Pierwszy Wiedźmin na silniku trójki wygląda tak

Pewien moder przeniósł prolog dziesięcioletniego już Wiedźmina do trzeciej odsłony serii – efekt naprawdę może się podobać.

Image

Dodaj Benchmark.pl jako preferowane źródło w Google

Nasze treści będą częściej wyświetlać się w Twoich wynikach Google

Pierwsza część Wiedźmina zdążyła się nieco zestarzeć przez 10 lat, ale twórcy modów przychodzą z pomocą. Udało im się odtworzyć trwający kilkadziesiąt minut prolog w trzeciej odsłonie wiedźmińskiej trylogii.

Właściwie z pomocą przychodzi jeden moder, którego pseudonim to Erxv, ale pomagał mu kilkuosobowy zespół. Ekipa sporo się napracowała – między innymi odświeżyła przerywniki filmowe i wprowadziła pliki głosowe z pierwszej części Wieśka do Wiedźmina 3. Na całość poświęciła prawie cały rok. Krótkie podsumowanie efektów możecie obejrzeć na zwiastunie poniżej.


WIDEO
Wiedźmin 1 we Wiedźminie 3 - zwiastun modyfikacji


Jeśli zaintrygowało was to, co zobaczyliście, już teraz możecie pobrać modyfikację z platformy NexusMods. Co jednak bardzo ważne, aby uniknąć błędów, przed jej instalacją należy usunąć wszystkie wcześniej zainstalowane modyfikacje (włączając w to te najdrobniejsze). 

Nawet jeżeli modyfikacja nie jest doskonała, Erxv i jego koledzy zasługują na uznanie – za talent, za wytrwałość i za rozbudzenie apetytu na pełnoprawny remaster. Jeżeli więc ktoś z CD Projekt RED to czyta, to… wiecie co robić! ;-)

Źródło: Kotaku, GamingNexus

Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE