Komentarze

 • Kumpel 4K zniósł, obejrzałem HDR i nie mogłem w nocy spać

  Ocena komentarza: 1
  No wszytko może i wygląda pięknie ale wymiana dowolnego sprzętu bo jest jeden odtwarzacz i jeden film w 4K,HDR to mało. Tak jak napisał AndreoKomp - na tą chwilę lepiej iść do kina.
  Statystycznie jednak pewnie najwięcej ogląda się TV. Sytuacja jest taka że oby wszystko było w 16:9 o HD nie wspominając. Czyli takiego sprzętu nie wykorzystasz.
  Druga rzecz to jednak piraciki filmów i seriali z torrenta wieczorem przy winku z żoną. Też mało materiału. Marsjanin by zmienić sprzęt? Tak z ciekawości ile giga zajmuje 3 godzinny film w 4K,HDR?

  55

 • iPhone 6 jako kamera sportowa? Efekty mogą być znakomite

  Ocena komentarza: 0
  Ja mam chorobę lokomocyjną i od tego kręcenia jakoś mi dobrze nie jest. Pomysł fany ale na jedno kopyto.

  10

 • Motorola GLEAM+: smukły telefon z klapką - specyfikacja i cena

  Ocena komentarza: 0
  Nokia 100 lub 101 na dwie karty SIM. Tania, zero funkcji. Nawet MMSów nie obsługuje. Działa.

  10

 • Telewizja cyfrowa - cyfra plus, cyfrowy polsat, n - oferta, pakiety i unikalne kanały

  Ocena komentarza: 0
  No byłoby super. Aktualnie myślę co by się wypisac z kablówki po płacę 100 PLN/miesiąc a szału nie ma. Brak konkurencji po prostu.

  95

 • Naspidowany D-Link DIR-600

  Ocena komentarza: 0
  DD-WRT może powodować problemy z prędkością przesyłu po WiFi dlatego należy uważać z instalacją. Tym bardziej że powrót do oryginalnego firmware'u nie jest najprostszy. Potestowałem wszystko i w sumie oryginalny jest spoko. Router jest ok - tak jak recka.

  30

 • Gracz poślubił wirtualną postać!

  Ocena komentarza: 0
  Tak to jest jak ktoś do 35 roku zycia mieszka z rodzicami nie wychodzi z pokoju :)

  27

 • Komputery Apple wkraczają na polski rynek

  Ocena komentarza: 0
  Czasy prostej kalkulacji iż cena równa jest poniesionym kosztom plus osiagniety zysk się skończyły. Produkt kosztuje na rynku tyle ile jest gotów za niego zapłacić klient. Kupując Maca kupujesz produkt dla tych co go kupują czyli "dołączasz" to elitarnego klubu posiadaczy sprzętu który dużo kosztuje.

  87

 • Windows 7

  Ocena komentarza: 0
  No i jeszcze jedna wada. Mam Vistę Ultimate BOXową którą na szczęscie dostałem psim swędem bo w komputronie kosztowała wtedy 2k zł. Dlaczego MS dla osób które wydały kiedyś tyle siana nie wprowadził jakiegoś tańszego upgradeu?m Kpina.

  137

 • Windows 7

  Ocena komentarza: 0
  Jestem zgodny z wypowiedziamy na temat niewielkiej różnicy pomiedzy Vistą a W7. Jak dla mnie W7 to do połowy skonfigurowana Vista. Jak się z Vistą zrobi tak:
  - czysta instalka
  - SP1
  - SP2
  - Windows Update
  - Sterowniki
  - Tweakery (sunrise'y, wpisy do rejestrów, wyłączenie usług)
  system chodzi bardzo fajnie. Ja u siebie mam system zawsze XPko podobny czyli zero interfaceów Aero, dodatkowych zegarków na pulpicie, bajerów. Poza antywirem praktycznie zero aplikacji w trayu i pusty Autostart. Gdy tak samo skonfigurowałem W7 to nie widziałem różnic. UAC jest problemem w Viscie tylko dla tych co nie wiedzą jak go wyłączyć.
  Jeśli jednak w W7 nie będzie otoczenia sieciowego w którym widać kompy z reszty sieci które są na XPku i Viscie to jest to dyskfalifikacja jak dla mnie. Podejrzewam ze będzie jakas nakładka która to rozwiąze ale będzie to jednak dodatkowy soft.

  137