Komentarze

 • Tak wyglądać będzie poprawiona grafika w World of Tanks - wideo

  Ocena komentarza: 0
  WOT nie jest gównem a może jest (jak w tej reklamie nie masz porównania nie wiesz), po prostu Serb i spółka nie mają nowych pomysłów na dalszy rozwój gry a jak mają to są ograniczeni przez silnik gry. A tak w ogóle WG ma w dupie graczy (przez brak konkurencji), co świadczą wypowiedzi Serba. Dopóki nie wprowadza nowego mm, większych map, nie zrobią lig i nie zlikwidują lagów ludzie płacący stopniowo będą odchodzić od WOTA.

  31

 • Czołgi szturmują konsole - relacja z berlińskiej premiery World of Tanks Xbox 360 Edition

  Ocena komentarza: 0
  Wot jest dobrą grą bo jedyną o czołgach, nie masz porównania nie wiesz. Ludziom się nie podoba balans w tej grze i dlatego WG zajęło dopiero 4 miejsce pod względem zarobków, ''Nie podoba się Wam system gry - nie grajcie, nie chcecie płacić - nie płaćcie'' proste. Pomidorki też ludzie i nie lubią przegrywać, płacą i przegrywają tak nie może być to lepiej nie płacić, albo płakać że jest pay to win i żaden pomidorek nie widzi winy u siebie tylko że gra jest do dupy bo nie wygrywa.

  46

 • Czołgi szturmują konsole - relacja z berlińskiej premiery World of Tanks Xbox 360 Edition

  Ocena komentarza: -5
  Gimbaze powinni wyplenić z tej gry, przeważnie tych co mają 20 + tys. bitew i mają kolor pomidorkowy, przez takich ludzi ta gra staję się niegrywalna. Do tego jeszcze te lagi. Ach te komunistyczne gry.

  46

 • World of Tanks z bitwami krajów już jest

  Ocena komentarza: 1
  W obecnej chwili ta gra to jakiś żart, jak te toalety dla olimpijczyków w ''ZSRR''. Niegrywalna przez lagi i jeszcze dają bany za to że człowiek zgłosi problem na czacie.

  13

 • World of Tanks pobija kolejny rekord - ponad milion graczy jednocześnie

  Ocena komentarza: 0
  Nie ujmuję nikomu inteligencji, lecz statystyki mówią same za siebie, chyba nikt nie lubi przegrywać i gra najlepiej jak umie( ale chcieć a umieć to jest różnica). Co do War Thunder, gra jeszcze nie wyszła, na filmikach widać że będzie liczył się skill, ale nie wiem jak rozwiążą problem z balansem, celnością dział i pancerzem. Obecnie w World of Tanks nie jest idealnie ale raczej w takich grach nigdy nie będzie zachowany balans, bo czołgowi nie zrobisz headszota i nie zginie od jednego strzału, to nie CS czy inny COD, tutaj liczy się zrozumienie mechaniki i gra zespołowa, może jeszcze cierpliwość, a większości ludzi nie chce się uczyć mechaniki tylko sobie postrzelać.

  15

 • World of Tanks pobija kolejny rekord - ponad milion graczy jednocześnie

  Ocena komentarza: 3
  Wynik imponujący, szkoda że 40% graczy nie wie co ma robić w tej grze, ani co to jest w ogóle czołg. Białorusini zrobili zbyt wymagającą grę na umysły współczesnych młodych ludzi, a wiemy jakie są obecnie gry, ze świecą szukać gry która wymaga myślenia.

  15