Komentarze

 • Sony obiecuje więcej gier na wyłączność PlayStation 4

  Ocena komentarza: 0
  Dobra, ja tam jestem niedzielnym graczem. Konsole mam od niedawna ale frajda z grania na sofie jest na tyle duża, że PC odpalam tylko dla symulatorów. A i to bardzo nieczęsto.
  Szczerze jednak muszę przyznać, że dobrych tytułów to ja nie widzę w najbliższej przyszłości. Kłopot w tym, iż na PC też nic miażdżącego kask się nie zapowiada.
  No może nowy BF, pocięty, wypruty, wielokrotnie płatny ale po 2 latach od premiery zapewne będzie w dobrej cenie i grywalny :D

  68

 • Need for Speed świętuje światową premierę, ale ocenami nie zachwyca

  Ocena komentarza: -1
  No i właśnie to podejście, a także jakże irytujące "nie grałeś to się nie wypowiadaj" powoduje, że każdy kupuje gre aby "sprawdzić" i nabija kase wydawcom nawet na badziewnych tytułach. Niedobrze, niedobrze. Jeżeli produkt otrzymuje niskie oceny u wszystkich zaznajomionych z branżą to można śmiało założyć, że nie jest wysokich lotów. Oczywiście to nie zmienia faktu, że będzie miał swoich zwolenników.
  Osobiście obawiam się, że NFS i SW BF będą podobne. Śliczne ale szybko się nudzące.

  20

 • Sony pochwaliło się ofertą PlayStation Plus na październik

  Ocena komentarza: 0
  Chociaż nie miało czym ;)

  10

 • Fallout 4 z kolejnym świetnym zwiastunem

  Ocena komentarza: -2
  Nie nie są. Są to fajne klimatyczne filmiki animowane, które omawiają atrybuty postaci znane od pierwszych części. Nic rewelacyjnego. Ot taka papka reklamowa.

  12

 • Fallout 4 z kolejnym świetnym zwiastunem

  Ocena komentarza: 0
  Nie będzie i producent już potwierdził niską jakość oprawy graficznej. Podobno skupiają się na części fabularnej, oby.

  12

 • World of Tanks - czołgi zmierzają na PS4

  Ocena komentarza: -4
  Nie jestem znawcą tematu ale pewnie dlatego, że szajsem jest WT.

  14

 • Evolve doczekało się premiery i pierwszych recenzji - na start patch 3 GB do pobrania [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: 2
  Nie ma łatki źle, jest łatka bo wykryto coś co jej wymaga, też źle. Ludzie, zdecydujcie się.
  Dopóki łatki są darmowe to nie widzę problemu. Skoro muszą to niech ważą nawet i 5 GB. Kiedyś gry nie wymagały łatek bo mieściły się na 3 dyskietkach i nikt nie miał internetu, to skąd miał wziąć te łatki. W grze coś nie działało poprawnie ale wszyscy to olewali bo nikt nigdzie o tym nie czytał i większość myślała, że tak ma być.

  19

 • Smart TV dla każdego z Ferguson FBOX 2

  Ocena komentarza: 0
  Niestety. Urządzenie okazało się kolejny bublem, który w żaden sposób nie spełnia swojej roli. Filmy full HD odtwarzane są z ciągłą "czkawka" a przy wielu innych jedyny komunikat jaki widzę to ten o nieobslugiwanyn kodeks audio. Xbmc nie działa w ogóle. Przy każdej próbie odpalenia filmu wyrzucony jestem do ekranu głównego. Z czystym sumieniem odradzam zakup tego sprzętu. Pieniądze wyrzucone w błoto.

  16

 • 24 godziny później, czyli co już wiemy na temat Battlefield Hardline

  Ocena komentarza: 2
  Jaka plaga ?
  To mam się godzić na żenująco niską jakość, bo inaczej będzie to zbyt duże wymaganie ?
  Proszę Cię człowieku. Przestań szerzyć takie głupoty. W obecnych czasach, będąc graczem ( tym samym ponosząc wysokie nakłady finansowe zarówno na sprzęt jak i samą grę ) oczekuję produktu o wysokiej jakościowo grafice jak i ciekawej fabule. Inna sprawa już, czy producenci są w stanie zapewnić mi taką grę.

  24

 • Rozgrywka w Titanfall dla maksymalnie 12 graczy

  Ocena komentarza: 0
  EA jest wydawcą ?
  Nie posiadałem tej wiedzy ale teraz już wiem czego napewno nie kupię.
  A szkoda, bo miałem nadzieje na dobry tytuł.

  6

 • War Thunder - podniebna poezja!

  Ocena komentarza: 0
  Mylisz się i to bardzo. W obecnej chwili pay 2 win jest znacznie silniejsze w Warthunderze niż w Wocie. O szczegółach napisał silvver.
  Podaj przykład elementów w Wocie dostępnych TYLKO i WYŁĄCZNIE za pieniądze a dające realną przewagę nad innymi graczami .

  45

 • Data premiery World of Warplanes ujawniona

  Ocena komentarza: 0
  Troszkę mylisz pojęcia. Wszystkie Twoje argumenty dotyczą faktu, że płacąc mam ładniej i łatwiej ale wcale nie poprawia to mojego "skill" ani nie zwiększa szans na wygraną w bitwie. WoT przy wszystkich swoich błędach i niedociągnięciach, których jest mnóstwo, nie jest już grą P2W. Silniejsze elementy P2W występują obecnie w WT.

  18

 • World od Tanks bije rekord popularności - 60 mln zarejestrowanych graczy na całym świecie

  Ocena komentarza: 0
  Ech widać, że nie do końca wiesz o czym mówisz. Ta gra nie jest p2w w żadnym z momentów. Płacisz tylko za to, że gra się przyjemniej i szybciej się rozwija. Nie jesteś za pieniądze w stanie kupić niczego co gwarantuje Ci wygraną. Owszem można jej zarzucić bardzo dużo, sam zresztą uważam, że posiada ona masę błędów i niedociągnięć a z każdym patchem lepiej nie jest ale z pewnością nie jest to gra p2w. Jeżeli tego nie widzisz, a znasz mechanizmy ekonomii i rozwoju zastosowane w World of Tanks, to znaczy, że nie rozumiesz pojęcia pay2win.

  53