Komentarze

 • Heroes VI - Orkowie w natarciu

  Ocena komentarza: 0
  Panie autor! Nie wyskakuj z takimi tekstami jak "kto tak naprawdę przejmuje się rodowodem konkretnych ras?" bo dla prawdziwych graczy ważna jest tak samo rozgrywka jak i fabuła (gry strategiczne nie są tutaj wyjątkiem). A jeśli interesuje cię wyłącznie nabijanie punktów i statystyk to proponuję arkanoid.

  30

 • Przewidywania i najważniejsze wydarzenia 2010

  Ocena komentarza: 0
  Kolego GeForce 4 MX440 wcale nie obsługiwała DirectX 8.1 nawet 8.0, był to odgrzany kotlet GeForce 2 MX200 tyle że z pamięciami DDR które potrafiły obsłużyć jedynie DX 7 a prawdziwy skok jakościowy nastąpił dopiero po przesiadce z DX 7 na DX 8 bo wtedy to pojawiły się potoki renderujące takie jak pixel/vertex shader a był to kamień milowy na miarę akceleratora i nie sądzę byśmy od tego czasu przeżyli równie wielką rewolucję.

  62

 • Kolejny skandal z grą Grand Theft Auto

  Ocena komentarza: 0
  Durnota! Skoro akceptujemy gry w których można mordować to piętnowac w nich handel narkotykami jest hipokryzją.

  1

 • SlotMusic: czy karty microSD zastąpią CD Audio?

  Ocena komentarza: 0
  Wreszcie! Mam nadzieje że pamięci SD wyprą nie tylko CD ale też DVD i Blue-Ray które są dużo bardziej podatne na uszkodzenia a ich napędy są najbardziej zawodnymi podzespołami w komputerze (do spółki z dyskami). Kolego Karbon jeśli tobie MP3 nie pasuje to po prostu kupuj muzykę w lepszym formacie bo prawdziwi audiofile to w ogóle gardzą cyfrowym zapisem dźwięku i na szczęście dla nich coraz wiecej muzyki wychodzi na płytach winylowych.

  3

 • Aktualizacja zestawienia GPU

  Ocena komentarza: 0
  Można prosić byście dodali do zestawienia zintegrowane układy intela?

  4

 • Najtańszy netbook świata za 99 dolarów?

  Ocena komentarza: 0
  HiVision miniNote http://www.ubergadget.net/first-sub-100-netbook/ prezentuje się trochę lepiej bo pamięci RAM ma już 128MB (ten JoinTech ma tylko 64 a to zdecydowanie za mało)a i firma bardziej obecna i znana na świecie. Wsadzić mu z 8GB pamięci, Xubuntu no i mamy pełnoprawny komputerek dla dzieciaków z Brazyli czy Indii a Afryka to puki co niech się zelektryfikuje.

  11

 • Odtwarzacze Blu-ray nie będą tanie

  Ocena komentarza: 0
  Masz rację anemus tym bardziej że napędy optyczne to najbardziej zawodne i bardzo energożerne urządzenia w komputerze a płyty są mało poręczne i podatne na uszkodzenia. A dzisiaj karta SD 1GB kosztuje niżej dychy a przecież ta technologia się ciągle rozwija więc jeśli zacznie się dystrybucja filmaów na tych nośnikach to ich cena spadnie jeszcze kilkukrotnie. Dodam tylko że do produkcji gotowe sa karty jednokrotnego zapisu o żywotności min. 100 lat!!!

  6

 • "Półksiężycowa" mysz od Microsoftu

  Ocena komentarza: 0
  Ciekawe, chciałbym żeby zrobili jeszcze takiego Trackbala.

  1

 • Dystrybucja filmów na pendrive’ach?

  Ocena komentarza: 0
  Super sprawa no może akurat nie ten film ale idea filmów i softu dystrybuowanych na pendrive-ach jest jak najbardziej pożądana. Liczę na to że napędy i dyski które to są najbardziej awaryjnymi i prądożernymi podzespołami zostaną wyparte przez szybkie pamięc flash na tyle szybko że Blue-ray się nieupowszechni.

  4