Komentarze

 • Genius: przystępna cenowo myszka z bambusa

  Ocena komentarza: 0
  "Drewniane pokrycie sprawia, że dłoń powinna się mniej pocić, gdyż z drewna wykonuje się rękojeści wielu narzędzi."

  Dłoń się mniej poci, bo dlatego, że z drewna wykonuje się rękojeści wielu narzędzi?

  Do autora - Przemyśl to jeszcze raz

  19

 • GC: klimatyczny zwiastun Might and Magic Heroes VI

  Ocena komentarza: 0
  Po "przygodzie" z HOMM IV i V dałem sobie spokój z Heroes'ami. Po genialnej III ciężko będzie wymyślić coś godniejszego. IV i V część zdradziłem na rzecz King's Bounty (Legenda + Wojownicza Księżniczka + Marsz Orków) i powiem Wam, że roz...a na łopatki ostatnie części Heroes'ów. Może VI część coś sobą zaprezentuje, ale ... pozostaje wierzyć.

  32

 • Scythe Kama-Panel 3: multifunkcyjny panel do obudowy

  Ocena komentarza: 0
  Przykładowo dla kogoś, kto np zajmuje się naprawą notebooków i potrzebuje zrobić backup z dysku zanim zacznie dziergać, albo dla kogoś kto ma w kieszeni USB dysk sata z np 1TB danych - przy pomocy tej zatoki ściągnie dane na stacjonarkę o wiele szybciej niż po USB. Przykłady można by mnożyć w nieskończoność.

  5

 • Bill Gates nie rozumie GMaila

  Ocena komentarza: 0
  Zawartość powinna być trzymana w miejscu, za które ktoś odpowiada. Poczytajcie regulamin gmaila czy dowolnego innego darmowego serwera poczty - właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną utratę danych i koniec debaty w tej kwestii.

  87

 • Bill Gates nie rozumie GMaila

  Ocena komentarza: 0
  5376 maili, trzymaj sobie jeśli ci wygodnie. A jaki jest czas odnalezienia przez Ciebie istotnych wiadomości?
  Zgoda - jeśli ktoś używa P2M to każda skrzynka będzie za mała, ale "powierzenie" ponad 5 tyś wiadomości darmowej skrzynce na darmowym serwerze, gdzie nikt w zasadzie nie ponosi odpowiedzialności za utratę wiadomości nie jest rozsądne. I teraz sedno sprawy - jeśli nie martwi Cię to, to znaczy, że większość z tego co masz na skrzynce to śmieci. Jeśli to nie śmieci tylko praca z kilku ładnych lat, to może powinieneś przemyśleć kilka kwestii.

  87

 • Bill Gates nie rozumie GMaila

  Ocena komentarza: 0
  Aż milo czytać takich znawców. 300MB zdjęć wysłanych pocztą? Jeśli lamerstwo traktuje skrzynkę pocztową jako mechanizm do przesyłania 300MB "słit-foci" z imprez to nie ma się co dziwić ... nawet 10GB nie wystarczy. Zastanawiam się, ilu z tych, którym nie wystarcza 1GB skrzynka "na pocztę" słyszało choćby raz w życiu o WebDAV czy choćby FTP.

  87