Komentarze

 • WGW 2016 za nami - jak było?

  Ocena komentarza: 1
  Zrozumiałbym, gdybyś mieszkał gdzieś na drugim końcu Polski. Z Łodzi -jak już wspomniano wyżej- masz rzut beretem, a to że nie lubisz Warszawy nie usprawiedliwia twojego jęczenia, a przede wszystkim obrażania mieszkańców tego MIASTA. "Poznań za daleko, Warszawy nie lubię. Ma być Łódź bo ja tak chce". Przezabawne! :D Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale pisząc w taki sposób dajesz dowód na to, że to właśnie z ciebie wychodzi buractwo...
  Pozdrawiam Łodzian, Poznaniaków, Warszawiaków, pozostałych "mieszczuchów" i innych mieszkańców pomniejszych miast i miasteczek, a nawet Tych pochodzących lub mieszkających na wsiach. :D

  11

 • The Division wzbogacone o „Podziemia”

  Ocena komentarza: 1
  Znienawidziłem Ubi po kilku dziwnych akcjach z niektórymi grami np. koniecznoś odłączania kierownicy, joysticka itp. Ale The Division bardzo mi się podoba i mimo kilku niedociągnięć jest moim zdaniem jedną z najbardziej udanych pozycji Ubi. Zaraz dostanę od hejterów dziesiątki minusów ale mam to gdzieś. Moje pieniądze, mój wybór i moje upodobania. Dodatek wczoraj kupiłem, zagrałem i znów jestem zachwycony. Bardzo udany produkt i oby szli w tą stronę. Ciekawy jestem jak wypadnie Ghost Recon. Oby był równie dobry albo nawet lepszy. :)

  7

 • Zuckerberg: transmisje na żywo i lasery zmienią świat

  Ocena komentarza: 0
  Jeden aby go wszyscy słyszeli, drugi, bo chce nagrać materiał aby w przyszłości wspominać "kluczowe momenty z przeszłości."

  :D

  6

 • The Division zostanie okrojone z lokacji

  Ocena komentarza: 3
  Ciekawe czy to będzie następna gra (to już chyba w ubi reguła), w której aby zagrac będzie trzeba fizycznie bądź programowo odłączyć kierownicę, pedały, joystick etc. bo każde z tych urządzeń wykrywane jest jako kontroler xbox? A jak wiadomo wszyscy posiadacze PC nie grają na klawiaturze tylko na padzie ;).

  34

 • Jeszcze w styczniu można będzie sprawdzić atrakcyjność The Division

  Ocena komentarza: 2
  Litości... bardzo byłem nakręcony na tą grę ale raczej podziękuję. Grafika nawet ładna ale niczym nie przypominająca tych wspaniałych "fajerwerków" z E3. Wszelkie super "smaczki" są wycięte (a przynajmniej na tym filmiku z 2016). Najgorsze jest jednak to, że żeby powalić przeciwnika trzeba strzelić kilkukrotnie z odległości 2-3m! Rozumiem, że to nie symulator ale spodziewałem się chociaż namiastki jakiegokolwiek realizmu. Równie dobrze mogli zamiast strzelby dać miotłę, żeby okładać innych. Beznadzieja!

  20

 • W tym roku Battlefield ponownie może zabrać nas w przyszłość

  Ocena komentarza: 0
  @Niveal powielasz tylko ich brednie. Bez urazy ale oni ZAWSZE "wiedzą czego chcą gracze". Serio dajesz się nabrać na tą papkę? Ja mam swój rozum i wiem czego chcę.

  28

 • W tym roku Battlefield ponownie może zabrać nas w przyszłość

  Ocena komentarza: 1
  a nie uważasz, że temat futurystycznych strzelanek też już wyczerpał? Przecież wszędzie jest to samo. Żadnej przyjemności z rozgrywki, totalne zero jakiejkolwiek taktyki. Wszystko widać jak na dłoni dzięki super futurystycznym czujnikom, granatom itp. Nawet nie ma szans, żeby coś zaplanować, podejść przeciwnika i uderzyć np. z flanki bo i tak on wie gdzie jesteś. Gra ogranicza się teraz do głupiego latania od punktu do punktu, najlepiej kupą, bo może komuś uda się jakiś go przejąć. Zaczynam odchodzić od tego typu gier, bo jest to najzwyczajniej nudne. Gra na chwilę dla zabicia czasu.
  Młode pokolenie (przepraszam, że to powiem, bo nikogo tak naprawdę nie chcę urazić) zostało wychowane i "ogłupione" przez takie produkcje. Totalne zero myślenia, latanie na "pałę" albo kampienie z hiper zaj..stym celownikiem nokto/termo etc.

