Na topie

Cyberpunk 2077 pojawił się na Gamescom 2018, ale...

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wprawdzie CD Projekt RED przypomina o Cyberpunk 2077, ale osobom liczącym na nowe materiały wideo od razu zdradzamy - nie tym razem. Na osłodę mamy kilka nowych grafik.

  • Cyberpunk 2077 pojawił się na Gamescom 2018, ale...
A A

Chociaż Cyberpunk 2077 cały czas ma przed nami sporo tajemnic, już teraz jest to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier. Nie mogło zabraknąć jej zatem na takim wydarzeniu jak targi Gamescom 2018.

Osobom liczącym na nowe materiały wideo od razu zdradzamy - nie tym razem. Jeśli zresztą śledzicie losy gry to wiecie, że brak publicznej prezentacji na Gamescom 2018 zapowiadano już wcześniej. Aby promować Cyberpunk 2077 na wspomnianej imprezie twórcy zdecydowali się tylko na zamknięty pokaz, dla szerszego grona odbiorców przygotowano małą porcję informacji oraz kilka nowych grafik.

Patrick Mills ze studia CD Projekt RED ujawnił, iż w pewnych aspektach Cyberpunk 2077 będzie przypominać dodatki do ostatniego Wiedźmina. Chodzi tutaj o sposób, w jaki konstruowane są poszczególne zadania. Dawać mają graczom dużą swobodę wyboru ścieżki działania, a jednocześnie pozostawać logiczne.

Cyberpunk 2077 Gamescom 2018

Cyberpunk 2077 Gamescom 2018

Cyberpunk 2077 Gamescom 2018

Dlaczego na Gamescom 2018 nie zostanie pokazany (publicznie) fragment gry, który przedstawiciele mediów widzieli już na E3 2018? Patrick Mills mówi wprost, iż studio nie jest jeszcze na to gotowe i musimy uzbroić się w cierpliwość.

„Po prostu nie jesteśmy na to gotowi. Chcieliśmy z wyprzedzeniem pokazać demo, zobaczyć jak reagują na to media, zwiększyć apetyt i wiesz ... pewnego dnia.”

Gra cały czas nie ma ustalonej daty premiery. Platformy docelowe to PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4. Nie brakuje jednak sugestii, iż Cyberpunk 2077 jest tworzony także pod kątem nowych konsol.

Źródło: vg247, pcgamer

Odsłon: 5985 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

  1. blebleble
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-21 20:07

    Najlepszy Trailer Cyberpunka 2077.

    https://youtu.be/OinRDzEbqXc

    Skomentuj

  2. kryspin34
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-08-21 21:28

    Najlepszy Trailer Cyberpunka 2015

    https://www.youtube.com/watch?v=kN57SViv4Jw

    Skomentuj

  3. KeyCode
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2018-08-21 21:29

    Te stroje są paskudne !
    Ten gościu ma kurtkę jak dla Baby !
    Nie do pasa, bioder, ale do Pepka !!! jak dla dupy. Tragedia.
    Czaje, ze to trochę trudne wymyslec te stroje.
    Niektóre w Deus Ex, tez są do bani.

    Te kurtki, kamizelki tych wariatów z tymi kolcami, słabe.

    Jak patrze na ten ostatni screen to sobie myślę
    zeby to nie był taki DOOM wykonany przez twórców wiedzmina z fabułą asasina.

    Wcześniej czekałem na każdy news o Cyberpunk.
    Teraz coraz mniej interesuje mnie ta gierka

    Nie życzę im źle, ale ciężko chyba im będzie pobić Wiedźmina 3 w sprzedaży.

    Skomentuj

    1. Foxy the Pirate
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-08-21 22:07

      PEPEK NAJGORSZY

      Skomentuj

    2. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2018-08-21 22:56

      Cyberpunk 2077 jest odwzorowaniem papierowego Cyberpunk 2020. Autor tego uniwersum jest bardzo zadowolony z efektów prac Redów, co oznacza że tak według wizji autora ma wyglądać stworzony przez niego świat.

      Najwidoczniej klimaty tego konkretnego Cyberpunk 2020 nie są dla każdego.

      Redzi pokazali że świetnie sobie radzą z tworzeniem gier w gotowych uniwersach. I moim zdaniem im więcej danych i zasad jest dostępnych o danym uniwersum tym lepiej redzi poradzą sobie z jego odwzorowaniem.

