Komentarze

 • Motorola RAZR Maxx

  Ocena komentarza: 0
  Razr Maxx 3miesiące temu 1779zł na tions.pl nie wiem skąd taka wysoka cena ;) na benchmark ;).

  58

 • AKG Quincy Jones Signature Line Q 701, czyli referencyjne słuchawki Hi-Fi klasy Premium

  Ocena komentarza: 0
  Bardzo przyjemna recenzja. Szkoda trochę, że przetestowałeś na tak ograniczonym materiale muzycznym Linkin i Nikel nie są specjalnie jakimiś orłami jeżeli chodzi o jakość brzmień. Takie słuchawki, aż się proszą o jakiś jazz, klasyczną, czy chociaż porządnego rocka :).
  Mnie osobiście bardziej przypadły do gustu Shury SRH940 z konstrukcji zamkniętych, używam ich w pracy. W domu natomiast głównie na GS1000i Grado.
  1400zł za słuchawki nie jest to w cale tak dużo ;). Za jakość dźwięku niestety trzeba zapłacić. Jak chcecie w miarę poprawnego brzmienia i tanio to CAL! rekablowane są dobrą alternatywą. Oczywiście jeżeli ktoś lubi dużo basu ;).

  22

 • Sony MDR-XB700 - Test niesamowitych słuchawek

  Ocena komentarza: 0
  Sam ostatnio szukam "tanich" zastępców dla moich Grado GS1000i, których mi szkoda do grania i codziennego siedzenia przed kompem. Ostatnio testowałem K420, niskie tony całkiem przyjemne, ale góry praktycznie nie ma, jak by kto koc zarzucił na AKG. Z chęcią bym przetestował CAL!, lub inne w podobnym przedziale. Szukam neutralności i głęboko schodzących niskich tonów, bez rozwalania czachy.

  30

 • Afterfall: Insanity - nuklearna zagłada po polsku

  Ocena komentarza: 0
  Klimat jak w książce "Robot" - Adam Wiśniewski Snerg - Polecam fanom stalkerowatych gier.

  16

 • Mugen 2 vs Yasya - pojedynek na szczycie

  Ocena komentarza: 0
  Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, niepokojąca ;). Dlaczego rozmiar i waga jest wadą tych radiatorów, to przecież tak jak by przy ocenie limuzyny twierdzić, że się nią źle parkuje bo jest za długa.
  Wracając do braku backplate, nie trzeba przenosić kompa by widzieć już po kilku tygodniach wykrzywioną płytę, ostatnio miałem taką z której pamięci same praktycznie wyskakiwały, tak była pokrzywiona przez jakieś dziadostwo Pentagrama.

  48

 • Mugen 2 vs Yasya - pojedynek na szczycie

  Ocena komentarza: 0
  Porządna recka, ale dla mnie brak backplate w Yasya skreśla go jako dobre chłodzenie. Kupiłem mugena jest rewelacyjny, Znajomy uwalił już dwie płyty główne w przeciągu dwóch lat, są tak wypaczone po kilku miesiącach zwisania takiego ciężaru, że zaczęły puszczać. W yasya brak backplate dla mnie jest strzałem w stope.

  48