  Może i temat WW2 kiedyś był męczony do bólu ale teraz całkowicie go brak i to jest smutne. Jak wspomniałem wcześniej, dla studia futurystyczna gra to łatwa kasa ze względu na brak ograniczeń w modelach, strojach, nazwach broni etc. Za nic nikomu nie muszą płacić.
  Nie mów, że nie chciałbyś znów "potrzymać" M1 garand lub choćby wspólczesny M4 zamiast dziwnego futurystycznego tworu z nieokreślonymi celownikami...

  Spójrz na to też z innej strony. To tak jakby producenci gier wyścigowych zaczęli produkować gry/symulatory etc. z totalnie fikcyjnymi, futurystycznymi torami, samochodami z "atmowym" napędem itp. czy byłoby to fajne? Wątpie.

  28

 • W tym roku Battlefield ponownie może zabrać nas w przyszłość

  Ocena komentarza: 4
  No nie... tylko nie to! Wszystkie tytuły muszą teraz być battle duty modern warfare premium elite future solder? Wymiotować mi się chce na samą myśl. Czy nikt nie widzi w tych pop.. onych studiach, że większość ludzi chce powrotu do korzeni? Gdyby którekolwiek studio zrobiło grę umiejscowioną podczas II WŚ, falklandów lub chociaż korei albo wietnamu to by mieli murowany super hit.

  Chociaż.... co tu się w sumie dziwić, lepiej dla nich jest karmić "graczy" bublami z super termo nokto future widzeniem przez ściany (by nikt nie mówił o cheatach etc.), lataniem, uber pancerzami itd itp. bo do tego nie trzeba licencji na modele i nazwy broni, stroju etc Łatwa kasa, a "ludzie" i tak to kupią.
  Ja stawiam wielką krechę, nie kupię już żadnej gry związanej z czasami odleglejszymi niż obecne. Mam nadzieję, że dużo osób pójdzie tym śladem i też powie kategorycznie NIE! dla futurystycznych gier.

  28

 • Rainbow Six Siege jest już ładniejsze, wkrótce będzie trudniejsze

  Ocena komentarza: 1
  Stwierdzam fakt i tyle, a ty ze swoim słabiutkim komentarzem, będącym mizerną próbą obrażenia mojej osoby tylko to potwierdza. Nie zamierzam dyskutować na ten temat.

  10

 • Rainbow Six Siege jest już ładniejsze, wkrótce będzie trudniejsze

  Ocena komentarza: 2
  Minusujecie bo napisałem o wciąż istniejącym problemie gry na PC z podłączonym więcej niż 1 joystickiem? Co za niedorozwinięty naród ale to widać po wyborach. Debile za których mamusie oddają głos albo tacy co mylą (stra)szydło z Szymborską. BRAWO!

  10

 • The Crew: Wild Run - zapisz się do beta testów na PC

  Ocena komentarza: 0
  tu akurat nie trafiłeś. Co innego osobny model kabiny i uproszczony model zewnętrzny w celu optymalizacji, a co innego fragment powtórki w trailerze, na którym ruch kół nijak się ma do rzeczywistości.

  13

 • Rainbow Six Siege jest już ładniejsze, wkrótce będzie trudniejsze

  Ocena komentarza: 1
  Mnie interesuje tylko jedno. Czy dalej jedynym wyjściem aby zagrać w tą grę jest odłączanie wszystkich urządzeń (kierownica, skrzynia biegów, joystick etc.). Ubi olewa tą sprawę już od czasu Ghost Recon i mimo wielu wpisów na forum nic z tym nie robią. Może nie potrafią? Może Microsoft ze swoim xboxem nakazał im aby funkcja wykrywania pada była priorytetem? Nie wiem...

