Już jutro do sklepów trafi Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wiązać będzie się to nie tylko z możliwością rozpoczęcia zabawy, ale także z kolejną porcją testów, recenzji i najróżniejszych porównań, chociaż tych nie brakuje w zasadzie już teraz.
Jak zawsze sporo emocji budzi oprawa graficzna. Wprawdzie w sieci wylądowało już kilka zastawień to właśnie pojawiło się takie, którego pominąć nie wypada. Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił bowiem pod lupę ekipy Candyland, która słynie z różnej maści porównań grafiki.
W przypadku produkcji CD Projekt RED zdecydowano się sprawdzić, jak wersja z PlayStation 4 wypada na tle tej z PC. Na tapetę wzięto kilka detali, ale warto dodać, że wersja PC działała na ustawieniach Ultra.
Na tym jednak nie koniec, ponieważ opublikowany został również drugi materiał, który zainteresuje już jednak głównie właścicieli PC. Zestawiono ze sobą grę w ustawieniach Low i Ultra.
Przypominamy, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem. Tam też szukajcie konkursu, w którym wygrać można cyfrową wersję gry w wersji na PC.
Źródło: theverge, youtube