Jakub Kralka | 2011-08-11

San Andreas na silniku GTA IV - można grać

Zobacz więcej w kategorii: gry

Producenci: Rockstar Games

 

GTA IV z jednej strony zachwyciło graczy swoim rozmachem, nowym silnikiem graficznym i możliwościami, ale też nie brakło głosów, że Liberty City jest smutne i ponure.

Zwłaszcza, że wielu miłośników Grand Theft Auto zdążyło już zapomnieć o wirtualnym odpowiedniku Nowego Jorku, mając w pamięci kolorowe Vice City i gorące San Andreas. Tym razem mamy zresztą okazję powrócić właśnie do tego drugiego miasta.

Grupka zapalonych moderów przy wykorzystaniu silnika o nazwie RAGE (nie mylić z grą id Software), który zasilał między innymi czwartą część GTA, tym razem zdecydowała się na własny remake San Andreas. Nowe San Andreas jest ładne, efektowne, ale co najważniejsze - grywalne.
 


Tak, tak. Gra jest już dostępna w sieci. Wprawdzie póki co w wersji BETA, ale jak na robotę amatorów to i tak niezły efekt. Cóż, pozostaje czekać aż fani skończą pracę nad analogicznym projektem w kwestii jeszcze wspanialszego Vice City (choć co do tej ostatniej kwestii wśród miłośników GTA panuje spór w doktrynie).
 

Więcej o grach:

Źródło: gamefaqs

odsłon: 10773

Komentarze

(41)

creative357

0 + - 2011-08-11 11:34

ładnie ładnie jeszcze poczciwe vice city i będzie git :P cała kolekcja na jednym silniku :D










czuje trolla chyba

Pshemas

0 + - 2011-08-11 11:37

Ludzie uciekajcie Czarny Troll nadchodzi! - if u know what I mean ;)

SoundsGreat

0 + - 2011-08-11 11:43

A ten, tego, co z fabuła i postaciami?

Tanis20

0 + - 2011-08-11 11:46

Trzeba mieć GTA IV więc spasuję ;/

Qadir

0 + - 2011-08-11 11:47

Troll pewnie gra dla odmiany w Kilzona 3.

Tanis20

0 + - 2011-08-11 11:53

Dzień schizofrenii na benchmarku? Oo

Tanis20

0 + - 2011-08-11 11:54

wszyscy widzą trolla? :p


ps. a ta grafika jakaś taka niezbyt wspaniała ;]

TymonPRO

0 + - 2011-08-11 11:53

Dla mnie GTA 4 było najlepszą częścią,a grałem we wszystkie
Teraz tylko niech wyjdzie GTA 5,dużo już czasu minęło,jak dobrze pamiętam premiera gta 4 była w 2008 roku a mamy 2011 więc już czas

Boncorek

0 + - 2011-08-11 18:25

Raczej nie inaczej każda kolejna część jest lepsza, no ale dziwne, żeby było inaczej, technika tak samo gry idą do przodu, ale jeśli wziąć pod uwagę czasy w jakich gra wyszła to zdecydowanie bardziej szalałem z radości na widok Vice City i to one jest grą wszech czasów!

Melman1980

0 + - 2011-08-11 11:57

Trolle dzielą się na dwie grupy:

1. Troll idiota, który kocha konsole
2. Troll idiota, który nienawidzi PC ( chociaż i tak wiem, że udaje)

a i jeszcze jedna grupa troll "bezczelny" który śmie nazywać się AWESOME :)

michal13225

0 + - 2011-08-11 12:05

Racja ale niestety zjawisko trollowania nei tylko ma miejsce tutaj ;d

Piterskii

0 + - 2011-08-11 12:40

Niestety tutaj jest rezerwat dla trolli, normalnie są one z miejsca odstrzelane.

michal13225

0 + - 2011-08-11 12:46

Co racja to racja :D

Szymon331

0 + - 2011-08-11 13:50

Dlaczego komentujecie trolle i trollice zamiast newsa o GTA? ;)

CougarV6

0 + - 2011-08-11 15:21

True :)

IvyMike

0 + - 2011-08-11 12:44

Dodałbym jeszcze fantyków jakichkolwiek firm lub sprzętu :D
i tzw. bierny troll czyli osoba która wdaje się w dyskusje z trollami co jest totalną głupotą bo z nimi się nie rozmawia ;)

chrisu1982

0 + - 2011-08-11 13:54

dla mnie sa 2 rodzje trolli tutaj, trolle konsolowe, ktore twierdza, ze ps3 to technologia z kosmosu
i trolle pecetowe, co na dzwiek slowa konsola dostaja szalu wykrzykujac jaki to crysis jest piekny i jakie to konsole sa slabe i nie ma na nic w co grac

aendrju

0 + - 2011-08-11 22:00

+100

marklar

0 + - 2011-08-11 12:06

Szkoda ze ci od moda Black Mesa nie maja takiego zapalu do skonczenia swojego dziela.