  10

 • The Crew: Wild Run - zapisz się do beta testów na PC

  Ocena komentarza: 0
  0:50. Samochód odrywa się od ziemi i przednie koła zatrzymują się w ułamku sekundy. :D
  Wiem, że to arcade ale ani podstawka ani ten trailer nie zachęcił mnie nawet do testowania bety...
  Za darmo tego nie chcę

  13

 • Star Wars: Battlefront - przetestuj i ty

  Ocena komentarza: 5
  Schowasz się za R2D2

  29

 • Star Wars: Battlefront - przetestuj i ty

  Ocena komentarza: 2
  nie chcę być nieuprzejmy i czepliwy ale jak już oceniasz innych to spójrz co Ty napisałeś. ;)
  cyt.: "A tak btw..." - no nie mogłeś już napisać "a tak przy okazji..." ?

  29

 • Rainbow Six: Siege bez kampanii - tekstury wyższej rozdzielczości w DLC?

  Ocena komentarza: 0
  Przeczytaj uważnie co napisałem...
  U Ciebie działa, bo masz pad od xboxa. Wykrywa go prawidłowo. ustawia domyślne klawisze i dlatego też mysz i klawiatura działa bez problemu. Wystarczy jednak, że będziesz miał inne kontrolery i po włączeniu gry albo będziesz kręcił się wokół własnej osi albo samoczynnie szedł do przodu/tyłu itp.
  Nie wiem czemu domyślnie ustawiony jest kontroler i dlaczego nie da się tego wyłączyć ale jest to irytujące i na tą chwilę R6 jest niegrywalny dla mnie. Podobnie zresztą jak Ghost recon, a minęło wiele lat od jego wydania.
  Na forum R6 jest nawet dyskusja na ten temat. Oczywiście jak zwykle bez odzewu od strony Ubi.

  18

 • Rainbow Six: Siege bez kampanii - tekstury wyższej rozdzielczości w DLC?

  Ocena komentarza: 0
  Mnie bardziej irytuje fakt, że kolejna gra od ubi nastawiona jest na granie za pomocą kontrolera xbox. Osoby posiadające kilka urządzeń podłączonych do PC (kierownica, osobne pedały itp.) musi je odpinać lub software'owo wyłączać aby móc grać w tradycyjny sposób za pomocą klawiatury i myszki. Jeśli się tego nie zrobi, gra ustawia priorytet poruszania się na któryś z kontrolerów uznając go za pada xbox. Podobnie było już w Ghost recon i do tej pory nie zostało to do końca naprawione. Podejrzewam, że tu będzie identycznie. Dlatego betę odinstalowałem zaraz po stwierdzeniu tego problemu i jeśli tego nie naprawią, to gry na 100% nie kupię. Nie znam się ale czy tak trudno dodać opcję w grze wł/wył kontroler?!

  18

 • Need for Speed będzie oferować naprawdę sporą mapę

  Ocena komentarza: 0
  rozumiem że mówisz o sobie? Ja jak i więcej niż 1.5 mln innych osób jesteśmy bardzo zadowoleni i nie żałujemy zakupu.

  21

 • Need for Speed będzie oferować naprawdę sporą mapę

  Ocena komentarza: 0
  to zmień swój "gów..any" komputer i zwiększ detale, a jeśli dalej będziesz tak uważał to może masz "gów..any" wzrok?! ;)

  ale zanim coś zrobisz to zastanów się najpierw nad formą swojej wypowiedzi, bo tobie może się grafika otoczenia nie podobać -co mnie też tak naprawdę "gów..o" obchodzi- ale to nie znaczy że jest "gówni...na", bo żadnym autorytetem tu nie jesteś żeby to oceniać. To tylko twoje, mało znaczące zdanie.

  ...a wystarczyłoby żebyś napisał "mi się nie podoba " albo "nie przypadła mi do gustu".

  miłego dnia :)

  21

 • Nowy DOOM bliższy pierwszym odsłonom serii niż „trójce”

  Ocena komentarza: 0
  jak zwykle syfiaste porównanie... znów pokazówka deszczu w DC czyli jedyny plus tej gry. Cała reszta to żart w porównaniu do Project Cars, nie mówiąc o fizyce. Graj sobie w to arcade'owe dziadostwo,ja wolę zdecydowanie grę, której bliżej do symulatora, a PC po patch-u 3.0 jest wręcz wspaniały.

