| 2012-11-09

Blizzard zapowiedział dodatek do gry Diablo 3

Diablo 3 gra dodatek zapowiedź

Od premiery gry Diablo 3 minęło już trochę czasu, ale to wciąż zbyt krótki okres, by Blizzard mógł o tej produkcji zapomnieć. Tym bardziej, że ma się ona całkiem dobrze.

Zaraz po debiucie Diablo 3 informowano o ogromnym zainteresowaniu graczy i tytuł ten szybko zyskał miano najszybciej sprzedającej się gry na PC. Już w sierpniu liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła przecież 10 milionów, z czego najwięcej rozeszło się głownie w Stanach Zjednoczonych oraz Europie.

Na tym jednak nie koniec, bo jak zapewnia Blizzard liczba ta cały czas rośnie. Nic dziwnego zatem, że podczas ostatnich rozmów na temat zysków firmy za ten rok wspomniano także o Diablo 3. Nie dyskutowano jednak jedynie o pieniądzach, ale także o rozwoju samej gry.

Mike Morhaime, CEO firmy Blizzard potwierdził, że Diablo 3 doczeka się dodatku. Niestety jednocześnie nie podano żadnych szczegółów, ani też przybliżonej chociażby daty jego premiery.

Ta nie nastąpi raczej zbyt szybko. Jak zapowiedziano, najważniejsza będzie jakość dodatku oraz samej rozgrywki. Obydwa te elementy zadecydują o dacie wydania rozszerzenia. Taka deklaracja jasno daje do zrozumienia, że poczekamy jeszcze kilka ładnych miesięcy.

Źródło: sthenno.blogspot, ign

Strefa Windows 8

Diablo III (PC)

Cena od 109 do 119.99

Zobacz wszystkie oferty

Nie przegap

Komentarze (79)

  1. Jake24
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-09 12:13

    To było do przewidzenia, tym bardziej, że furtkę w fabule sobie zostawili. Nie mniej jednak bardzo się z tego cieszę i jak zwykle nie mogę się doczekać :).

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2012-11-09 12:46

      Właśnie ja mam odwrotne odczucia co do fabuły. Gdzie jest ta furtka skoro największy zły nie żyje? A także Belial i Azmodan.

      Skomentuj

      1. Jake24
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2012-11-09 12:49

        A zwróciłeś uwagę na Adrię? ;)

        Skomentuj

        1. mgkiler
          Oceń komentarz:

          -5    

          Opublikowano: 2012-11-09 13:00

          Nie chce pisać ludziom spoilerów. Nie wiem o co Ci chodzi z Adrią.

          Skomentuj

        2. mgkiler
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2012-11-09 13:01

          AA. To, że znika w 3cim akcie i tyle ją widać. A no może. Może coś z Adrią wymyślą.

          Skomentuj

      2. KrzychuG
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2012-11-09 14:23

        Kamyczek spada sobie swobodnie w dol w ostatnim filmiku. Ktoz to wie kto go znajdzie i co z nim zrobi.

        Skomentuj

      3. angelboy
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-11-09 15:32

        hmm może baala przywrócą do życia albo mefisto :D :P swoją drogą fabuła może być rozszerzona o zamysł nowej postać :) czyli nowy akt i nowe zadania bo jakby nie było a4 był za krótki ...

        Skomentuj

      4. kryst85
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2012-11-09 16:58

        Jak to gdzie skoro lvl z kucykami jest to teraz zrobią z pokemonami.

        Skomentuj

        1. sevae
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2012-11-11 14:30

          A grałeś w jakieś pokemony? Bo wciągają bardziej niż Diablo.

          Skomentuj

  2. Rayu404
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2012-11-09 12:20

    Zapowiada się ciekawie byle by to nie trwało 12 lat i niech w końcu pvp dadzą jak obiecali, a nie chapią kasę za niedokończony produkt.

    Skomentuj

    1. fantomaz
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2012-11-09 14:27

      dokładnie, gdzie pvp?!
      cwaniaki pewnie w dodatku dadzą pvp

      Skomentuj

      1. Mulciber
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-11-09 20:36

        I karzą zapłacić kolejne 200zł :/ Ja grę kupiłem przy premierze, przeszedłem i żałuję... teraz nawet nie mogę odsprzedać i odzyskać choćby złotówki.

        Skomentuj

        1. Tiamat
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2012-11-14 07:14

          To dla Ciebie największa kara, skoro karzą.
          :-)

          Skomentuj

      2. belker
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-11-11 11:26

        ja zawszę zakładałem że PVP z grze pojawi się w dodatku, ale czy dodatek będzie nazywał się 1.1 czy jakioś innaczej to już swoją drogą ale będzie do dodatek a nie patch który powinien wg wcześniejszych zapowiedzi pojawić się w październiku

        Skomentuj

  3. kabanosek
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-09 12:23

    Gra dalej niedopracowana, nieuzupełniona a przede wszystkim niezoptymalizowana, a już dodatek zapowiadają. Ostatni raz zapłaciłem za preordera, teraz się nie spalę ;3

    Skomentuj

  4. losarturos
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-11-09 12:33

    Jasne, że zostawili sobie furtkę. Diablo w końcu nie ginie bo zostaje mu na koniec ociupinka życia. Ale niezależnie od tego sama gra jest jałowa i nudna. A przez ciągłe kombinacje Blizzarda przy czym tylko się da granie traci sens. Jak ktoś jeszcze nie kupił nowego diablosa to polecam poczekać jeszcze 2-3 lata, może wtedy d3 będzie się do czegoś nadawać choć z drugiej strony będzie wtedy dużo innych gier zjadających diabełka na śniadanie. ;-)

    Skomentuj

  5. mgkiler
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2012-11-09 12:45

    "Taka deklaracja jasno daje do zrozumienia, że poczekamy jeszcze kilka ładnych miesięcy."

