Na topie

Asus przygotowuje smartfona, który może Wam się spodobać

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Asus ZenFone Producenci: ASUS

Asus ZenFone Max Pro M1 zapowiada się na smartfona o solidnej wydajności, a przede wszystkim baterii mogącej zapewnić długi czas pracy na jednym ładowaniu. Mówi się o pojemności aż 5000 mAh.

  • Asus przygotowuje smartfona, który może Wam się spodobać
A A

Podczas targów MWC 2018 Asus zaprezentował smartfony ZenFone 5Z i ZenFone 5, które bezsprzecznie mają do zaoferowania naprawdę sporo. Wkrótce producent ma pochwalić się kolejnym urządzeniem, tym razem ze średniej półki.

Od kilku dni w sieci pojawiają się informacje na temat specyfikacji, jaką będzie się cechować Asus ZenFone Max Pro M1. Brzmią one bardzo interesująco, chociażby z racji faktu, iż głównym atutem ma być tutaj bateria o pojemności aż 5000 mAh.

Jednocześnie Asus ZenFone Max Pro M1 oferować ma 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+, a także procesor Qualcomm Snapdragon 636, 4 GB pamięci RAM oraz podwójną kamerę główną. Nie powinno zabraknąć czytnika linii papialrnych i funkcji rozpoznawania twarzy, a całością prac zarządzać ma system Android 8.0 Oreo.

Asus Zenfone Max Pro M1

Do części informacji przychyla się Evan Blass (@evleaks), czyli najbardziej zaufane źródło branżowych przecieków. Potwierdził on doniesienia co do procesora oraz pamięci RAM, dodając do tego, iż smartfon zaoferuje niezależny dual SIM (2x SIM + microSD).

Dodatkowo opublikował dwie grafiki, które przybliżają wygląd urządzenia (zamieszczone w treści newsa). Na oficjalną premierę nie powinniśmy długo czekać.

Źródło: Evan Blass (@evleaks)

Odsłon: 5262 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. Dragonik
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-04-22 13:38

    Wiem że chińczyk, ale doogee ma model BL12000 z baterią 12000 mah

    Skomentuj

    1. angelboy
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-04-22 18:10

      niby tak ale mały grubcio z niego i ciężki :)

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-23 09:18

        Grubość mogła by być waga od biedy też choć 300g to już lekka przesada. Problemem tego telefonu jest to że w środku siedzą dwie baterie 5000mAh a producent dał beznadziejny procesor Mediaszrota i krzyczy sobie za to 300$. Jakby to była jedna bateria 10000 mAh i Snapdragon to by to miało ręce i nogi.

        Skomentuj

  2. MrAve
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-04-22 15:30

    Dawniej, czytając że Apple kreuje technologie i określa jej postęp, miałem szyderczy uśmiech na twarzy...

    Teraz, patrząc na to jak producenci zrzynają głupie rozwiązania od Apple, sam nie wiem czy się śmiać czy płakać.

    Skomentuj

    1. axelbest
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-22 16:47

      Co w tym telefonie zostało zerżnięte od Apple'a?
      A odnośnie artykułu... mam Galaxy S7 i czytając taki nagłówek liczę na to, że taki telefon przynajmniej będzie miał więcej ramu niż mój "w miarę stary" telefon.

      Czym ten telefon wyróżnia się względem mojego s7?
      1. Lepsza bateria
      2. Podwójny aparat
      3. Być może procesor - chociaż autor artykułu mógłby się pofatygować i wyjaśnić, dla kogoś nieobeznanego w temacie, jakie parametry ma taki procek.
      4. Ekran ma mniejsza rozdzielność niż mój tel (FullHD+ vs QHD )
      5. Wyświetlacz większy o 1 cal niż u mnie.

      Jednym słowem... przez dwa lata (premiera sgs7 miała miejsce w lutym 2016) - praktycznie nie zmieniło się nic.

      Znowu będą nam wmawiać, ze to super telefon, gdzie tak naprawdę jest to minimalna "ewolucja". No i cena... pewnie będzie kosztował 1800 lub i więcej, co oznacza, że znowu będziemy kupować praktycznie ten sam sprzęt co przed kilkoma laty i to za taką samą cenę.

      Skomentuj

      1. dexiji
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-23 05:22

        ten podwójny aparat wcale nie musi być lepszy niż ten z s7 a bateria 5000mah możne działać krócej niz s7 3600mag z amoled:)

        Skomentuj

  3. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-04-22 16:39

    Poczekajmy na cenę, jeśli będzie oscylować w granicach 1100-1200 zł, to będzie to dobry deal.

    Skomentuj

  4. fitgame
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-22 20:32

    Jak dla mnie petarda. Pytanie tylko jaka cena?