  63

 • Nowy DOOM bliższy pierwszym odsłonom serii niż „trójce”

  Ocena komentarza: 0
  kup okulary

  63

 • Project CARS za duże dla Wii U

  Ocena komentarza: 1
  bo animacja ekipy w grze jest najważniejsza... Dla mnie w ogóle mogłoby jej nie być.
  Ja staram się rywalizować z innymi niż szukać dziury w całym.

  25

 • Project CARS za duże dla Wii U

  Ocena komentarza: 1
  1. Po pierwsze to nie destruction derby. Tu się ściga z innymi a nie rozwala samochody. Poza tym model zniszczeń w dużej mierze zależy od producentów samochodów. Najczęściej- jak w tym przypadku jest to dość symboliczne bo umowa nie pozwala na więcej.
  2. w multi gram codziennie i jakoś nie zauważyłem braku ludzi. Zawsze ktoś do mnie dołącza.
  3. optymalizacja zła nie jest, choć do najlepszych nie należy. Trzeba mieć dość mocny sprzęt, żeby chodziło to dobrze. Wolę jednak małe "wymuszanie" upgrade'u kompa niż stanie w miejscu i grafikę sprzed 10lat.
  4. Model jazdy wspaniały na dobrej kierownicy, szczególnie po patche'u 2.5 , a to że będzie PC2 to tylko wspaniała wiadomość. Mam konto i mogę powiedzieć tyle, że jazda po asfalcie / ubitej ziemii jest genialna. Szcególnie, że kończy się to małą skocznią ;)

  25

 • Project CARS za duże dla Wii U

  Ocena komentarza: -1
  To nie było uruchomione na kickstarterze.

  25

 • Project CARS za duże dla Wii U

  Ocena komentarza: -2
  Powielasz bzdury innych, a gry nawet pewnie w ręku nie miałeś. "Szit" to może ty masz w głowie...
  Gra jest świetna, a po wyjściu patche'a 2.5 i poprawieniu FFb jest wręcz genialna.

  25

 • Project CARS za duże dla Wii U

  Ocena komentarza: 1
  dokładnie SmokSmog. Masz rację. Bo to bardziej symulator niż arcade dlatego cpu sobie z fizyką nie radzi.
  Inna sprawa, że długo bardzo się starali coś z tym zrobić, a ostatecznie nic z tego nie wyszło. Niektórzy mogą czuć się teraz trochę oszukani i pokrzywdzeni.

  25

 • Project CARS za duże dla Wii U

  Ocena komentarza: 2
  dokładnie SmokSmog. Masz rację. Bo to bardziej symulator niż arcade dlatego cpu sobie z fizyką nie radzi.
  Inna sprawa, że długo bardzo się starali coś z tym zrobić, a ostatecznie nic z tego nie wyszło. Niektórzy mogą czuć się teraz trochę oszukani i pokrzywdzeni.

  25

 • Nowy DOOM bliższy pierwszym odsłonom serii niż „trójce”

  Ocena komentarza: 0
  No może minimalne to nie ale pewnie średnie już tak, zgadzam się i szczerze Ci powiem, że ja osobiście byłbym zadowolony. Zdaję sobie sprawę, że grałbym pewnie na "Low" i musiałbym za jakiś czas zmienić sprzęt ale przynajmniej coś by się ruszyło w temacie. W D3 zagrałem komfortowo dopiero chyba po 2 latach od premiery. W nowym DOOM-ie mamy zaledwie "poprawną" grafikę jak na dzisiejsze standardy i to do mnie jakoś nie przemawia. Myślę, że do 2016r powstanie przynajmniej kilka atrakcyjniejszych tytułów. Ratować DOOM-a może tylko "klimat" i mam nadzieję, że chociaż tu będzie trzymać poziom.
  Zresztą, chyba za wcześnie żeby oceniać grę. Do 2016 roku może coś się zmieni? Oby...