    Miesięcy? Widać, że pisze to ktoś kto nie zna Blizzarda.

    Raczej lat.

    Dodatek do Starcrafta już 2 i pół roku mija.

    Skomentuj

  6. PhobosX
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-09 13:08

    jestem ciekawy kiedy dadzą ten obiecany "darmowy" patch z MULTI.... bo coś mi się zdaje że nie będzie on taki darmowy i że nie za szybko...

    Skomentuj

    1. PhobosX
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2012-11-09 13:38

      Ps.PVP oczywiście..

      Skomentuj

  7. manioor
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-09 13:47

    Tej gry już nic nie uratuje chyba że port na MMO z otwartym światem :)

    Skomentuj

  8. Towarzysz Komisarz
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-09 14:04

    Co ważniejsze - HEart of Swarm także w przyszłym roku :((( a kampania Protossów to chyba za 10 lat :P

    Kiedyś było "Gra wyjdzie po Duke Nukem Forever", teraz mamy "Gra wyjdzie po kampanii Protossów" :)

    Skomentuj

  9. szymek1987
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2012-11-09 14:16

    Wątpię, żeby jakiś dodatek uratował ta nudną jak flaki z olejem produkcje...

    Skomentuj

  10. DiaBloss
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-09 14:21

    Nie no blizzard chyba jaja sobie robi chcą tworzyć dodatek a nawet podstawka jeszcze nie jest pełna. Mówię tu o PvP które miało być dawno w dniu premiery a żadnych beta testów ani widu ani słychu jak na razie... :(

    Skomentuj

    1. Hans Olo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-09 15:46

      Będzie z dodatkiem :D

      Skomentuj

  11. gutko
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2012-11-09 16:15

    nie dziekuje, w blizardzie coś umarło razem z wydaniem dodatku WOTLK do wowa

    Skomentuj

    1. volvo
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2012-11-09 18:44

      +1 caly komentarz do sprawy pt blizz. ostatnia w pelni epicka rzecz od blizzarda. wszystko pozniej to polprodukty.

      Skomentuj

  12. leon691
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-09 17:31

    To nie moje dlatego zacytuje:
    "reanimacji ciąg dalszy". PVP miało być kilka tygodni po premierze, miało być szlifowane, a ja cos czuje , że go po prostu nie ma i nie będzie szybko (jesli bedzie w ogóle). Cała struktura gry, system charakteryzujący cechy przedmiotów i ich "dropu" jest moim zdaniem o kand d..y potłuc.

    Skomentuj

  13. leon691
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-09 17:35

    kant oczywiście. To najsłabsza gra blizzarda, gra "na odwrót" - Mniej przedmiotów fajniej, mniej fajnych przedmiotów rzadko wypadających fajniej, mniej poziomów do osiagnięcia fajniej, mniejsze mapki fajniej itd.

    Skomentuj

  14. Roller
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-09 18:44

    Dobrze się sprzedało to czego oczekiwaliście? Fani kupili, jedni narzekali, drudzy nie, a dodatek wprowadzi "tajemniczą" funkcję pvp to kupią wszyscy. A to dobre.

    Skomentuj

  15. ZubenPL
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-09 18:49

    Już przed premierą było wiadomo że będzie dodatek więc news mało odkrywczy.

    Skomentuj

  16. Sakret
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-10 00:35

    odgrzany kotlecik na obiad? jedyne co dobgego bylo w diablo 3 to polski dubbing nic wiecej.

    Skomentuj

  17. Qpers
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-11 12:36

    D3 to chyba największa porażka Blizzarda... Jedna z najbardziej znienawidzonych gier 2012 roku - wystarczy sprawdzić opinie nabywców na Amazon.

    Ja pograłem, wynudziłem się ale wytrwałem tylko ze względu na AH/RMAH - cała reszta w tej grze to moim zdaniem kompletna porażka.

    Skomentuj

  18. Powah
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-12 08:17

    Zastanawia mnie jedna rzecz. Gdzie system resist'ów / immune na potworkach ? Względem D2 to ogromny krok w tył niestety. Co z tego że mamy dodatkowe obrażenia od jakiegoś tam żywiołu skoro nic z tego nie wynika. Jedynie cold damage spowalnia wroga - reszta nadaje się do włożenia sobie w czeluść...

    Skomentuj

  19. bryniol
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-12 08:52

    Ja gram od czerwca i Ciągle nie mam dość może dlatego że gram nie dłużej niż 1h dziennie

    Skomentuj

  20. hrabin
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-13 14:10

    dodatek do gatek... jeśli chodzi o moje zdanie na temat diablo3 to 200 pln poszło psu w dupę... nuda nuda nuda i kotlety...

    Skomentuj

  21. Mulciber
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-16 17:31

    Ze mam na koncie wowa az do cata?

    Skomentuj

  22. benek321
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-11 21:46

    Było wiadome ze bedzie dodatek :>
    Wystarczy zwrocic uwage na to ze diablo kazal adri wejsc w teleport i czekac na jego rozkazy.
    Czekam na niego z niecierpliwoscia.