hunio | 2009-04-21

Wymagania NfS Shift ujawnione!

Zobacz więcej w kategorii: gry

 

Serwis nfs-game.ru poinformował właśnie o wymaganiach sprzętowych nadchodzącego tytułu "Elektroników" - Need for Speed Shift. Co istotne, są to informacje nieoficjalne - EA ich nie potwierdza. Jak możemy zobaczyć poniżej, wymagania nie są "z kosmosu".

Minimalne wymagania:

  • System operacyjny: Windows XP / Vista
  • Procesor: Pentium 4 3.2 Ghz lub AMD Athlon 64 3500 +
  • Pamięć operacyjna: 1 GB MB RAM lub więcej (Vista wymaga 2 GB RAM)              
  • Ilość miejsca na dysku twardym: 10 GB
  • Karta graficzna: 256 MB RAM (Pixel Shader 3.0, PCI-Ex)
  • Wersja DirectX: 9.0c

Zalecane wymagania:

  • System operacyjny: Windows XP / Vista
  • Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD 64 X2 5200 + or AMD Phenom
  • Pamięć operacyjna: 2 GB lub więcej (Vista wymaga 3 GB RAM)
  • Ilość miejsca na dysku twardym: 10 GB
  • Karta graficzna: 512 MB RAM (Pixel Shader 3.0, PCI-Ex)
  • Wesja DirectX: 9.0c

Obsługiwane układy graficzne

ATi Radeon:
X1600, X1800, X1900, HD 2400, HD 2600, HD 2900, HD 3000, HD 4000 series;

Nvidia GeForce:
7300, 7600, 7800, 7900, 8500, 8600, 8800, 9500, 9600, 9800, 200 series.

Shift jest pierwszym tytułem z serii Need for Speed, który nie obsługuje portu AGP - jedynie PCI-Express. Fanom serii posiadającym kartę na AGP możemy jedynie poradzić przesiadkę na nowszy sprzęt.

odsłon: 81669

Komentarze

(17)

uchal2

0 + - 2009-04-21 10:26

Może wreszcie będzie normalny NFS, a nie jakieś badziewie

Gulczkwas1

0 + - 2009-04-21 13:04

to wątpię, za każdym razem wypisują ,że tym razem będzie lepiej, a po premierze kicha..., dla fanów tuningu;-) zresztą, zbyt dużo jest fajnych tytułów aby sobie nfs'em zaprzątać głowę

aXimo

0 + - 2009-04-21 10:42

Wątpie..
Shift to przecież kopia GRiD'u...

Ziber

0 + - 2009-04-21 10:42

moim zdaniem nie będzie normalnego NFSa dopóki nie zrobią kontynuacji Undergrounda lub Most Wanted ale nie, oni wolą robić jakieś popier****** symulatory, a wystarczyło by w tych tytułach poprawić grafikę, dodać kilka nowych samochodów, powiększyć troszkę mape i ewentualnie zwiększyć możliwości tuningu. Założe się że gra miała by większe wzięcie i nikt chyba nie miałby żalu że jednak "odgrzewane".

Towarzysz Komisarz

0 + - 2009-04-21 14:02

Nie, tylko nie kolejny "NFS: Agro tjuning" z VW Golf mk2 i Calibrą w rolach głównych i trasami w okolicach Manieczek, czy innych tego typu miejsc, w połączeniu z obowiązkowym zostawieniem czterech śladów kół i plamy oleju

NFS potrzebuje drugiego High Stakes, albo Porsche. To są najlepsze części tej serii

Silver

0 + - 2009-04-21 14:22

W pełni popieram kolegę co do samochodów - powinni nieco pójść w stecz i dać samochody z lat 1985-2002, bo same prosiaki, jakieś fercośtam czy merole są już nudne (z całym szacunkiem dla fanów - po prostu zrozumcie moje słowa), że większość takich gier jeśli ma licencje to ma identyczne samochody. Przynajmniej TDU coś ma z tego co mówie (nie wspominając o Grand Turismo, który posiada cały arsenał samochodów z tych lat). I właśnie gdyby jednak (wreście) któremuś z EA do głowy kontynuwać Undergrounda to tak troche wstecz z samochodami (no tylko, bo tuning współczesny) - coś na wzór, że bohaterów nie stać na jakąś fere (jak ma się to w innych NFS-ach - troche pościgasz i masz najlepszy samochód :P no stockowy, ale jednak).
Dodatkowo dobrze, gdyby dało się dodawać części i samochody: oficjalne mody.

Sorry, że się rozpisałem, ale czy nie byłoby pięknie zobaczyć takiego NFS-a? Przecież większość ludzi właśnie z tych lat samochody wymieni (nowsze też), bo za nowościami nie każdy nadąża. Mile widziane komentarze ;D

Wyspa

0 + - 2009-04-21 11:01

wymagania normalne... jak na którąś już serie enefesa...

Voolcano

0 + - 2009-04-21 12:25

Hmm... mnie najbardziej zastanawia brak obslugi agp mysle ze jak ktos ma radeona x1900 lub 3850 na agp to na pewno go odpali

pabllo

0 + - 2009-04-21 13:53

Szczerze wątpię :-)
Osobiście mam 3,5 letni zabytek na PCI-E z 3500+
Procki na płytach z AGP były +/- max takie jak mój nie wspomnę o montowanej ilości wówczas pamięci.
Podsumowując: szanse bliskie zeru:)

ancymonek

0 + - 2009-04-21 14:33

czekam aż powróca do pierwowzorów, a najlepiej jakby zrobili odnowioną wersje najlepszej częsci NFS Porsche :) na bank kupiłbym oryginał :)

grynkowski

0 + - 2009-04-22 10:55

ciekawe jak gra wygląda na tych minimalnych... Szkoda tylko że na moim lapku z x3100 nic nie pójdzie bo może bym po demie kupił.

DANDUS

0 + - 2009-04-23 01:24

Wymagania nie są złe, ale jak będzie z jakością?
Grid był super! Może wydadzą jakieś demo, a jak nie to liczyć na to, że jakiś kumpel w ciemno kupi..a jak nie to trzeba będzie (...) do testów ;/

Mabit

0 + - 2009-06-24 10:58

Shift to moim zdaniem powrót do pro streeta , undercover im nie za bardzo wyszedł (kopia mw połączonego z carbonem) , ale mi się podoba ; )

Lightning

0 + - 2009-07-16 23:45

Wymagania są wg mnie niższe niż w porównaniu do "nieudanego" Undercovera - miejmy nadzieję że grafika będzie mimo to lepsza oraz nie powtórzą się stare błędy i nie będzie nowych

_AdiX

0 + - 2009-09-18 17:30

Na pudełku pisze że minimalna karta to GF 7800 wzwyż :o

kacpi1212

0 + - 2009-12-20 21:56

Ja mam pytanie czy mi pujdzie na windowsie XP professional SP2??
prosze o od powiedz

GRZEHU000

0 + - 2009-12-28 11:23

"Shift jest pierwszym tytułem z serii Need for Speed, który nie obsługuje portu AGP - jedynie PCI-Express. Fanom serii posiadającym kartę na AGP możemy jedynie poradzić przesiadkę na nowszy sprzęt."
Chyba ich coś ciśnie XD. Ja mam ati radeon hd 3850 agp i na maks detalach działa płynnie. POZDRO 600 ;p

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa