Avatar użytkownika

data dołączenia:

Moje komentarze (7)

  • Avatar użytkownika Pycollo
   Pycollo
   Nie wiem czemu benchmark.pl i pclab.pl mają tego samego newsa z tym samym błędem, to jest seria twkr, o czym pisze zagraniczna fudzilla.
   • Avatar użytkownika Pycollo
    Pycollo
    I co z tego że sprzedaż ps3 maleje? Na rynek ps3 (ponad 24 miliony zarejestrowanych kont na psn)wydawanie gier się opłaca, bo ludzie kupujący ps3 zwykle są bardziej skłonni do wydawania pieniędzy niż Ci od xboxa.
    • Avatar użytkownika Pycollo
     Pycollo
     A te wyniki tutaj w benchmarku pokazują, że dużo zależy od konfiguracji laptopa, a metodyka testów nie specjalnie opisana, więc troszku mało wiarygodne testy, w grach jak dotąd wygrywa vista na normalnych pctach.(tweaktown)
     • Avatar użytkownika Pycollo
      Pycollo
      BULLSHIT!!! Każdy kto tutaj porównuje viste do xp porównuje viste sp1 do xp sp3 a porównajcie sobie sp2 visty do xp sp 3 zobaczycie jak się zmieniła, nie żre już tyle mocy, miejsce zwalnia (rekord to 130gb) podczas instalowania jest sexy i ma nowe dx. Bullshit że gry jakieś tam jakieś tam nie chodzą bo sam na niej bez problemu gram w command anc conqer 1 z 95 roku. Starcraft 99 też piknie chodzi, nie ma problemów, a jak są to raczej z nowszymi grami bo te są bardziej zależne od konfiguracji kompa... Ale nie będę was zanudzał jak to się misja w gta IV nie włącza i aplikacja dostaje zwiechy. Czy CRYSIS 1.21 nie chce ruszyć w porównaniu do wersji 1.2 . Co do windows 7 wiem jedno. Ponieważ na mojej starej płycie (p35) sterowniki nie chciały się zainstalować bo niekompatybilne, to wiele osób będzie mówić co im nie chodzi na nowym systemie. Mnie np. Na viście skaner nie kuka (agfa snapscan 1212u 2001r)
      • Avatar użytkownika Pycollo
       Pycollo
       Po prostu kup mi soczek... Ostatnie prezentacje wafli krzemowych u amd mnożą się jak grzyby po deszczu zaraz zabraknie im w fabrykach...
       • Avatar użytkownika Pycollo
        Pycollo
        Genialna oferta od amd. Założę się, że mnóstwo ludzi będzie chciało kupić te procki, bo intel nie ma praktycznie żadnej odpowiedzi na odblokowywane dwa dodatkowe rdzenie :P
        • Avatar użytkownika Pycollo
         Pycollo
         Ale wy jesteście... Po prostu znawcy wszystkiego. Sony musiała w końcu zamknąć fabryki w Japonii, ponieważ produkcja tam jest znacznie droższa, niż produkcja w Chinach. Działały one tylko dlatego, ponieważ był duży popyt przed kryzysem, teraz od dłuższego czasu są niepotrzebne, ponieważ jest mniejszy popyt na rynku i nie ma takiej potrzeby aby utrzymywać produkcje w tych fabrykach. Nie wiem co was naszło, że 1mld dolarów oznacza już początki upadłości Sony. Przecież AMD przez tyle lat miało powyżej 3mld długu i wcale nie upadło, a Sony jest nieporównywalnie większą firmą od AMD. Na następnej konferencji po e3 zostanie zaprezentowana nowa rewizja ps3 w nowym procesie technologicznym (albo jeśli jakimś cudem zdążą na e3 to tam się po raz pierwszy pokaże) i zyski z ps3 pójdą w górę. Co prawda nie sądzę, aby oznaczało to jakieś cięcia cenowe, ponieważ w porównaniu do xboxa 360, ps3 się lepiej sprzedaje przez cały czas życia konsoli w porównaniu do analogicznego okresu z życia xboxa. Powyżej 150mln sprzedanych ps2 (które wciąż są w produkcji), pow. 100mln sprzedanych ps, powyżej 50mln sprzedanych psp i powyżej 20mln sprzedanych ps3. Ta firma naprawdę nie może narzekać na wiele. Z rosnącą wciąż liczbą gier na ps3 i planowanym jeszcze do wydania w tym roku gow3 sony zanotuje ogromne zyski.