Komentarze

 • Nie, nie zarobisz na Facebooku 300 zł miesięcznie

  Ocena komentarza: 17
  Serio, tak samo jak są Ci którzy nabierają się na tą całą walkę o demokrację a to tylko walka o dopchanie się do koryta i władzy. Każdy nabiera się na coś innego.

  17

 • Świetny zwiastun na premierę świetnej gry - Battlefield 1 już dostępny

  Ocena komentarza: 1
  Jakby ktoś szukał graczy BF1 to zapraszam pod adres teamspeaka invicta-gaming.com największą Polska społeczność tej gry gramy o każdej porze dnia i większość nocy. Kupujemy także swój prywatny serwer do gry ponieważ będzie nas 60 osób.

  24

 • Pierwsze oceny Battlefield 1 - mamy wyczekiwany hit?

  Ocena komentarza: 1
  Szukasz klanu? Druzyny? Znajonych do gry w ta swietnie zapowiadajaca sie czesc BF?

  Na pewno wielu z Was jest zainteresowanych BF1 ale nie ma znajomych z którymi mogłoby się połączyć w grupy i pograć wspólnie przy użyciu komunikatora team spak. A wiadomo gra z Polakami w zgranym zespole jest o wiele ciekawsza niż gra w meczu który jest przepełniony Rosjanami, Arabami czy innymi psujacymi rozgrywkę graczami w Twojej drużynie.

  Wychodzimy z pomocna dłonią i zachęcamy Was do dołączenia do największej Polskiej społeczności Battlefield 1. Na chwilę obecną grupa liczy już około 40 osób które kupiły bądź zamierzają kupić grę. Liczba będzie się powiększać stałe do bety i do czasu premiery. Prawdopodobnie będzie nas coś koło 100 osób. Będzie z kim pograć o każdej porze dnia i nocy! :)

  Zapraszamy każdego bez względu na wiek. Każdy znajdzie grupę w swoim wieku i na swoim pozimie skilla.

  Adres team speaka gdzie dział Battlefield 1 juz stoi zaraz pod największymi w Polsce społecznościami gier Rainbow Six i The Division oraz Overwatch to:

  invicta -gaming.com - bez spacji przed pauza.

  Zapraszamy każdego fana gry który szuka innych osob zakochanych w tej produkcji :)

  11

 • Otwarta beta Battlefield 1 - galeria screenów w 5K

  Ocena komentarza: 3
  Jeśli dla Ciebie zróżnicowanie broni w BF1 jest "praktycznie zadne" i nie widzisz ani nie czujesz różnicy w obsługiwaniu każdej z 8-9 dostępnych broni na każdą z klas to masz rację i nie wracaj juz do BF1, zapewne dostrzezesz różnice tylko pomiędzy niebieskim a czerwonym laserem w najnowszym Codze.

  70

 • Ghost Recon Wildlands pokazane na kolejnym zwiastunie

  Ocena komentarza: 0
  Rainbow Six i The Dvision to były dobre gry, lecz w momencie premiery nie dokończone oraz zabijane przez samych graczy nie Ubisoft. To gracze pobierają i kupują czity które zaczęły od środka wyjadac obie produkcję. Nie zmienia to faktu, że tak Ubisoft robi świetne i pomysłowe gry, lecz w momencie premiery bardzo niedopracowane i dziurawe. Żadne gry nie wciągly mnie w tym roku tak jak Rainbow Six i Division podobnie ma 10 innych moich znajomych. Z Wildlands będzie tak samo i mówcie co chcecie ale gra będzie zajebista.. po paru patchach i dlc znów wciągnie nas na 500 h Ubisoft potrafi robić gry i nie robi odgrzewanych kotletów tylko za każdym razem daje nam coś nowego. Niedopracowanego z błędami ktore Cie doslownie doluja i wyprowadzaja z rownowagi, z lukami i bez zabezpieczeń przed czituchami ale równocześnie cos dobrego i wciągającego.

  5

 • Battlefield 1 ze świetnym materiałem na Gamescom 2016

  Ocena komentarza: 1
  Wszystkich którzy szukają największego Polskiego społeczeństwa gry Battlefield 1 polecamy team speak pod adresem invicta-gaming.com jest nas tam już ponad 50 osób którzy chcą zakupić grę. Każdy znajdzie drużynę do gry. Zapraszamy już podczas bety.