HardcoreQ

0 + - 2011-08-11 12:30

Na pewno fajnie się będzie grało ;D A co wy tak z tymi trollami ? xD

Evil_Genius

0 + - 2011-08-12 09:23

true, true.

TBorkovski

0 + - 2011-08-11 12:35

każde gta jest wieczne :) nie było takiej części, która mnie nie zachwyciła

Boncorek

0 + - 2011-08-11 18:27

+

chrisu1982

0 + - 2011-08-11 19:48

no 2 troche mnie zawiodla i jest jedyna czescia, ktorej nie przeszedlem, reszta skonczone misje nawet te poboczne

krzysiek

0 + - 2011-08-11 12:40

wyglda to marnie. Co z tego ze silnik lepszy skoro modele, tekstury i szczegółowość terenu leżą i kwiczą.

Na cryengine też da sie zrobić pacmana 2D…

Melman1980

0 + - 2011-08-11 12:58

Ale troll oczywiście nie zdaje sobie sprawy z tego, że z nim sie nie rozmawia :)

Melman1980

0 + - 2011-08-11 13:04

Czyli jak troll rozmawia z trollem to u obu na wejście binarne caly czas jest podawany sygnał "0" bo przecież z trollami się nie rozmawia. Gdyby przyjąć tą zasadę to wystarczy minimum dwa trolle zeby nie bylo trolowania ale niestety trolle jeszcze mają wyjścia binarne na innych użytkowników :)

Spikeblade

0 + - 2011-08-11 13:28

Cudze chwalicie własnego nie znacie ;)
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=71851.0

Szymon331

0 + - 2011-08-11 13:49

Gra uboga w detale nie będzie wyglądać lepiej nawet gdyby ją robili na Frostbite 12...

tomek123457

0 + - 2011-08-11 13:59

a może ma ktoś ochotę na vice city stories na silniku san andreas???/ http://forum.gtasite.pl/index.php?PHPSESSID=80cdb72bc24b624927460993dbae71f4&topic=44105.0 gra świetna fakt to dopero beta ale jeśli kto niema konsoli a chce pozwiedzać miasto z vice city storie i pojeżdzić wózkami z vcs to niech ściąga. W modyfikacji zamiezczone są także radia z Vcs

tomek123457

0 + - 2011-08-11 14:01

http://modbase.pl/download/grand-theft-auto-san-andreas-gtasa/modyfikacje-gry-mods/vice-city-stories-pc-edition-beta-3

freezoneq

0 + - 2011-08-11 15:19

Na moim zestawie ( w profilu możecie zobaczyć ) nie da się grać na średnich ustawieniach w rozd. 1680x1050. Wszystkie detale w dół i rozdzielczość 800x600 pozwala na płynną grę (w GTA IV gram na średnich/wysokich w 1680x1050). Na ulicach nie ma niczego, zaczynamy w nocy w zupełnie pustym mieście. Dodatkowo na początku dostaję błąd "Aplikacja GTA IV przestała działać", nie "zamykam programu" więc mogę grać w owe San Andreas i zagrałem, na razie to tylko beta i NA RAZIE jestem na nie.

jacy4

0 + - 2011-08-11 17:25

U mnie wręcz przeciwnie jest, szybciej chodzi od GTA 4 zwykłego ;P

jacy4

0 + - 2011-08-11 17:29

Więc wytestowałem. Póki co jest bardzo dużo bugów ale fajnie to wygląda nawet. Mogę moonwalka robić na ścianie, przechodzić przez niektóre domy i śmietniki, nie ma ludzi chodzących po mieście i rower to tak naprawdę motor z modelem rowera. Krawężnik działa jak ogrodzenie i ciężko na niego wjechać, jak wjade ale tylne koła zostawie niżej to jak pojade dalej to ostro zaczyna się bugować. Samochód podskakuje, obraca się, teleportuje się itd.

freezoneq

0 + - 2011-08-11 17:33

Jakie opcje wybrałeś podczas instalacji ?

jacy4

0 + - 2011-08-11 19:24

Można jaśniej? Instalowałem normalnie.

freezoneq

0 + - 2011-08-11 20:54

Podczas instalacji do wyboru jest min. wys. lub niska jakość, ja wszystko zaznaczałem względem jak najwyższej jakości i... przeceniłem możliwości mojego sprzętu.

xraykd

0 + - 2011-08-11 21:57

Dziwię się że ktokolwiek jeszcze reaguje na wypowiedzi Awesomemana... Oczywista prowokacja. Nie dotykaj syfa a sam zniknie.pzdr

Jozio

0 + - 2011-08-11 22:52

Chamstwo zapomnieliście dodać iż tą przeróbkę rozpoczęli Polacy, a zakończyli wszyscy na świecie xd

maciek2555

0 + - 2011-08-13 17:52

jest jakiś sposób, żeby to działało na czwórce ściągniętej z neta, czy musze mieć oryginał?

^RaxJoris^

0 + - 2011-08-15 13:56

Może i bedzie miał silnik RAGE ale i tak nie bedzie wygladało dokładnie jak GTA 4 .. ze starego nie da sie zrobic NOWEGO ;p

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie