Na topie

ADATA prezentuje pamięci z największym zagęszczeniem LED-ów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Pamięć RAM

Kategoria: Komputery Podzespoły Pamięć RAM Tematyka: DDR4 RGB LED Producenci: ADATA

Moduły XPG Spectrix D60 to kolejny krok w kierunku upiększenia komputerów PC. Producent chwali się, że jego nowe kości oferują największe zagęszczenie podświetlenia, a przy tym oferują dobre parametry.

  • ADATA prezentuje pamięci z największym zagęszczeniem LED-ów
A A

Firma ADATA nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne pamięci dla psychofanów LED-ów graczy i entuzjastów. Modele XPG Spectrix D60G wyróżniają się nowoczesną stylistyką i wysoką wydajnością.

Nowa seria obejmuje 2-kanałowe zestawy o pojemności 16 GB (2x 8 GB) i 32 GB (2x 16 GB). Na początek przygotowano konfiguracje o taktowaniu 3000 MHz (CL16-18-18), 3200 MHz (CL16-18-18) i 3600 MHz (CL17-18-18), ale w planach są wydajniejsze zestawy, nawet o zegarze 4133 MHz. Odpowiednie ustawienia zapisano w profilu XMP 2.0.

ADATA XPG Spectrix D60G

Głównym atutem modeli XPG Spectrix D60G jest efektowna stylistyka z podświetleniem RGB LED. Producent zastosował tutaj aluminiowy radiator oraz specjalny system podświetlenia (podobno zapewnia on największą gęstość LED-ów w przeliczeniu na powierzchnię spośród wszystkich dostępnych pamięci RAM).

Moduły współpracują z autorskim oprogramowaniem XPG RGB Sync, które pozwala zsynchronizować podświetlenie z efektami świetlnymi głównych producentów płyt głównych (ASRock, ASUS, Gigabyte i MSI).

Producent jeszcze nie ujawnił szczegółów na temat dostępności serii XPG Spectrix D60G. Bylibyście zainteresowani nowymi pamięciami ADATA?

Źródło: ADATA

Odsłon: 7242 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. AlexPL
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2019-04-18 14:23

    Wincej herców się skończyło to zaczęło się wincej ledów?

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      -9    

      Opublikowano: 2019-04-18 14:43

      a masz inny pomysł na zachecenie ludzi do kupowania twojego ramu?

      kazdy producent ma kosci o praktycznie takich samych parametrach wiec jedyne czym moga się wyrozniac i przyciagac klientow to wyglad

      Skomentuj Historia edycji

      1. mrocznysedes
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2019-04-18 14:56

        Czyli mam teraz kupować pamięci o parametrach z Dudy bo się ładnie świecą? Co będzie doskonale widoczne w moim Fractalu R5 bez okna. ;-) Mimo wszystko wolę szybsze pały, bez świecidełek.

        Skomentuj

        1. awesome1337
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2019-04-18 15:00

          >Czyli mam teraz kupować pamięci o parametrach z Dudy bo się ładnie świecą?

          tego nie powiedziałem przeciez, skad taki wniosek w ogole??

          wlasnie możesz sobie wybrac pamieci o jakich kolwiek parametrach które ci najbardziej pasuja i praktycznie każdy wiekszy producent bedzie takie miał w swojej ofercie (ci mniejsi moga nie chciec inwestowac w bardziej niszowe kosci)

          Skomentuj Historia edycji

      2. Zwierzak
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-04-18 19:14

        Prędzej cena !

        Skomentuj

        1. awesome1337
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-04-18 21:05

          cena dą sie manipulować tylko do pewnego stopia, tym bardziej że kości robi tylko 3 producentów samsung, micron i hynix z czego samsung ma chyba 70% rynku

          Skomentuj

      3. marianb
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-04-19 22:40

        Ja tam wolę niższą cenę niż te ledy LGBT.

        Skomentuj

  2. Rold Crius
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-04-18 14:48

    Ciekawe :-)

    Skomentuj Historia edycji

  3. Irrlicht
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-04-18 22:35

    W związku z tym, że overclocking zrobił się passé, proponuję zrobić zawody w overLEDingu.

    W ramach przygotowań przypiąłem zbywające mi 15 cm paska LED do FAN4 i ustawiłem profil tak, żeby się świeciło wtedy, gdy coś liczę :-)

    Skomentuj

  4. kineskop
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-04-19 15:23

    1. "największe zagęszczenie podświetlenia".

    Istnieje w ogóle takie pojęcie ?
    Kojarzy się z pojęciem "Rozrzut bomb". Joseph Heller. Kto czytał, ten wie.

    2. Za absolutnie niezasadne uważam fakt skreślenia w tekście dwóch wyrazów. One tłumaczą wszystko.