  63

 • Nowy DOOM bliższy pierwszym odsłonom serii niż „trójce”

  Ocena komentarza: 1
  Zgadzam się z obojgiem z Was. Zarówno Doom3 jak i Far Cry były grami rewolucyjnymi. Każda w swoim rodzaju. Ciężko je nawet według mnie porównywać.
  Jeśli chodzi o grę Doom 3 pamiętam nawet jak uruchamiałem go na "full" mając spadki chyba do 5-10fps tylko po to, żeby zobaczyć jak znakomicie wygląda.
  Niestety nie mogę tego powiedzieć o nowej odsłonie. Liczyłem znów na rewolucję a tu takiej nie widzę. Ot poprawna grafika i tyle. Może do przyszłego roku coś się zmieni, zobaczymy.

  63

 • Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane

  Ocena komentarza: 0
  OO brakowało mi twojego pajacowania. Gry jeszcze nie zaczęli dobrze robić a ty już się czepiasz. :D Chętnie poczytam twoje głupoty przez następne 2 lata (lub więcej)

  30

 • Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane

  Ocena komentarza: 2
  Nie zamierzłem nikogo obrażać, wyśmiewać itp. Jeśli tak to odebraliście to przepraszam.
  Możesz traktować moją wypowiedź jako "palnięcie" ale to właśnie Ty zejdź na ziemię.
  Skoro ludzie mają inne ważniejsze wydatki i nie modernizują sprzętu, to niech nie oczekują, że nowa gra będzie u nich chodziła płynnie. Produkcja gier "idzie" wolniej lub szybciej ale do przodu, gry są tworzone i optymalizowane pod stosunkowo nowe konfiguracje i to użytkownik musi się dostosować. W  takim świecie żyjemy. A  czy jest to dobre? Oczywiście, że nie ale tak już jest.
  Optymalizacja pod nieco starsze konfiguracje jest możliwa ale generuje dodatkowe koszty. Dobry przykład mamy w GTA V. Jest to jedna z niewielu gier, która działa płynnie nawet na trochę starszym sprzęcie. Powód? Po fali krytyki GTA IV
  i odpowiednim zarobku na nowej konsolowej części producenta stać było na to, żeby zespół osób (koszty) zoptymalizował produkt na PC. Musieliśmy jednak poczekać na to rok czy nawet dłużej.

  Oczywiście, że GTX970 nie jest tani ale też nie jest koszmarnie drogi. Są przecież raty ;)

  30

 • Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane

  Ocena komentarza: 1
  chyba nie zrozumiałeś mojego przekazu. Nie umnie tylko na tej konfiguracji sprzętowej, która nie jest ani wybitnie dobra ani ekstremalnie droga. Nie przesadzajmy. Wszystkie efekty graficzne jak i fizyka wymaga mocy do płynnego działania. Trudno, żeby nowe gry chodziły idealnie na starych konfiguracjach lub nowych komputerach za 1500pln. Żeby cieszyć się "wodotryskami" trzeba trochę zainwestować albo zmniejszczyć detale a nie narzekać na optymalizację.

  Oczywiście są gry które rzeczywiście są lub były bardzo źle zoptymalizowane i nawet na najmocniejszcych konfiguracjach źle chodziły ale Project Cars do nich nie należy.

  30

 • Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane

  Ocena komentarza: -6
  to zmień sprzęt. U mnie chodzi bardzo plynnie, nawet w deszczu. (3570k i 970gtx więc sprzęt głowy nie urywa.)

  30

 • Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane

  Ocena komentarza: -4
  co za głupoty. Tupet? Czas?
  To normalne zjawisko w branży gier. A optymalizacja? U mnie w pełnym składzie i w deszczu chodzi >60fps wi,ęc może zmień sprzęt?

  30

 • Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane

  Ocena komentarza: -1
  Tak czytam i nie wiem czy śmiać się czy płakać z waszych
  komentarzy.

  Widzę, że kompletnie nie macie pojęcia o produkcji gier.
  Myślicie, że zaraz po wyjściu takiej Forzy czy GT producent nie zaczyna kolejnej części?
  Różnica jest taka, że to są studia dysponujące olbrzymim kapitałem nie potrzebują "inwestorów". Ogłaszają to dopiero, jak prace są już w zaawansowanym stadium rozwoju, bo mogą na to sobie pozwolić. SMS to studio, które próbuje się przebić na dzisiejszym trudnym rynku. Pracownikami są m.in. ludzie tworzący legendę, czyli GTR. (Celowo nie piszę o współpracy z EA i produkcji Shift, bo odeszli od tych *^*^% i załozyli własne studio)
  Project Cars 2 wyjdzie dopiero za ok 2, a może i 3 lata. Wsparcie jedynki potrwa również przez 2 lata, a w tym czasie wiele rzeczy zostanie poprawione, zoptymalizowane, dostaniecie kilka darmowych samochodów, skórek zobionych przez użytkowników (swoją drogą gorąco zachęcam do robienia skinów i umieszczania na forum) oraz kilka DLC za niewygórowaną cenę. Przestańcie w końcu narzekać.

  30

 • Call of Duty: Black Ops 3 - 13 minut z co-opem

  Ocena komentarza: -1
  3min wytrzymałem. Nie wiem co to ma jeszcze wspólnego z Cod-em. Istny koszmar.

  20

 • Project CARS: darmowe auta i trasy wedle życzeń graczy

  Ocena komentarza: 0
  To była zwykła informacja, bo artykuł wprowadza trochę w błąd. Twoja ironia jest zbędna.
  W sumie taki dodatek mógłby być płatny, żeby dać zarobić tym, którzy te skiny zrobili ale wtedy to byś jęczał w drugą stronę. Nigdy nikomu się nie dogodzi.

  10

 • Project CARS: darmowe auta i trasy wedle życzeń graczy

  Ocena komentarza: 0

  nie dają źle, dają też źle, aż się cofa zawartość żołądka czytając takie komentarze.

  Jeśli chodzi o samą sprzedaż, to wiedz że ta ma się bardzo dobrze. :)

  Małe sprostowanie. Darmowe będzie łącznie 9 samochodów i wszystkie pakiety skórek zrobionych przez graczy.Zestawy samochodów już nie. Jeśli natomiast chodzi o trasy- tego nie wiem.

  10

 • Project CARS: darmowe auta i trasy wedle życzeń graczy

  Ocena komentarza: 1

  nie dają źle, dają też źle, aż się cofa zawartość żołądka czytając takie komentarze.

  Jeśli chodzi o samą sprzedaż, to wiedz że ta ma się bardzo dobrze. :)

  Małe sprostowanie. Darmowe będzie łącznie 9 samochodów i wszystkie pakiety skórek zrobionych przez graczy.Zestawy samochodów już nie. Jeśli natomiast chodzi o trasy- tego nie wiem.

  10

 • 2K Games zapowiada tajemniczą grę Advent

  Ocena komentarza: 0
  Nie mamy zbyt dużo informacji więc trudno powiedzieć cokolwiek na ten temat. Jeśli jednak rzeczywiście jest to kolejna gra o tematyce "future" to podziękuję, bo już mi się przyszłościowe wizje świata przejadły.
  Liczyłem bardziej na Mafię... tym razem powiedzmy w latach 60-70- no ale cóż...

  17

 • Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - gracie już?

  Ocena komentarza: 0
  preorder... ciekawe. Wczesniej płacisz, póżniej dostajesz

  103

 • Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - gracie już?

  Ocena komentarza: 1
  Nigdy nie kupię nic w gram.pl Gdybym zdecydował się dziś na zakup w sklepie to już bym grał, a tak muszę czekać na kuriera. Beznadziejny sklep.

  103

 • Piękny i naprawdę widowiskowy - taki jest najnowszy zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Ocena komentarza: 3
  Świetny i cholernie klimatyczny!
  Coś wspaniałego.

  50

 • Canon EF 50 mm f/1,8 STM da ładnie rozmyte tło i sprawdzi się przy filmowaniu

  Ocena komentarza: 2
  a po co w photoshopie jak można naturalnie? :)

  19

 • Premiera i pierwsze oceny Project Cars - warto było czekać?

