Avatar użytkownika Robert Łachacz

Robert Łachacz

data dołączenia:

Moje komentarze (5)

  • Avatar użytkownika rapit7
   rapit7
   i co tam się działo ? Można brać jeszcze jakiś udział czy to już koniec hmm ?: x
   • Avatar użytkownika rapit7
    rapit7
    A jeśli brać pod uwagę moją opinię i jakieś odniesienie się do konkursu to jedni chcą wzbudzić litość, inni piszą, że nigdy nic nie wygrali, jeszcze inni, że nie mają szans, a co ja mogę napisać ? Mogę napisać wiele ale w granicach zdrowego rozsądku bo nie będę przesiadywać niezliczonych godzin na forum, nie będę czytać każdego artykułu i go komentować tylko z mojego punktu widzenia mam nadzieję, że organizatorzy pomyśleli o wszystkich użytkownikach (mając tu na myśli tych nowych, a także tych starszych) i jednocześnie zwycięska osoba będzie się wyróżniać spośród reszty osób co da się zauważyć jeśli rozstrzygnięcie konkursu w końcowym etapie będzie udostępnione użytkownikom portalu. To nie pierwszy także konkurs ale od czasu jak tu jestem i było już ich parę jakoś wiadomość o zwycięzcy do mnie nie doszła, prawdopodobnie dlatego, że nie została napisana lub została ale przeczytanie tej informacji mi się nie udało. Nie wiem też jak będzie z tym konkursem ale mam nadzieję, że jeśli ja mam niewielkie szanse spośród tak licznego grona to przynajmniej usatysfakcjonuje mnie fakt, że będę mógł się dowiedzieć kto został zwycięzcą i co przyczyniło do tego, że akurat ta osoba wygrała, a nie inna.

    Z poważaniem.

    Średnio aktywny śledzący czytelnik portalu i rzadki komentator.
    • Avatar użytkownika rapit7
     rapit7
     "AMD jest OK jak i inne firmy, przecież produkują sprzęt żebyśmy się cieszyli no nie?"

     Tak i dokładają wszelkich starań.

     "Liczyć to można, ale tylko na siebie :)

     Kiedyś i mi się wydawało, że jak się sporo zrobi przez lata, ma dobre pomysły na rozwój i przede wszystkim chęć pchania do przodu, to powinno się zostać zauważonym i wynagrodzonym -- świat jest jednak inaczej zbudowany i inaczej funkcjonuje. Przychodzi (albo i nie dla niektórych) taki dzień, że przyjmują na siebie ostatni kubeł pomyj, a gdy ścieknie widzą bardzo wyraźnie jak to wszystko funkcjonuje.

     //ale mi się napisało %-) "

     W gruncie rzeczy sama prawda odnośnie początku ale na końcu to już chyba nielogiczne o tych pomyjach. Pewnie po pijaku x d

     "Konkurs dla klikaczy totalnych. Są tu ludzie z tysiącami komentów i to oni zgarną ten hardware. W sumie, jak ktoś spędza na portalu setki godzin to de facto zasługuje na jakieś tam fanty. Ja już od dawna pracuje i stać mnie na praktycznie każdy klocek, ale są młode ludziki, które siedzą na wyjątkowych nieboszczykach. Życzę wam powodzenia. I na koniec bardzo lubię ten portal.... :]"

     Zgadzam się. Jedyne co mnie interesuje to fakt co będzie brane pod uwagę.

     "Najlepsza będzie akcja jak zostanie wylosowana osoba, która posiada lepszy sprzęt od tu oferowanego, wtedy będzie "Osłabiamy Sprzęt Benchmarkowców". ;]"

     hehe

     "Dobre mi sobie monitor LG miec pfff teraz to kazdy ma min 40" Tv podpiety a nie tam male monitorki o slabych parametrach"

     Nie
     -1
     • Avatar użytkownika rapit7
      rapit7
      Czytam te wasze komentarze i nie ma nic o opłacalności. Same zachwyty poprzedzające logikę. Mam kartę Nvidii za 200 zł i jest git majonez ; d do wszystkiego.
      • Avatar użytkownika rapit7
       rapit7
       dajcie link ze źródłem bo tu nawet na obrazku brakuje polskiej litery ; C