WAŻNE
TERAZ

Szczycił się przestępstwami. Wiemy, kto stał za fałszywymi alarmami

Wszystkie wersje Galaxy S8 i Galaxy S8+ w AnTuTu

Na premierę oczekiwać należy dwóch wariantów Galaxy S8 i dwóch Galaxy S8+.

Image
Mateusz Tomczak

Już jutro odbędzie się oficjalna prezentacja Galaxy S8 i Galaxy S8+. Nieoficjalne doniesienia zdradziły nam niemal wszelkie informacje dotyczące nowych flagowców. Na ostatniej prostej w sieci wylądowały jeszcze zapisy z programu AnTuTu, gdzie sprawdzone zostały wszystkie wersje smartfonów.

Wszystkie, czyli cztery, ponieważ właśnie tylu należy się spodziewać - przynajmniej początkowo. Galaxy S8 jak i Galaxy S8+ wydane zostaną w dwóch wariantach. Różnice nie będą jednak duże.

Galaxy S8 (SM-G950F) napędzany będzie przez procesor Exynos 8895. Galaxy S8 (SM-G9500) skorzysta natomiast z układu Snapdragon 835. Reszta parametrów pozostanie identyczna, wszystko pokrywa się też z wcześniejszymi przeciekami - 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, kamery 12 Mpix i 8 Mpix oraz system operacyjny Android 7.0 Nougat.

Galaxy S8 w AnTuTu

W przypadku Galaxy S8+ oczekiwać należy oznaczeń (SM-G955F) oraz (SM-G955U). Odnosić będą się one odpowiednio do wariantów z procesorami Exynos 8895 oraz Snapdragon 835. I tutaj reszta specyfikacji bez zmian, także względem Galaxy S8.

Galaxy S8+ w AnTuTu

Warto przypomnieć, że Galaxy S8 i Galaxy S8+ różnić mają się wielkością ekranów - 5,8 cala oraz 6,2 cala, a także pojemnościami baterii - najprawdopodobniej 3000 mAh oraz 3500 mAh. Jeśli dojdzie to tego coś jeszcze będzie to znaczyło, iż producentowi udało się zachować cokolwiek w tajemnicy.

Źródło: sammobile, gizmochina

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY