Smartfony

Apple ujawniło datę premiery nowych iPhone'ów

opublikowano przez w dniu 2017-08-31

Niemal na 100% pewna jest premiera trzech nowych smartfonów - iPhone'a 8, iPhone'a 8 Plus oraz iPhone'a X.

Nieoficjalne doniesienia związane z wydarzeniami na rynku mobilnym sprawdzają się bardzo często. Kilka dni temu pisaliśmy, kiedy najprawdopodobniej zaprezentowane zostaną nowe smartfony Apple. I te informacje okazały się trafne.

Przypomnijmy, iż mówiły one o dacie 12 września. I właśnie ona widnieje na zaproszeniach, jakie producent zaczyna wysyłać do przedstawicieli mediów. Jak się zapewne domyślacie, zaproszenia nie zdradzają innych informacji.

Apple konferencja zaproszenie

Nie znaczy to jednak, że wszystko jest tutaj wielką zagadką. Niemal na 100% pewna jest premiera trzech nowych smartfonów - iPhone'a 8, iPhone'a 8 Plus oraz iPhone'a X. Ostatnio pojawiły się też sugestie, iż producent pokazać może dodatkowo nową generację Apple Watch.

I nikogo raczej nie zaskoczy stwierdzenie, że zdecydowanie najbardziej wyczekiwany z całego grona jest iPhone X. Przede wszystkim będzie on odbiegać stylistyką od innych modeli z logo nadgryzionego jabłka - głównie z racji wyświetlacza OLED o smukłych ramkach.

Najpewniej nowe smartfony trafią do sprzedaży już kilka dni po prezentacji. Warto jednak pamiętać, że w przypadku iPhone'a X cena sięgnąć może aż 1200 dolarów.

Źródło: phonearena

marketplace

Komentarze

23
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Znowu miliony zombie będą mówić że mają jedyny i niepowtarzalny Elytarny telefon
  Zaloguj się
 • avatar
  Marka musi kosztować a hajs musi się zgadzać tylko szkoda że w środku ma prawie wszystkie bebechy od innych firm, jedynie OS ma własny, co nie zmienia faktu że rzeczy za kupę pieniędzy nie zawsze muszą być dobre, rynek elektroniczny ma mały zastój więc nie widzę sensu wydawać tak ogromnej kwoty tylko za wyższą cyferkę modelu tylko po to żeby się chwalić :) nawet jakbym miał wolną gotówkę na Iphone'a to bym go nie kupił chociażby z uwagi na ich politykę i kijowe podejście do klienta którego na każdym kroku robią w balona.

  Za tą kasę można kupić podobny telefon i jeszcze zostanie w kieszeni ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  Widze ze promocyjna grafika stara sie zamaskowac wystajacy na gornej czesci panel z aparatem. Tapeta olynnie przechodzi w kolor czarny i wystajaca narosl znika. Teraz ten telefon jakos sie prezentuje.

  Szkoda ze to tylko efekt "maskowania" kiepskiego pomyslu
  Zaloguj się
 • avatar
  a na co to komu 4000zł za telefon dawać pssss
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  No! I to są telefony pierwszej klasy i najwyższej jakości dla porządnych i bogatych ludzi. Bidoki niech się zahejtują na śmierć.
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  może mi ktoś wytłumaczyć czego wydają 7s i 8?
  Zaloguj się
 • avatar
  może mi ktoś wytłumaczyć czego wydają 7s i 8?
  Zaloguj się
 • avatar
  Będąc na czasie Apple powinno na początku prezentacji oznajmić iż przyjęło na konferencję, poza samymi rezusami wydającymi na bilet 1200 dolców, kilkunastu uchodźców/nachodźców (oczywiście same matki z dziećmi).