Avatar użytkownika Leszek Świderski

Leszek Świderski

data dołączenia:

Moje komentarze (43)

  • Avatar użytkownika SwidR
   SwidR
   Na mail, który podałeś przy rejestracji wyślą klucz. Wpisujesz go po uruchomieniu launchera gry.
   PS Klucz nie działa ze Steam.
   • Avatar użytkownika SwidR
    SwidR
    Hmm... a próbowałeś wpisać klucz, który wysłali Tobie na email? Pewnie nie:)
    • Avatar użytkownika SwidR
     SwidR
     Ogólnie wygląd ma według mnie drugoplanowe znaczenie. Ma być po pierwsze cicho, a po drugie chłodno. Przerabiałem już GTX560ti z twin frozr II, GTX660ti Power Edition z twin frozr IV (z funkcją usuwania kurzu), teraz mam GTX770 twin frozr IV (większe wentylatory niż przy 660ti PE). Każda kolejna edycja/rewizja jest jak na razie bardziej cicha i wydajna i oby tego się trzymali.
     • Avatar użytkownika SwidR
      SwidR
      miało być "wywodu" - przepraszam za błąd.
      • Avatar użytkownika SwidR
       SwidR
       Sęk w tym, że pokusiłem się o komentarz dlatego, że mam go do dzisiaj.Telefon kupiłem krótko po premierze w sklepie NIEBRANDOWANY i do teraz śmiga jak nowy (może wersje naładowane badziewiem przez operatorów mają inaczej, może jakaś konkretna aplikacja Tobie muliła). Głośnik jest miodzio, rama też bez odprysków. Ekran ma upakowanie rzędu 320ppi i obraz wyraźny jak żyleta. Kąty są ok, a i tak mam to w głębokim poważaniu ponieważ przez 90% czasu to tylko Ja gapię się na telefon, a nie cała rodzina (kąty to można oceniać w telewizorach). Dodatkowo, gdybym chciał idealną czerń i cukierkowe kolory, to kupiłbym coś z Amoledem. Co do baterii to sprawdzałeś chociaż jakimś wykrywaczem wakelocków co ją żarło? Na koniec mojego smutnego wywody chciałem tylko przypomnieć, że telefon kosztował 1200zł i nie warto go porównywać do flagowców (w tej cenie ze świecą szukać lepszego).
       • Avatar użytkownika SwidR
        SwidR
        ...że tak zapytam, co im się w nim nie udało? Jeden z najmocniejszych dwurdzeniowców na pokładzie, adreno320, ekran HD, bateria prawie 2500mAh, obsługa Glonass, aparat z HDR, zajebisty pasek powiadomień, aluminiowa rama. Jest wydajniejszy od pierwszej Zetki (m.in. przez niższą rozdzielczość ekranu), bateria trzyma do 6 dni przy oszczędnym działaniu i 2-3 dni normalnego użytkowania. Faktycznie iście nieudany model...
        • Avatar użytkownika SwidR
         SwidR
         Nic nie MUSICIE ściągać - zawsze można wyłączyć automatyczne aktualizowanie danej gry i po problemie. Wystarczy poszukać w ustawieniach. Próbowaliście?
         • Avatar użytkownika SwidR
          SwidR
          Poprawka. Doczytałem, że motoX też obsługuje LTE.
          • Avatar użytkownika SwidR
           SwidR
           W zasadzie specyfikacja podobna jak Sony Xperia SP (ekran HD, s4 pro@ 1,7GHz, adreno 320 i gorilla glass). Motorola ma natomiast ekran amoled, 2GB ram i większą pamięć systemową. Xperia SP obsługuje jednak LTE i kosztuje już poniżej 1100zł. Osobiście przy tej specyfikacji nie zapłaciłbym za motoX więcej niż 1300zł.
           • Avatar użytkownika SwidR
            SwidR
            Tak swoją drogą chciałbym zobaczyć tego typu udziały z rozróżnieniem, czy system "sprzedał się" preinstalowany np. z laptopem, czy został zakupiony z wyboru np. z zestawem. Coś przeczuwam, że większa część tych udziałów faktycznie pochodzi od użytkowników, którzy nie mieli wyboru i dostali ósemkę preinstalowaną.
            • Avatar użytkownika SwidR
             SwidR
             Tylko radeony 7850 z 1GB pamięci nie są już produkowane.
             17
             • Avatar użytkownika SwidR
              SwidR
              Całkiem ciekawa konstrukcja, i to o niezłej wydajności.
              Przypominają mi się słynne 7600GT Silent pipe, które przy dobrej cenie oferowały niezłą wydajność i absolutną ciszę.
              • Avatar użytkownika SwidR
               SwidR
               Posiadam GTX660Ti Power Edition OC (bez napisu "gaming edition") i szczerze powiem, że firma MSI się nie wysiliła. Karta pomijając kolor paska na osłonie i nalepki na wentylatorze nie różni się absolutnie niczym. Parametry pracy są identyczne,kolor laminatu i rozkład sekcji zasilania również. Podejrzewam, że cena przez nalepki i tak wzrośnie - w końcu to "GAMING edition" :)
               11
               • Avatar użytkownika SwidR
                SwidR
                Są takie aplikacje - np "Autoguard" na androida. Korzysta z pozycjonowania GPS, nagrywa w systemie ciągłym ustalony czas z zarejestrowaną prędkością i pozycjonowanem w/g GPS. Dodatkowo jeśli posiadasz telefon z akcelerometrem to w razie kolizji czy wypadku (przy gwałtownym wstrząsie)automatycznie zgrywa i zabezpiecza film (można to też robić ręcznie).
                • Avatar użytkownika SwidR
                 SwidR
                 Również posiadam wersję 3G i nie narzekam ani na złącze micro usb, ani na internet 3G. Micro usb obejrzałem i nie różni się od tego co mam w telefonie. Internet działa bezproblemowo - wolniejszy transfer być może pojawia się Tobie w miejscach, gdzie nie ma pokrycia 3G i łączysz się przez GPRS. Ogólnie komfort posiadania darmowego internetu w każdym miejscu był wart dla mnie i dla żony tych 50$ (wersja 3g ma wbudowane coś na kształt karty sim i internet działa w roamingu, więc łączysz się automatycznie z dowolnym operatorem, który ma lepszy zasięg)