Komentarze

 • Tesla Model 3 - „elektryk dla mas”

  Ocena komentarza: 3
  Do autora wpisu - nie było tam słowa do darmowym ładowaniu w sieci super charger. Takie ładowanie mają droższe luksusowe modele S i X - tutaj spodziewam się jakiś abonamentów jak w telefonii komórkowej.

  Podobnie jeśli chodzi o autopilota - powiedziano, że jest hardware/sprzęt natomiast podstawowa wersja będzie miała ograniczone umiejętności. Za pełną opcję autonomii trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

  31

 • Tesla Model 3 - „elektryk dla mas”

  Ocena komentarza: 2
  Dokładnie - ceny u konkurencji polecą w dół - albo nic nie sprzedadzą. Przede wszystkim ogromna sieć ładowarek, zaawansowany autopilot. Tego nie ma konkurencja w dużo wyższych cenach. Leaf albo stanieje z 30% albo nic się nie sprzeda za 2 lata.

  31

 • Tesla Model 3 - „elektryk dla mas”

  Ocena komentarza: 0
  Czy PiS czy PO - jak spadną wpływy z akcyz z paliw to się dobiorą do EV - ale na szczęście prąd można produkować samodzielnie :)

  31

 • Tesla Model 3 - „elektryk dla mas”

  Ocena komentarza: 4
  Akumulatory są w prawie 100% do odzysku - więc teoria że ktoś wyrzuci auto bo aku się skończyło - aczkolwiek aku zawsze będzie miało swoje drugie życie bo np można wykorzystać wspaniale jako magazyn dla energii do domów.
  Dwa, 10 lat temu takie auta to były wytworem marzeń, obecnie jeżdzą na drochac, a za 10 lat to bateria do takiego auta będzie 2x tańsza niż obecna. Ekologia jak najbardziej.

  31

 • Tesla Model 3 - „elektryk dla mas”

  Ocena komentarza: 4
  1000km :) - siedziałbyś potem i ładował to cudo 3h zamiast 20 min. To co oferuje Model S jest niemal idealne - widać mało jeździsz - ja robię 30-50 tysięcy km rocznie i mimo że moje auto diesla robi na baku 1200km to i tak co 150-200km robię sobie przerwy po 10-15 min - po prostu jak się całymi dniami spędza czas za kółkiem to po roku plecy siadają. Także tryb 200-250km jazdy - 20 min odpoczynku - jakaś przekąska, siusiu - jest bardzo dobrym i zdrowym sposobem. U nas tego nie widać ale sieć ładowarek w europie czy stanach już jest wystarczająca.

  31