  17

 • Rainbow Six Siege zyskuje na popularności

  Ocena komentarza: 0
  Gadanie o szukaniu meczu i czekanie na niego przez 10 minut to bujda. Przez 170 h rozgrywki od samej premiery gry nigdy nie czekałem dłużej niż 3 minuty, a przeważnie są to sekundy. Jedyny problem jest z coraz rzadszymi rozlaczeniami w meczu. Kiedyś było to uporczywe teraz już prawie nie spotykane. Na znalezienie meczu czekasz w 95 % przypadków krócej niż w CS GO. Prawie zawsze znajduje go od razu i od razu zaczynasz mecz chyba że ktoś w trakcie machmakingu opuści pokoj To wszystkim zainteresowanym mogę obiecać. A jeśli ktoś szuka graczy Rainbow się Sięga to zapraszam na serwer ts pod adresem invicta-gaming.com jest nas tam około 250 graczy Rainbowa,gramy praktycznie od godzin południowych do późnych nocnych. Każdy znajdzie zespół do gry.

  5

 • The Division wzbogacone o „Podziemia”

  Ocena komentarza: -5
  Ta gra dopiero teraz odzywa wrócili wszyscy starzy gracze o czym świadczy fakt ze u nas na team speaku wczoraj grało 80 osób w dziale the division, kiedy przed dodatkiem liczba ta spadła do 10. Druga mlodość gry, wiele pozytywnych zmian warto wrócić. Wszystkich którzy chcą pograc w grupie bądź szukają największej Polskiej społeczności The Division zapraszamy na team speaka pod adresem invicta-gaming.com jest nas wielu dołącz do nas Agencie sam lub ze znajomymi:)

  7

 • Overwatch ma już 7 milionów graczy

  Ocena komentarza: 1
  Jeśli ktoś szuka graczy Overwatcha druzyny lub partnerów do gier rankingowych lub turniejów, lub też zwyczajnie z druzyna szuka miejsca gdzie może znaleźć inne druzyny do zabawy zapraszamy pod adres team speaka invicta-gaming.com największa Polska społeczność Overwatcha juz ponad 100 graczy.

  18

 • Overwatch – zamieć faszeruje ołowiem

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli ktoś szuka graczy Overwatcha to pod adresem team speaka invicta-gaming.com znajdziecie największa Polska społeczność z tej gry, ponad 100 graczy Overwatcha każdego wieczora. Każdy znajdzie drużynę do rankingowek i na turnieje, zapraszamy także inne Polskie teamy do sparingów z nami jeśli uważają się za mocne, chętnie się spróbujemy. Kanały publiczne dla każdego jak i dla drużyn na haslo, dolacżycie do najlepszych! :)

  13

 • Pierwsze oceny Overwatch to głównie 9 i 10

  Ocena komentarza: -3
  A jak ktoś szuka graczy Overwatcha to zapraszamy na team speak pod adresem invicta-gaming.com około 100 graczy Overwatcha każdego wieczora, dołącz do najlepszych do najwiekszej polskiej spolecznosci tej gry, sam lub ze swoją drużyna, na kanały publiczne lub darmowe własne na haslo. Aktanie do wygrania jest wiedźmin III a już w następnym tygodniu kopia gry Overwatch dla stałych klientów team speaka :)

  27

 • Overwatch - dziś premiera nowej gry Blizzarda

  Ocena komentarza: 0
  Jak ktoś szuka graczy Overwatcha wpadaj cie pod adres team speaka invicta-gaming.com około 50 graczy co wieczór każdy znajdzie druzyne

  23

 • Beta Overwatch rekordowa dla studia Blizzard - lepiej żeby wam się podobała

  Ocena komentarza: -1
  A jesli ktos szuka spolecznosci Overwatcha to zapraszamy juz od dnia premiery na team speaka invicta-gaming.com Nasza spolecznosc liczy juz ponad 100 graczy Overwatcha i stale rosnie, zaczynamy za 7 dni ! :D