  Ocena komentarza: 0
  widzę, że tak jak dudniło, tak i dalej dudni echo w twojej pustej głowie. Nie ważne, że gra zbiera bardzo dużo pozytywnych ocen. Nie ważne, że nie ma nic wspólnego z Shiftem. Nie ważne też, że wiele serwisów chwali nawet model jazdy, który ty nazywasz " jeżdżącym pudełkiem". Ty dalej próbujesz wciskać nam tą swoją kupę śmierdzących bzdur. Gdyby gra była idealna to ty pusta głowo i tak dalej byś po niej jechał... dla zasady.

  55

 • Project Cars 2 już zapowiedziane - grę finansować będą gracze

  Ocena komentarza: 3
  Oczywiście, że tak. Przecież nic nie powiedziałem na temat tego, że PC jest najlepszym symulatorem ale nie pisz proszę bzdur o tym, że to arcade.
  Może nie potrafisz skonfigurować odpowiednio FFB?
  Spróbuj np. takiego ustawienia:

  Relative Adjust Gain = 0.95
  Relative Adjust Bleed = 0.10
  Relative Adjust Clip = 0.97

  Pobaw się też suwakami ffb dla każdego samochodu z osobna w opcjach setupu. Chodzi mi o to:
  Mz,Fx,Fy,Fz

  26

 • Project Cars ze zwiastunem premierowym i opóźnionym debiutem na jednym z rynków

  Ocena komentarza: 0
  T500RS + CSP V2 i skrzynia od g27. Będąc jednym z tych szczęśliwców, którzy brali udział w testowaniu "build-ów" gry od samego początku produkcji, mogę śmiało stwierdzić, że fizyka jest bardzo dobra. Oczywistym jest to, że 100% symulator to to nie jest, czego nigdy przecież nie powiedziałem. Target musi być nieco szerszy, bo nikt by tego nie kupił oprócz wąskiego grona "maniaków" ;) Uważam jednak, że fizyka jest jak najbardziej poprawna, a liczone jest wiele rzeczy - m.in. kąt tarcia opony o asfalt i temperatura z tego wynikająca, a co za tym idzie zużycie opon. Na forum jest wszystko pięknie opisane.

  Tyle mam do powiedzenia. Jak komuś się podoba, niech kupi, jak nie to nie, a kto nie grał niech się nie wypowiada. Proste. Ja nie zamierzam już tu więcej dyskutować na ten temat, szczególnie z takim pseudo "specem" jakim jest wdowa94 - "analityk" od siedmiu boleści...
  Wolę ten czas z wielką przyjemnością spędzić w sieci, grając i w Project Cars i Assetto Corsa.

  16

 • Project Cars ze zwiastunem premierowym i opóźnionym debiutem na jednym z rynków

  Ocena komentarza: 0
  bełkot jak zawsze... logi, adresy pamięci... Dobre! :D Analizujesz każdą powstałą grę? Wchodzisz w jej "kod" i porównujesz z innymi produkcjami? Kogo obchodzą te twoje wyssane z palca bzdury ty "wielki analityku"...
  Gra może mieć trochę wspólnych cech, bo to Ci sami ludzie robią. Jednak model jazdy zrobiony od podstaw i kompletnie zmieniona grafika powoduje, że w żaden sposób nie da się porównywać tych tytułów.

  Oj wdówko, ty wspaniały i niedoceniony specjalyyysto od "pudełkowego modelu jazdy", idź może na spacer aby odświeżyć swój móżdżek a swoje wspaniałe tezy zachowaj dla siebie i nie wciskaj nam swojego trollowego kitu.

  Współczuję ci.

  16

 • Project Cars 2 już zapowiedziane - grę finansować będą gracze

  Ocena komentarza: 3
  "(...) to po betach PC jestem w stanie powiedziec ze model tez jest mocno arcade"

  :D niezły żart.

  Chyba gramy w inną grę. Podłącz dobrą kierownicę, pedały ze sprzęgłem, manualną skrzynię i wtedy pogadamy.

  26

 • Project Cars 2 już zapowiedziane - grę finansować będą gracze

  Ocena komentarza: 1
  Oficjalnej zapowiedzi przecież nie ma. To co wszędzie jest napisane, włącznie z tym portalem, to wyciek informacji z forum WMD, który nie powinien mieć miejsca.

  26