Na topie

Mały i prosty grabber wideo AVerMedia Live Gamer Mini

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria do komputerów

Kategoria: Komputery Akcesoria Akcesoria do komputerów Producenci: AVerMedia

Mały i prosty w obsłudze, a przy tym zapewniający brak opóźnień i jakość Full HD – to nowy grabber wideo AVerMedia Live Gamer Mini GC311.

 • Mały i prosty grabber wideo AVerMedia Live Gamer Mini
A A

Rok temu testowaliśmy przenośny grabber wideo AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus, który jest bardzo interesującą propozycją. Jeśli jednak chcielibyście czegoś jeszcze mniejszego, to oto na rynku pojawia się Live Gamer Mini.

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 waży 74,5 g i jest tak mały, że zmieści się nawet w kieszeni. Małe zdecydowanie nie są jednak jego możliwości. Umożliwia on bowiem przechwytywanie i strumieniowanie treści wideo o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i płynności 60 klatek na sekundę. 

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 wygląd

Producent wykorzystał w swoim nowym urządzeniu technologię UVC – dzięki niej grabber działa zaraz po instalacji w tych lub innych urządzeniach (np. komputerze czy konsoli). Otrzymane wideo jest zaś kompatybilne z systemem Windows 10 i wszystkimi popularnymi platformami streamingowymi.

Nowy Live Gamer cechować ma się również brakiem opóźnień podczas nagrywania i przesyłania, jak i spadków wydajności w samych grach (dzięki temu, że bierze na siebie wszystkie zadania, które są z tym związane). Jak zwykle producent dołączył też oprogramowanie RECentral.

„Live Gamer Mini został stworzony, abyś mógł zaistnieć na globalnej scenie streamingu tak szybko i łatwo, jak to tylko możliwe – przekonuje producent na swojej oficjalnej stronie. – Gwarantuje łatwą i przyjemną obsługę dzięki złączu HDMI i technologii passthrough, zapewniając rozgrywkę bez opóźnień”.

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 pudełko

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 jest już dostępny w sprzedaży. Za ten nowy model zapłacić trzeba około 520 złotych.

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

Odsłon: 3884 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Akcesoria do komputerów w marketplace

 1. randallandhopkirk
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-18 17:47

  To chyba ale na przelotce, jeszcze nie widziałem grabbera który by nie wprowadzał dużego opóźnienia przy wysyłaniu strumienia do softu wyświetlającego obraz live.

  Skomentuj

 2. darioata
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-03-18 19:19

  Przedtpotowa rozdzielczosc full hd dyskwalifikuje ten graber do jakichkolwiek zastosowan!

  Skomentuj

  1. randallandhopkirk
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-03-19 12:46

   Do kamery czy prezentacji idealnie w sam raz, po za tym popatrz na cenę - i tak jest postęp bo upchali 60Hz w FHD. I podejrzewam że tak jak inne grabbery Aver będzie działał absolutnie stabilnie, czego nie da się powiedzieć o wszystkich produktach innych firmach.

   Skomentuj Historia edycji

 3. Virtus
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-03-18 20:23

  Dla mnie minimalne wymagania, to 2560x1440 i 75Hz.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!