Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: GamePortus
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz
 • Karta graficzna: nVidia GeForce 500 GTX 580
 • Płyta główna: chipset Intel P67
 • Pamięć RAM: DDR-3 1600 8 GB
 • Dysk twardy: OCZ Vertex 2
 • Dodatkowe informacje: <div>Gdzie dokonano zakupu: R&oacute;&#380;ne sklepy Inne elementy w&nbsp;moim komputerze: Dodatkowo dysk 500GB, bo SSD 120 to za ma&#322;o. Doda&#322;em o&#347;wietlenie, dorzuci&#322;em ch&#322;odzenie Zalmana S9900 i&nbsp;podkr&#281;ci&#322;em i5 do 4,5 Ghz. Co planuj&#281; zmieni&#263;: Na razie nic :) Do czego u&#380;ywam zestawu: Gry Jakich aplikacji u&#380;ywam: Steam, origin itp :)</div>

Komentarze

 • Cyfra+ i Telewizja N połączone w nc+ - pakiety, ceny i usługa nc+GO

  Ocena komentarza: 17
  żeby mieć HBO muszę zapłacić 199, przy okazji dostanę takie "perełki" jak 4 kanały porno, wow :) są tak elastyczni jak dobry beton. nie mówiąc już o braku modułów cam, czyli technologicznie idziemy w tył.

  56

 • Windows 8 i interfejs kafelkowy

  Ocena komentarza: 1
  2 miesiące próbowałem walczyć z kafelkami, a PC używam tylko do grania i montażu video - nie dałem rady, mam zainstalowane Classic Start Menu. Windows 8 jest świetnym systemem, stabilnym, ma masę fajnych rozwiązań, ale kafelki... Próbowali zrobić coś co pokona MacOS w kwestii użyteczności i przez głupotę popsuli to co mieli najlepsze. A te pełnoekranowe aplikacje typu podróże, poczta to już zostawię bez dłuższego komentarza - fajnie wyglądają, ale tak jak kafelki, przez 5 minut, a potem trzeba zacząć tego używać...

  3

 • Dlaczego nie można odsprzedać gier ze STEAM?

  Ocena komentarza: 1
  No przecież teraz płyty w pudełkach to jedynie ozdoba do kodu na steam i origin - większość gier wymaga jednego albo drugiego konta.

  158

 • Dlaczego nie można odsprzedać gier ze STEAM?

  Ocena komentarza: 7
  Jakoś Amazon przygotowuje się do wprowadzenia sprzedaży używanych ebooków kupionych na ich platformie. Można? Można, tylko trzeba chcieć i i patrzeć na klienta i produkt a nie tylko zysk i słupki. Zresztą tak naprawdę nikt nie traci - dzięki tańszym używanym grom ze steama, zmniejszyłoby się znowu o ileś procent piractwo, a steam by 2 i więcej razy zarabiał na jednym tytule - pobierając prowizję od transakcji. Tak to pewnie rozwiąże Amazon z ebookami i tak będzie musiał zrobić Steam, bo na moje UE ich zmusi do tego, i dobrze.

  158

 • Duży i mały tablet Apple - iPad 4 i iPad mini oficjalnie zaprezentowane

  Ocena komentarza: 2
  wydają, bo nie mają wyjścia, mają 5 urządzeń na nowym złączu lighting, pomyśl sobie jakbyś się czuł kupując teraz ipada na starym złączu - muszą to ujednolicić, również ze względu na koszta produkcji. po co trzymać linię produkcyjną na ładowarkę i port do jednego urządzenia. po za tym, moim zdaniem zmieniają w ten sposób cykl wydawania produktów - spodziewałbym się, że kolejne ipaday będą wychodzić właśnie na jesień, a nie w marcu jak do tej pory. dzięki temu jeszcze bardziej podkręcą sprzedaż na grudzień.

  33

 • Microsoft Office 2013 na tablecie z Windows 8 Release Preview - zobacz jak działa

  Ocena komentarza: -2
  Interfejs wygląda brzydko i skomplikowanie, wiem, że nie muszą być jak Apple, ale to chyba z nimi chcą konkurować, więc... A co do windowsa 8, jestem ciekawy jak na tym wyjdą gracze, bo jak na razie opinie nie są pochlebne: http://www.cdaction.pl/news-27888/blizzard-zgadza-sie-z-kontrowersyjna-opinia-gabea-newella-o-windowsie-8.html

  27

 • YouTube coraz bliżej rezygnacji z technologii flash?

  Ocena komentarza: 0
  Mimo, że mam sprzęt apple na iOS i zawsze ceniłem Jobsa, to myślałem, że w tym twardym rezygnowaniu z flasha się myli, a tu proszę, w tym też miał rację i poszedł drogą, do której dołączają inni.

  49

 • Windows 8 - prezentacja i opis funkcji

  Ocena komentarza: -1
  Dla mnie najwazniejsze bedzie podpiecie wszystkich gier do jednego panelu Windows/xbox Live - jeden system achievementow, jedno miejsce uruchamiania, itp. Tylko jak znam zycie, Valve i Orgin zloza wtedy wniosek do Komisji Europejskiej i znowu nic nie wyjdzie z integracji grania na Pc, tak jak ma to miejsce na konsolach - jeden profil, jedna lista friendsow, jeden system osiagniec.

  42

 • Czy zrezygnowalibyście z papierowych rachunków za usługi tv/tel?

  Ocena komentarza: 0
  Mi nawet nie jest potrzebny rachunek, wystarczy link do szybkiego przelewu, zeby nie trzeba bylo wypelniac tych wszystkich rubryk. TP juz tak ma, link klikalny w pdf, szkoda, ze Orange dalej w poprzedniej erze.

  26

 • Samsung Galaxy S III: pierwsze dane techniczne smartfona

  Ocena komentarza: 0
  Niech sobie już będzie ten duży ekran - kwestia preferencji i przyzwyczajeń - tylko niech oni w końcu zrobią coś z tym androidem. Jeżeli ktoś po iOS próbował używać androida to wie o czym mówię - szkoda do takich maszyn ładować coś tak topornego.

  59