      Skomentuj

    3. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-21 22:56

      Cyberpunk 2077 jest odwzorowaniem papierowego Cyberpunk 2020. Autor tego uniwersum jest bardzo zadowolony z efektów prac Redów, co oznacza że tak według wizji autora ma wyglądać stworzony przez niego świat.

      Najwidoczniej klimaty tego konkretnego Cyberpunk 2020 nie są dla każdego.

      Redzi pokazali że świetnie sobie radzą z tworzeniem gier w gotowych uniwersach. I moim zdaniem im więcej danych i zasad jest dostępnych o danym uniwersum tym lepiej redzi poradzą sobie z jego odwzorowaniem.

      Skomentuj

      1. Mandalorian
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-08-21 22:56

        Przepraszam za podwójny komentarz.

        Skomentuj

        1. Foxy the Pirate
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2018-08-21 23:56

          No worries. To benchmark nie może ogarnąć usuwania dubli.

          Skomentuj

    4. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-22 02:42

      Pomijając fakt, że to futurystyczna gra to tak, masz coś z głową. Cholera wie czy w 2077 modą nie będzie noszenie wiader na głowie. Ohh wait...to już było w średniowieczu.

      Tak poza tym to tylko ja na drugim i trzecim screenie widzę jego? :D

      https://pre00.deviantart.net/8277/th/pre/i/2017/163/a/8/yondu_udonta_by_neraksel-dbcgaxi.jpg

      Skomentuj

    5. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-22 12:49

      Gdybyś sięgnął choć trochę do historii i podstaw systemu Cyberpunk, to byś wiedział dlaczego świat wygląda tak, a nie inaczej. Swoim komentarzem wykazałeś tylko głęboką ignorancję, współczuję.

      Skomentuj

    6. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-22 13:03

      oglądałeś 5ty element? podpowiem, to film. nie oglądałeś, obejrzyj. Główny aktor Brus Willis, film ma parę latek, i nadal wg. mnie jest świetny :)

      Może ten film uzmysłowi ci pewne rzeczy. pamiętaj też że teraz coraz więcej ughmmmmm..... młodzieńców zakłada ....... rurki. Mnie też to razi, i co z tego. zabronisz im? bo ja nie.

      Skomentuj

  4. Michał 06
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-08-22 00:00

    Ten dres różowo niebieski z pierwszej ilustracji żywcem zdjęty z blokersa lat 90

    Skomentuj

  5. hrabiaa
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-22 01:18

    Na polskim rynku gier nie istnieje tylko jedynie CD Projekt są też inne firmy,które odnoszą duże sukcesy!!!
    Polska firma PlayWay dominuje na globalnej platformie sprzedaży steam od 3,5 miesiąca z 1 strony top global steam nie spada gra House Flipper o remontach domów, którą szczególnie upodobali sobie Amerykanie(głównie kobiety) na dniach ma wejść odrębny dodatek dotyczący tworzenia własnego ogrodu-Garden, na który jest ogromne zainteresownaie. Od 14 sierpnia na 1 stronie steamu doszła druga gra PLWu Phanthom Doctrine, która jest świetną strategią szpiegowsko- turową z czasów zimnej wojny. Bardzo wysoko oceniona przez niezależne serisy eksperckie początkowo została lekko słabiej wyceniona przez graczy ale obecnie ma już wysokie noty.Podobno w tydzień od premiery sprzedano już 73 tys kopii.

    Skomentuj

    1. Stashqo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-22 05:35

      Płacą Ci chociaż dobrze za to reklamowanie?

      Skomentuj

    2. limera1n
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-22 12:11

      co XD

      Skomentuj

    3. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-22 12:52

      Phantom Doctrine? Bardzo wysoko? Jeśli pominąć poważne błędy typu strzelanie przeciwników przez ściany, to możę faktycznie. Mało który recenzent pochylił się nad dużą liczbą błędów w grze i zmniejszył ocenę z tego powodu.
      Za pół roku będzie zdatna do gry, ale nie dziś.

      Skomentuj

    4. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-22 13:06

      Miło usłyszeć o kilku twardych faktach, że nie tylko redzi rządzą w pl :)