Drukarki i skanery

Canon imageRunner Advance C475: nowa drukarka A4 z kartridżami all-in-one

z dnia 2019-04-17
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Łatwość obsługi, pełne bezpieczeństwo i minimalizacja przestojów to trzy cechy, które charakteryzować mają najnowsze biurowe urządzenie drukujące firmy Canon: imageRunner Advance C475.

Canon imageRUNNER Advance C475 to kolorowa drukarka A4, w której wykorzystywane są kartridże typu all-in-one. Sprawiają one, że „wymiana tonera jest szybka, prosta i bezodpadowa dzięki automatycznemu mechanizmowi zwijania taśmy uszczelniającej”, jak zachwala producent.

Drukarka może również pochwalić się niezłą wydajnością (na poziomie 47 stron na minutę), funkcją dupleksu, obecnością jednoprzebiegowego skanera ADF oraz podajnikami papieru, na których w sumie mieści się 590 arkuszy.

Istotnym atutem tego modelu ma być też prosta obsługa. Zapewnia ją przede wszystkim panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala, z intuicyjnym interfejsem, z poziomu którego użytkownicy otrzymują dostęp do wszystkich funkcji. Nie bez znaczenia jest też łączność Wi-Fi, NFC i Bluetooth. 

Canon imageRUNNER Advance C475 panel

Producent nie zapomniał także o bezpieczeństwie i optymalizacji pracy w biurach. Stąd też kompatybilność z zewnętrznymi rozwiązaniami SIEM (Security Information Event Management) czy wykorzystanie chmurowej platformy uniFLOW Online Express.

„Od dziesięcioleci dostarczamy technologię kartridżów typu all-in-one, jesteśmy bardzo dumni z ciągłego rozwoju portfolio urządzeń imageRUNNER ADVANCE, które pozwalają ograniczyć czas przestojów dzięki płynnej wymianie materiałów eksploatacyjnych” – skomentował Dan Woodstock z Canon Europe.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

„Wysoka wydajność jest kluczowym elementem dla rozwoju naszych rozwiązań. Nasze kolorowe urządzenie imageRUNNER ADVANCE C475, drukujące w formacie A4, łączy w sobie najlepsze cechy zaawansowanej technologii Canon i wysokiej jakości druku” – dodał Woodstock.

Źródło: Canon

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skoro to drukarka laserowa to używamy pojęć: toner lub kaseta z tonerem (jeśli bęben jest zintegrowany z pojemnikiem na proszek jak było w serii MF). Kartridż to zarezerwowany termin dla drukarek atramentowych, gdzie pojemnik z tuszem zintegrowany jest z głowicą drukującą.
  Proszę losowymi terminami nie wprowadzać w błąd czytelników. To, że przedstawiciel producenta tak napisał to świadczy o nim jakie ma pojęcie o sprzęcie.
  Pozdrawiam.
 • avatar
  O ile się zgadzam z tobą, że autor tego newsa rzucał 'losowymi' terminami, tak w cytacie przedstawiciel powiedział, że dostarczają technologię kartridżów all in one od lat. Nie sugeruje to że mowa jest o drukarkach laserowych, tylko o technologi łączenia tych kartridży/tonerów w jeden 'all in one'.
  Zaloguj się