Na topie

Wszystko albo nic - dodatki do Call of Duty: Black Ops 4 tylko w pakiecie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Activision ogłasza kolejną kontrowersyjną decyzję. Po rezygnacji z kampanii przyszła pora na zapowiedź dostępności planowanych DLC. Będzie można kupić je tylko w pakiecie.

  • Wszystko albo nic - dodatki do Call of Duty: Black Ops 4 tylko w pakiecie
A A

Przywykliśmy już do niezwykle systematycznie pojawiających się nowych odsłon serii Call of Duty. Podobnie jak do tego, że otrzymują one sporo dodatków. Tych nie zabraknie także w przypadku Call of Duty: Black Ops 4, ale wygląda na to, że pewnej zmiany możemy się spodziewać.

Do tej pory Activision pozostawało wierne rozwiązaniu, w ramach którego DLC można było kupować w pakiecie (przepustka sezonowa) lub oddzielnie. W przypadku Call of Duty: Black Ops 4 będzie inaczej, ponieważ przewidziano tylko tę pierwszą opcję. Mówiąc najprościej - wszystko albo nic.

Przygotowany zostanie pakiet Black Ops Pass, ale jego cena nie została jeszcze ujawniona. Wiemy za to, iż oferować ma: 12 map do trybu multiplayer, 4 wyzwania do trybu zombie oraz 4 postacie do trybu Blackout (battle royale).

Pomysł nie spotkał się z ciepłym przyjęciem, pojawia się sporo negatywnych komentarzy. Mimo tego będąc przy grze warto wspomnieć o materiale wideo, jakim promowana jest ona na tragach E3 2018. Twórcy zaprezentowali zmagania z trybu multiplayer.


Źródło: PlayStation

Odsłon: 2706 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. KENJI512
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-06-14 16:58

    Czyli za cenę pełnego produktu kupujesz demo, a jak Ci się spodoba to możesz zapłacić jeszcze raz i cieszyć się pełną, nieokrojoną wersją :)

    Skomentuj

    1. BILInek
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-06-14 19:54

      Nie.... zapomniales ze jeszcze mikrotranzakcje sa wiec i tak nie edzie pelnej wersji...

      Skomentuj

      1. KENJI512
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-06-14 23:01

        Mikrotransakcje to akurat płatne cheaty :D

        Skomentuj

  2. BariGT
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-06-14 17:26

    Jeszcze gry nie ma ale juz wiadomo na jakie "dodatki" gra zostala pocieta. Nawet gdybym planowal to kupic to po takim niusie bym sie rozmyslil bo to zwykle szczanie po twarzy potencjalnym nabywcom...

    Skomentuj

  3. Nefae
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-06-14 17:33

    ''Wszystko albo nic'' NIC, gier jest dość do wyboru, więc pójdę do konkurencji.

    Skomentuj

  4. Nefae
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-06-14 17:33

    ''Wszystko albo nic'' NIC, gier jest dość do wyboru, więc pójdę do konkurencji.

    Skomentuj

  5. stach122
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-06-14 17:53

    To ja już jednak wole kupić AC GOLD za 400zł, jestem pewny że dostane kompletną i dobrze zrobioną grę. (i tak mam taki zamiar ¯\_(ツ)_/¯)
    Bez hejtów proszę.

    Skomentuj Historia edycji

  6. xxx.514
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-14 18:17

    Wygląda, jakby po cichu Activision dogadało się z EA. Dlatego też lepiej czekać, aż zakończą opracowywać całość i zaczną odcinać kupony poprzez zapowiedź kolejnego tutułu; tytuł dostaje wersję Game of the Year; i trzecia opcja, choć dość wredna - ściągnąć pirata, przetestować i zakupić, jeśli okaże się godna. Czemu nikt, oprócz CDPR, nie wróci do korzeni tworząc gry porządnie i całkowicie za pierwszym wydaniem...

    Skomentuj

    1. brendyman
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-06-14 18:47

      Jest też inna opcja - nie kupować gier ani od EA ani od Activision.

      Skomentuj

      1. sabaru
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-06-14 19:46

        Ja już dawno przestałem kupować ale to za mało. Straszne jest to że gracze i tak polecą kupić tą grę i jeszcze chętniej będą wydawać na seson pas.

        Skomentuj

  7. kabanosek
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-06-14 19:42

    Jeszcze gra nie wyszła już season pass jest promowany. Co za świat

    Skomentuj

      1. cichysl
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-06-15 10:45

        A gdzie to takie syte zasiłki dają ? No chyba że masz na myśli zarobki, to by się zgadzało.

        Skomentuj

  8. kitamo
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-06-14 23:05

    zabawne ze black ops 3 już dali za free na ps4 heh. Tak szybko ta gra przemija? :)

    Skomentuj

    1. Sander Cohen
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-15 01:40

      A Acti cokolwiek daje? Przeciez Sony nie dostalo tego za darmo do udostępnienia za free.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-06-15 16:43

        chodzi mi o zywotnosc gry.
        z okazji E3 w psstore jest za darmo, czyli po prostu trojka przemija bo już czworka za rogiem.

        Skomentuj

  9. Sander Cohen
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-15 01:38

    Smiechlem. Nie dostana ode mnie ani grosza. Od żadnego z moich kumpli tez. Zachlanne sku...syny.

    Skomentuj

    1. legoras
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-15 08:23

      Tak, tak... jeszcze będziesz kupować ty/kumple, że aż uszy będą się wam trząść z emocji.

      Skomentuj

      1. Sander Cohen
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-15 12:17

        Pewnie wiesz lepiej ode mnie, prawda? Zwlaszcza ze dookola jest wiele fajniejszych gier, a jesli Red Dead bedzie tak dobry jak sie zapowiada to nawet nie spojrze na tego CoDowego kotleta. Szanuje swoje pieniadze, a Activision nienawidze. Nie jaram sie na widok żadnego CoDa od Modern Warfare (1). Dziekuje za uwage.

        Skomentuj

  10. k0chan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-15 10:19

    ten gameplay wygląda jak sprzed 10 lat - no i ta wielkość mapy - jak zwykle, do bf-a tej grze lata świetlne

    Skomentuj

    1. BILInek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-15 11:39

      Ok z calym szacunkiem ale naprawde przestanmy porownywac cod i BF bo to naprawde jest zalosne....

      CoD ma wady zwalszcza wydawow ktorzy rabia masakre z te jgry zwalszcza przez DLC.... ale to jest fajna gra zazwyczaj i tyle.