  35

 • Beta Overwatch rekordowa dla studia Blizzard - lepiej żeby wam się podobała

  Ocena komentarza: 3
  A jesli ktos szuka spolecznosci Overwatcha to zapraszamy juz od dnia premiery na team speaka invicta-gaming.com Nasza spolecznosc liczy juz ponad 100 graczy Overwatcha i stale rosnie, zaczynamy za 12 dni ! :D

  35

 • Niezwykle ciepłe przyjęcie Battlefield 1

  Ocena komentarza: 0
  A wszystkich byłych i obecnych graczy BFa którzy zamierzają kupić i pogan w najnowszą odsłonę zapraszam do grupy na fb, gdzie będzie zebrana śmietanka graczy grająca w BF4, planujemy utworzyć fajna społeczność z gry tak by każdy niezależnie iedy i jak długo po premierze miał z kim pograc. Takze by wydana kasa na gre była wykorzystana na maksa a sama gra nie znudziła się jak najdłużej. Grupa na fejsie: grupa bedzie aktywna i prowadzkna z rozmachem facebook.com/groups/1787911114772141?ref=bookmarks

  25

 • Overwatch - zabawa potrwa o jeden dzień dłużej

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli ktoś szuka graczy do Overwatcha teraz w becie i po premierze to zapraszam na tsa invicta-gaming.com, jest nas tam już kilkadziesiąt osób które chcą lub kupiły grę. Społeczność stale się powiększa a graczy przybywa.

  9

 • Battlefield 1 - I wojna światowa na zwiastunie

  Ocena komentarza: -7
  A ja zapraszam wszystkich chętnych do grupy na fb, w celu przekazywania informacji łatwiejszego odnalezienia się po premierze. Utworzenia konkretnej społeczności gry.

  facebook.com/groups/1787911114772141?ref=bookmarks

  77

 • Dziś startują otwarte beta testy Overwatch

  Ocena komentarza: 0
  Jakby ktoś szukał graczy Overwatcha to u nas na tsie pod adresem team speaka invicta-gaming.com jest grupa około 40 graczy którzy grają w Betę i kupili juz grę, zapraszamy kazdego fana gry do dolaczenia do naszej społeczności graczy.

  19

 • Battleborn - dziś premiera tej szalonej gry

  Ocena komentarza: -1
  Wszystkich zainteresowanych wspólna gra zapraszamy na tsa invicta-gaming.com jest nas tam mala ekipa graczy battleborn i chętnie zbierzemy się w więcej osób by zawsze było z kim pograc

  4

 • Zobacz komiks Battleborn i wkręć się w historię

  Ocena komentarza: 1
  A wszystkich chętnych do gry z Polakami w Battleborn zapraszamy pod adres team speak invicta-gaming.com
  bede organizatorem działu społeczności z tej gry. Na chwile obecna jest nas juz kolo 10 osób które zakupiło grę i będą się bawić od środy. Zapraszamy kazdego chętnego do pogrania z dorosla I ogarnięty ekipa graczy.

  1

 • Rainbow Six Siege za darmo? Tak, przez cały weekend

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli ktoś kupi grę zapraszamy na invicta-gaming.com największy Polski serwer team speak tej gry w Polsce,około 160 graczy na różnym poziomie doświadczenia w piątek rusza także Polska liga Rainbow Sixa zgłoszenia także na team speaku

  10

 • The Division wzbogaciło się o Najazdy

  Ocena komentarza: 1
  Tak, osoby które nie są casualami. Po 30 levelu dopiero zaczyna się zabawa.

  12

 • The Division wzbogaciło się o Najazdy

  Ocena komentarza: 0
  Każdego chętnego kto chciałby zagrać z ekipą w Divisiona zapraszamy na tsa pod adresem invicta-gaming.com społeczność gry The division licząca około 100 graczy

  12

 • Poznaj Battleborn - nowy zwiastun i otwarte testy

  Ocena komentarza: 0
  Hej,
  Wszyscy którzy chcą pograc w gierkę w miłym towarzystwie zaproszeni są na team speak pod adresem invicta-gaming.com.

  od dziś będą tam kanały dla osób chcących pograc w Battleborn, jest to nasze dosyc spora społeczność z roznych gier. Paręnaście osób chce też pograc w betę a potem może i pełna wersje gry. Jak nie masz z kim grac zapisz sobie adres team speaka. Mile widziane tez większe grupy graczy z battleborn.

  3