , a potem przez dziesięciolecia ludzkość sprząta burdel którego sama nawarzyła.
   • Avatar użytkownika Himoto
    Himoto
    Czytam, czytam i aż się płakać ze śmiechu chce :)

    Ci co bronia tej gry chyba mają za to płacone, albo nie grali w nią.

    PUBG ma więcej bugów niż jaka kolwiek gra wypuszczona [mówimy o grach po premierze] w latach 2015-2017.

    Patrzenie na licznik FPS o niczym nie świadczy. Wieczne lagi, mikro przycięcia, w/w problemy z ładowaniem, silnikiem gry i wieloma innymi problemami nie łatanymi od wczesnych Alpha Testów, to przykład dlaczego ta gra nadal mentalnie uznawana jest za Alphę [nawet nie betę], a producent chwali się tym że wyszli z EA [chyba tylko na pokaz].

    Każdy szanujący się gtracz Q3A, CS:Go czy innych sieciowych strzelanek PUBG będzie omijał, bo za dużo przypadkowości związanej z niedoróbkami w tej grze jest.
    -1
    • Avatar użytkownika Himoto
     Himoto
     Nie do końca jest jak piszesz i mógłbym ci pokazać dość sporą stertę laptopów i desktopów które akurat trafiły na serwis bo użyszkodnikom Update nie poszedł po myśli M$ i jak się okazuje w dość sporej części to właściciele nie blokowali niczego bo są jak to się mówi "zieloni" w tych sprawach.

     Pamiętaj, porównywanie 1-5 jednostek na których wszystko poszło OK do kilkuset milionów urządzeń z W10 nie stanowi że masz w pełni rację. Brzmisz tą wypowiedzią jak domorośli informatycy "a mi akurat działa" [kocham ten frazes rodem z lat 90].
     • Avatar użytkownika Himoto
      Himoto
      Kitamo akurat w systemach M$ zawsze wszystko idzie lepiej i płynniej na "czystym systemie".

      Problemy się zaczynają jak masz nadźgane 100+ programów różnej maści, sterowników od różnej maści urządzeń [starszych i nowszych] i jeszcze nie daj boże gdzieś po drodze zmieniałeś antyvirusa na całkowicie innego.

      Wtedy jest taki bajzel w plikach i rejestrach że nawet aktualizacje w Win7 nie chciały iść jak powinny, nie wspominając o W8/8.1 [bo W10 to rekordzista w działaniu po za kontrolom użytkownika].

      Pamiętaj ze w niektórych sytuacjach nie można od tak sobie pyknąć format zainstalować czysty system i robić update. [nawet jeśli byś stawiał system z obrazu]

      W firmach przychodzisz włączasz maszynkę logujesz się i ma działać a nie się aktualizować bez pozwolenia. M$ jak już się tak upiera na usilne aktualizowanie wszystkich W10 niech zrobi jak w korporacjach
      Przed wyłączeniem systemu ten wchodzi w auto aktualizacje po której system sam się wyłączy, wiec użytkownik może spokojnie zostawić PC'ta by ten wykonał swoje w czasie nieużywania kompa. Ewentualnie info w miejscu powiadomień o trwającej w tle aktualizacji i zarezerwowaniu w tym celu 20-30% zasobów na wykonanie aktualizacji[a nie jak w większości 100%] z restartem w momencie gdy będzie to odpowiadać użytkownikowi.
      -1
      • Avatar użytkownika Himoto
       Himoto
       z grawerem imienia czy bez? [koszt 30-100PLN]
       Możesz zamówić od chińczyka lub od polaka i okleić cały komputer tymi logami :).

       Za oryginalne logo [z odzysku, lub poprodukcyjne] zapłacisz trochę więcej.
       • Avatar użytkownika Himoto
        Himoto
        lepiej jakby pokombinowali ze wsparciem poprzez 2xUSB 3.1 szersza dostępność tego rozwiązania mogłaby spowodować ze nie jedna osoba posiadająca takiego lapka za 2-4k PLN pokusiłaby się o taka stację. NP jak frenchkiss4u wymienia 1050Ti czy 1060[3GB]
        • Avatar użytkownika Himoto
         Himoto
         Dlatego takie GPU [myślę o trochę mocniejszej integrze o wydajności pokroju RX550/560] miałoby sens ale tylko przy tak dużych konstrukcjach jak np. threatreapery które mają dość dużo miejsca by spokojnie odprowadzić nadmiar ciepła.

         Pchanie na siłę integry do CPU o powierzchni np MA4 mija się z celem, bo raz że dużo mniej miejsca to jeszcze przez TDP itp problemy trzeba mocno ograniczać ten chip.
         • Avatar użytkownika Himoto
          Himoto
          Coś ten mały zapis zmieni?

          Śmiem powątpiewać, bo górniki i tak ominą ograniczenia i będą kopać w najlepsze.

          Co najwyżej kilka firm od Datacenter które szły po najniższej linii oporu albo zbankrutuje albo zacznią kupować sprzęt zgodny z przeznaczeniem :).

          Dla zwykłego szarego użytkownika nie mieni to Cen nowych GPU czy tez ich dostępności, będzie po staremu.
          • Avatar użytkownika Himoto
           Himoto
           z drugiej strony takie karty miałyby sens gdyby posiadały 1-2 wyjścia DP albo HDMI i byłyby odpowiednio tańsze od typowych gajmongowych wersji.

           Wtedy można by było się pokusić o podmianę sterów do takiej karty i używanie tego jak normalnego GPU tyle ze z dużo krótszą gwarancją.
           • Avatar użytkownika Himoto
            Himoto
            Bankowcy :D
            • Avatar użytkownika Himoto
             Himoto
             A BMK znowu nie poszperało i nie przygotowało porządnie newsa.

             Jeśli taka karta się pojawi [słowo klucz "jeśli"] to będzie to specjalna wersja GPU dedykowana tylko na rynek Chiński [tego jakoś BMK nie potrafił wspomnieć], tak jak swego czasu mocniejsze RX460 itd. pomysły zwiazane z nietypowymi GPU.