• benchmark.pl
 • Gry
 • CoD: Modern Warfare – jesteś zainfekowany? Startuje nowy tryb rozgrywki!
Gry

CoD: Modern Warfare – jesteś zainfekowany? Startuje nowy tryb rozgrywki!

opublikowano przez w dniu 2012-02-05

Poczuj się chory w MW3

W niedzielny poranek nad polami walki Modern Warfare 3 jak zwykle świeci słońce przygaszone nieco dymami palących się kwartałów ulic, ale to i tak dobry dzień dla graczy. Właśnie dziś startuje nowy tryb gry – zainfekowany.

Zabawa nie jest jakaś szczególnie wyrafinowana. W ciągu 10 sekund gracz zostaje przydzielony do grupy zarażonych lub ocalonych. Gra kończy się gdy wszyscy gracze zostali przekształceni w zainfekowanych lub kiedy minie czas misji.

Celem niezarażonych jest pozostać przy życiu i zdrowiu do czasu aż gra się skończy, jednak jeżeli twój żołnierz złapie śmiercionośny katar, pozostaje jedno – trzeba rzucić się na pozostałych ocalonych i każdemu wbić w gardło złośliwego wirusa. Dodatkowo, każda ze stron ma zdefiniowane, ograniczone uzbrojenie.

Modern Warfare3
Czy ktoś ma szczepionkę?!

Zainfekowani będą posługiwać się zazwyczaj nożem, natomiast ocaleni półautomatyczną strzelbą Striker. Nowy tryb dostępny będzie na mapach Seatown, Fallen, Dome, Hardhat, Mission, Lockdown, Underground, Bootlet, Outpost, Bakaara, Carbon, Resistance, Village, Arkaden.

Kolejna kombinacja uzbrojenia to nóż dla zainfekowanych i rewolwer .44 Mag dla pozostałych. W tym wypadku gracze będą ganiać się po mapach Village, Arkaden, Seatown, Fallen, Lockdown, Carbo, Hardhat, Mission, Resistance.

Ostatnia opcja dotyczy wyłącznie mapy Dome: Juggernaut gdzie chorzy dysponują również ostrym nożem zaś przeciwnicy lekkim karabinem MK46.

Zabawa w zainfekowanego berka dostępna będzie od dziś na PlayStation 3 i Xbox 360. Na PC będzie można zagrać wkrótce, na razie jednak nie wiadomo dokładnie kiedy. Przy okazji warto wspomnieć ostatnią wypowiedź Roberta Bowlinga, który zapowiedział dwie nowe mapy dla Modern Warfare 3 już na 28 lutego. Niestety w typ wypadku chodzi o DLC dla PlayStation a termin ukazania się dodatku na PC także nie został podany. Zapewne właściciele „blaszaków” nie będą musieli straszliwie długo czekać na te skarby.
 

 

Więcej o Modern Warfare 3:

Źródło: mp1s

marketplace

Komentarze

36
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  A PC jak zwykle do tyłu :(
  Zaloguj się
 • avatar
  w cs też to jest
 • avatar
  szajs, LEFT 4 DEAD to dopiero tryb zombi =], jak chcecie prawdziwy tryb zombi to kupcie sobie właśnie tą grę...
 • avatar
  W tym zainfekowani powinni mieć ninje, a ocalony to nie fer!
  Na tym filmie widać jaką mają przewagę.
 • avatar
  nudy, nudy, nudy... w badziewnym darmowym Combat Arms było to samo tylko nazywało się chyba quarantine ale było o wiele wiele lepsze, zarażeni mieli kilkakrotnie więcej HP i szybciej biegali, mieli przez to większe szanse a niezarażeni musieli bardziej ze sobą współpracować
  Zaloguj się
 • avatar
  Czyli szukamy tekstur do których da się wejść i siedzimy do końca gry. Fajnie.
 • avatar
  I ten noz zabijajacy z dwoch metrow...
  Zaloguj się
 • avatar
  Tryb już dawno jest na dedykach w dodatku z ProModem. To że PC jest do tyłu nie zmienia faktu że PC i tak wyprzedza konsole jeśli chodzi o twórczość graczy :D

  Gra na IW to i tak noobstwo + haxy więc nie ma się czym podniecać. Lepiej wbić na dedyka wybrać ulubioną broń i grać dla przyjemności a nie XP.

 • avatar
  mam bf3 od premiery i powoli zaczyna mi sie nudzic, brakuje mi tego S&D czy nawet tych nowych trybow. COD-y maja swoja pomyslowe tyby, to ich najwieksza zaleta.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  ta rozrywka MW3 jest zdecydowanie za szybka.Np. filmiku dude czyta "3" jako "fri" ale czy to poprawnie i nie myli się ze słowem free?
  raczej nie u mnie w liceum ukrainka uczy nas że trzeba wymawiać "sri" i 30 np."serti" :P

  ja zawsze wymawiam "tri" z amerykańskim akcentem a jak jest poprawnie ? i jak wymówić 30 ?
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Haha, i niech ktos mi powie ze w tej grze nie ma autoaima w multi.
  Swoja droga ciekawa rozgrywka, ale chyba tylko z punktu widzenia niezarazonych bo ci drudzy robia za mieso armatnie.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  bo grafikę ma do przodu :)
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Czegoś takiego jeszcze w takich grach nie było:) Brawa za pomysłowość:)
  Zaloguj się
  -8